Ezetimibe CAS 163222-33-1

Hiina Ezetimibe tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.
Sünonüümid: Ezetimib; Eetimiid
CASi number: 163222-33-1

Toote üksikasjad

Ezetimibe CAS 163222-33-1

Ezetimibe CAS 163222-33-1

Hiina Ezetimibe tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Sünonüümid: Ezetimib; Eetimiid

CASi number: 163222-33-1

Omadused: Valge pulber.

Molekulvalem: C24H21F2Ei3

Struktuuri valem:

Ezetimibe CAS 163222-33-1 structure routine

Pakend: 25Kgs / Fiber Drum

KEY Sõnad:Eetimibe

Kirjeldus:

Ezetimibe on ravim, mida kasutatakse seerumi kolesteroolikontsentratsiooni vähendamiseks. Selle mehhanism on pärssida imendumist kolesterooli peensooles. Seda ravimit võib kasutada üksi, kui patsiendid ei talu teisi antihüperlipeemilisi ravimeid või kui statiinid ei suuda tõhusalt kontrollida vere lipiidesisaldust. Ezetimibe tooraine on soovitatav teise valiku ravi, kui patsiendid ei talu statiine, või kui statiinid üksi ei suuda tõhusalt vähendada LDL.

Inhibeerides selektiivselt peensoole kolesterooli transporterit, võib Ezetimibe tõhusalt vähendada kolesterooli imendumist soolestikus, vähendada plasma kolesterooli taset ja maksa kolesteroolivaru.

Koos madala intensiivsusega statiinidega võib Ezetimibe samaaegselt pärssida kolesterooli imendumist ja sünteesi. Need kaks mehhanismi on teineteist täiendavad ja sünergilised ning LDL-C redutseerimise ulatus on üle 50%, mis annab uue valiku kliiniliseintensiivse lipiidide sisaldust vähendavaks raviks. Lisaks on kombineeritud ravi ohutus ja taluvus sarnane ainult statiinide ohutuse ja taluvusega.

Ezetimibe tablett on enamasti valmisselle tooraine teha. See on kolesterooli pärssivad absorbent, mis kuulub retseptiravim. Selle peamine efektiivsus on primaarse hüperkolesteroleemia, homosügootse hüperkolesteroleemia ja fütoalemia raviks. Ezemebi kasutatakse lisaks dieedi kontrollile peamiselt täiendava ravina. Üldiselt võib Ezetimibe't võtta ainult üks kord päevas kas tühja kõhuga või koos toiduga. Maksa- ja neerukahjustustega patsiendid võivad seda ravimit kasutada, kuid seda ei soovitata kasutada alla 10-aastastel lastel.

Märkus:

Rasedad ja imetavad naised ning need, kes on allergilised selle ravimi suhtes, ei tohi Ezetimibe't võtta. Seda võib võtta ka koos teiste ravimitega.

Maksaensüümide toime:

Ezetimibe ja statiinide kombineeritud kasutamise kontrolluuringus leiti seerumi transaminaaside (rohkem kui 3 korda üle normi ülemise piiri) pidev tõus. Seetõttu tuleb koos statiinidega maksafunktsiooni mõõta enne ravi alustamist

Maksapuudulikkus:

Arvestades Ezetimibe pikaajalist kasutamist mõõduka või raske maksafunktsiooni häirega patsientidel ei ole olnud selge..

Tsüklosporiin:

Tsüklosporiini kasutamisel tuleb Ezetimibe't kasutada ettevaatusega. Tsüklosporiini kontsentratsiooni tuleb jälgida patsientidel, kes saavad tsüklosporiini ja selle ravimi kombinatsiooni.

Antikoagulantne võime:

Kui Ezetimibe't kasutatakse koos varfariini, teiste kumariini antikoagulantide või indeeniga, tuleb rahvusvahelist standardiseeritud suhet (INR) nõuetekohaselt jälgida.

Muud nimed:

(3R,4S)-1-(4-fluorofenüül)-3-[(3S)-3-(4-fluorofenüül)-3-hüdroksüpropüül]-4-(4-hüdroksüfenüül)asetidiin-2-ooni; Esetrol; Zetia; Ezetimiib; [Ezetimiid];

Top Quality, puhas Ezetimibe Pulber / aine tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Hot Tags: ezetimibe cas 163222-33-1, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like