Ökonasooli nitraat BP EP USP

Econasooli nitraat BP EP USP Hiina Econazole nitraat BP EP USP tehas, tarnija, tootja Hiinas. CAS number: 24169-02-6 omadused: valge kristalliline pulber. Molekulaarvalem: C18H16Cl3N3O4 struktuur valem: pakend: 25Kgs/kiu trummel võtmesõnad: Econazole nitraat BP EP USP...

Toote üksikasjad

Ökonasooli nitraat BP EP USP

                                               Econazole Nitrate BP EP USP

Hiina Econazole nitraat BP EP USP tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CAS number: 24169-02-6

Omadused: valge kristalliline pulber.

Molekulaarvalem: C18H16Cl3N3O4

Struktuuri valem:

Econazole Nitrate BP EP USP formula

Pakend: 25Kgs/Kiu trummel

Võtmesõnad:Ökonasooli nitraat BP EP USP

 

Kirjeldus:

Econazole nitraat spray on üks populaarsemaid, kasutades seda materjali toota. See on pürroolist seenevastane ravim ja deklooritud derivaat mikonasooli. Sellel on antibakteriaalne toime Candida, värviseente, koktsioosi, histoplasmoosi, Sporothrix ' i ja Trichophytonile.

Rakendused:

Seenevastased API-d nagu Econazole nitraat BP EP USP kasutatakse naha ja küünte infektsioonide põhjustatud dermatofid, pärmseened ja muud seened, samuti tupe ja sekundaarsete infektsioonide põhjustatud pärmseened (nagu Candida, jne) ja Gram-positiivsed bakterid.

Lahustuvus: Econasooli nitraat BP-EP USP-tooraine lahustub metanoolis kergesti, lahustub kergelt kloroformis ja vees väga kergelt lahustuv.

Sulamispunkt on 163-167 kraadi, mis laguneb samal ajal.

Econasooli nitraat on omamoodi asooli seenevastast ravimit, mis on palju erinevaid seenevastaseid aineid. See on bakteritsiidne ja bakteriostaatiline mõju dermatophytes, pärm ja muud seened, eriti Candida. Kuna Econazole nitraatide suukaudne manustamine on kahjulik maksa funktsioonile, ei ole suukaudset manustamist ega süsti. On palju väliseid preparaate, nagu ökonasooli nitraatide koor, lahus ja suposiit. Econasooli nitraatkreemi ja lahust kasutatakse nahahaiguste raviks, mida põhjustavad seened nagu Tinea corporis, Tinea cruris, Tinea Feng, Tinea versicolor jne; selle aine suposiumi kasutatakse peamiselt kandideeriva vaginiidi raviks. Econasooli nitraadi kõrvaltoimed Väliskasutuseks on haruldased. Palun ärge määrime seda silmade, suu ja nina peal. Kui on allergilisi reaktsioone nagu punetus ja turse pärast välist kasutamist, tuleb ravim katkestada. Rasedad ja imetavad naised peavad seda ravimit kasutama ka ettevaatlikult.

Ülemine kvaliteet, puhas Econasooli nitraatide BP EP USP pulber/aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite ekonasool nitraatide BP EP USP, Tere tulemast meiega ühendust. Oleme üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: (EEP), tootjate, tarnijate, hindade ja
Küsitlus

You Might Also Like