Fleroksatsiin CAS 79660-72-3

Fleroksatsiini CAS 79660-72-3 Hiina Fleroksatsiini tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: fleroksatsiin CASi number: 79660-72-3 Omadused: valge pulber. Molekulaarne valem: C17H18F3N3O3 Struktuurivalem: Pakett: 25 kg / Fiber Drum PÕHISÕNAD: Fleroksatsiin Kirjeldus: Fleroxacin is the ...

Toote üksikasjad

Fleroksatsiin CAS 79660-72-3

Fleroxacin CAS 79660-72-3

Hiina Fleroksatsiini tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: fleroksatsiin

CASi number: 79660-72-3

Omadused: valge pulber.

Molekulaarne valem: C17H18F3N3O3

Struktuuri valem:

Fleroxacin CAS 79660-72-3 structure formula

Pakett: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD: Fleroksatsiin

Kirjeldus:

Fleroksatsiin on kinoloonide kolmas põlvkond. See tapab gramnegatiivseid baktereid (näiteks Pseudomonas aeruginosa) ja grampositiivseid baktereid (näiteks Staphylococcus aureus). Selle toimemehhanism on saavutada bakteritsiidne toime, pärssides bakteriaalse DNA güraasi. Fleroksatsiinil on lai antibakteriaalne spekter, tugev antibakteriaalne toime, kõrge biosaadavus, tugev läbitungimine kudedesse ja pikk eliminatsiooni poolväärtusaeg (10-20) h) Seda saab kasutada üks kord päevas.

Saadetise& Kohaletoimetamine: Qingdao Fengchen Technology and Trade Co, Ltd on Hiinas üks tuntumaid Fleroxacin Powder Powder tootjaid, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.

Võimed:

Fleroksatsiini toorainel on tugev antibakteriaalne toime gramnegatiivsetele bakteritele, sealhulgas Escherichia coli, pneumoniae, proteus, tüüfus, paratüüfus, Shigella, Enterobacter cloacae, Enterobacter aerogenes, Citrobacter, Serratia marcescens, Pseudomonas aeruginosa, Meningococcici, Haemico, Haven, Mingocheus , Neisseria gonorrhoeae jne. Gram-positiivsetel kokkadel, nagu perekond ja hemolüütiline streptokokk, oli ka mõõdukas antibakteriaalne toime.

Ravimi ja teiste antibiootikumide vahel puudub ristresistentsus. Fleroksatsiini kasutatakse peamiselt hingamisteede, kuseteede ja sapiteede nakkuste korral, mida põhjustavad tundlikud bakterid ja klamüüdia, näiteks gonokokiline uretriit ja bakteriaalne enteriit.

Tavalisemad lõppravimid on fleroksatsiini süst ja fleroksatsiini kapsel.

Fleroksatsiini kõrvaltoimed:

Kõige tavalisemad kõrvaltoimed on seedetrakti reaktsioonid. Võib esineda iiveldust, oksendamist, kõhulahtisust, kõhukinnisust; millele järgnevad kesknärvisüsteemi reaktsioonid, nagu unetus, peavalu, pearinglus, vaimne ärrituvus jne. Fleroksatsiini pikaajaline kasutamine võib põhjustada ka naha fotoallergiat, flebiiti, löövet, kihelust, südamepekslemist, spasmi, desorientatsiooni ja hallutsinatsiooni sümptomeid. Enamik sümptomeid on kerged, mõnikord ajutise kõrgenenud ALAT-iga, mis taastub pärast ärajätmist.

Keemiline nimetus: 6,8-difluoro-1- (2-fluoroetüül) -1,4-dihüdro-4-okso-7- (4-metüül-1-piperasinüül) -kinoliin-3-karboksüülhape;

Tippkvaliteediga puhas Fleroksatsiini pulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite fleroxacin cas 79660-72-3, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: fleroxacin cas 79660-72-3, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like