Dipüridamool CAS 58-32-2

Dipyridamole CAS 58-32-2 Hiina Dipyridamole tooraine tehas, Tarnija, Tootja Hiinas. Sünonüümid: Anginal; Piroan, kas sa ei saa seda teha. Dypüridool; CASi number: 58-32-2 Omadused: Kollane pulber. Molekulaarne valem: C24H40N8O4 struktuur Valem: pakett: 25kgs / Fiber Drum VÕTMESÕNAD: Dipyridamole ...

Toote üksikasjad

Dipüridamool CAS 58-32-2

Dipyridamole CAS 58-32-2

Hiina Dipyridamole tooraine tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Sünonüümid: Anginal; Piroan, kas sa ei saa seda teha. Dypüridool;

CASi number: 58-32-2

Omadused: Kollane pulber.

Molekulvalem: C24H40N8O4

Struktuuri valem:

Dipyridamole CAS 58-32-2 structure formula

Pakend: 25Kgs/Fiber Drum

KEY Sõnad: Dipyridamole 

Kirjeldus:

See on omamoodi laienemine pärgarteri ja antitrombootiline ravim. Dypüridasooli kasutatakse peamiselt südame isheemiatõve ja insuldi raviks ning väikestes summades kasutatakse teiste haiguste raviks. Kõrvaltoimed võivad olla peavalu, peapööritus, iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus ja muud kõrvaltoimed; koos hepariiniga võib põhjustada veritsuskalduvust; aeg-ajalt lööve, koronaararteri varastada nähtus. On kolm peamist ravimit: dipüridamool süsti, dipüridamool toimeainet prolongeeritult vabastavad kapslid ja dipüridamool tabletid. Seda kasutati südame isheemiatõve raviks esimestel aastatel, kuid nüüd kasutatakse seda harva müokardi-isheemia. Selle trombotsüütide agregatsiooni mõju saab kasutada südameoperatsiooni või ventiili asendamine, ja võib vähendada trombemboolia teket.

Dipyridamole omand:

Tihedus: 1.352 g/cm3

Sulamistemperatuur: 165-166 ° C

Keemispunkt: 806,5 ° C 760 mmHg juures

Leekpunkt: 441.5 ° C

Murdumisnäitaja: 1,666

Stabiilsus: Dipyridamole API on stabiilne normaalse temperatuuri ja rõhu, valgustundlik

Dipüridamooltest sobib:

Patsiendid kahtlustatakse südame isheemiatõbi, eriti eakatel ja nõrk, luu-ja liigesehaiguste alajäsemete, närvi-ja lihashaiguste, ei saa teha kasutamise test.

Dipyridamole CAS 58-32-2 synthetic routine

Top Quality, puhas Dipyridamole Pulber / aine tehas, Tarnija, Tootja

Kui otsite dipüridamool cas 58-32-2, võtke meiega ühendust. Oleme üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: dipüridamool cas 58-32-2, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like