Erlotiniibvesinikkloriid ja Erlotiniibi alus

Erlotiniibi Hcl ja Erlotiniibi alus Kirjeldus: Erlotiniibvesinikkloriid BP EP USP on väikese molekuliga epidermise kasvufaktori retseptori türosiinkinaasi pöörduv inhibiitor. Seda kasutatakse peamiselt lokaalselt kaugelearenenud või metastaatilise mitteväikerakk-kopsuvähi ja ...

Toote üksikasjad

Erlotiniibi Hcl ja Erlotiniibi baas

Erlotinib Hydrochloride and Erlotinib Base

Tootenimi:

Erlotiniibi Hcl

Erlotiniib

Sünonüümid:

Erlotiniibvesinikkloriid

Erlotiniibi alus

Omadused:

Valge kristalne pulber.

Valge pulber.

CAS-number:

1883321-74-6

183321-74-6

Puhtus:

99% Min

Kuivatatud alusel.

Valem:

C22H24CIN304; C22H23N3O4 · HCl

C22H23N3O4

Ülesehitus:

Erlotinib Hydrochloride structure formula

Erlotinib Base structure formula

Pakend:

25 kg /Kiudtrummel

25 kg /Kiudtrummel

Kirjeldus:

Erlotiniibvesinikkloriid BP EP USP on väikese molekuliga epidermise kasvufaktori retseptori türosiinkinaasi pöörduv inhibiitor. Seda kasutatakse peamiselt lokaalselt levinud või metastaatilise mitteväikerakulise kopsuvähi ja kõhunäärmevähi teises või kolmandas reas.

Erlotiniib Hcl on molekulaarselt suunatud ravimi erlotiniibi aluse vesinikkloriid. Seda toodet kombineeritakse gemtsitabiiniga kui esmavaliku ravi lokaalselt levinud ja metastaatilise pankrease vähi raviks.

Tehnilises mõttes on Erlotiniibi Hcl tooraine võimeline pärssima fosforüülimisreaktsiooni retseptori türosiinkinaasi rakusiseses katalüütilises kohas, mis konkureerib konkureerivalt adenosiintrifosfaadiga, blokeerides seega allapoole vohamise signaali ülekannet ja pärssides HER-1 / EGFR ligandist sõltuvat aktiivsust. kasvajarakkudes, et pärssida kasvajarakkude paljunemist.

See toode on väikese molekuliga epidermise kasvufaktor, mida kasutatakse peamiselt lokaalselt kaugelearenenud või metastaatilise mitteväikerakk-kopsuvähi ja muude haiguste raviks. Lisaks on Erlotinib Hcl BP EP USP väga hea toime kõhunäärmevähi raviks.

Sünteetiline meetod:

Erlotinib Hydrochloride synthetic Method

Tippkvaliteetne, puhas Erlotiniibvesinikkloriid või Erlotiniibi põhipulber / ainete tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite erlotiniibvesinikkloriidi ja erlotiniibi alust, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalsemaid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: erlotiniibvesinikkloriid ja erlotiniibi alus, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like