Dekstrometorfaanhüdrobromiid CAS 125-69-9

Dekstrometorfaanhüdrobromiid CAS 125-69-9 Hiina dekstrometorfaanvesinikbromiid tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: d-metorfabroomhüdrobromiid; d-3-metoksü-N-metüülmorfiinhüdrobromiid; CASi number: 125-69-9 Omadused: Valge pulber. Molekulvalem: C18H26BrNO struktuur...

Toote üksikasjad

Dekstrometorfaanhüdrobromiid CAS 125-69-9

Dextromethorphan Hydrobromide CAS 125-69-9

Hiina Dekstrometorfaanvesinikbromiidi tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: d-metorfabroomhüdrobromiid; d-3-metoksü-N-metüülmorfiinhüdrobromiid;

CASi number: 125-69-9

Omadused: Valge pulber.

Molekulvalem: C18H26BrNO

Struktuuri valem:

Dextromethorphan Hydrobromide CAS 125-69-9 structure formula

Pakend: 25Kgs/Fiber Drum

KEY Words: Dekstrometorfaan hüdrobromiid

Veomärk: ÜRO tunnustunnus 3249, ohtlik klass 6.1

Välimus: Dekstrometorfaan Hüdrobromiid on valge või peaaegu valge kristalne pulber, maitsetu või kergelt mõru, vees ja etanoolis lahustuv, eetris lahustumatu.

Sulamistemperatuur on umbes 125 kraadi.

Farmakoloogia ja kasutamine:

Dekstrometorfaanvesinikbromiidtooraine on morfiini paremakäeline isomeer nagu levomorph metüüleeter. Puhas dekstrometorfaanhüdrobromiid mängib keskset köhavastast toimet, inhibeerides medulla oblongata köhakeskust. Kodeiini tusiivne toime oli kodeiini toimest sarnane või veidi tugevam. Ei olnud valuvaigistav toime, ja ei tolerantsi ja sõltuvus ei leitud pikaajalise taotluse. Raviannus ei inhibeerinud hingamist. Suukaudne imendumist hea, 15-30 minutit mõju, mõju võib säilitada 3-6 tundi. Ravimi prototüübi plasmakontsentratsioon oli väga madal ja peamise aktiivse metaboliidi 3- metoksümorfiini kontsentratsioon oli plasmas kõrge. T1/2 oli 5 tundi. Seda kasutatakse peamiselt kuiva köha. Sobib külma, ägeda või kroonilise bronhiidi, bronhiaalastma, neelupõletik, tuberkuloos ja muud ülemiste hingamisteede infektsioonid.

Koostoimed ravimitega:

1. Koos monoamiini oksüdaasi inhibiitoriga võib dekstrometorfaanhüdrobromiid põhjustada kõrget palavikku, koomat ja isegi surma.

2. Mitte kasutada koos antidepressantidega.

3. Seda ei tohi kasutada koos alkoholi ja teiste kesknärvisüsteemi inhibiitoritega, sest see võib tugevdada pärssivat toimet kesknärvisüsteemi.

Top Quality, puhas Dekstrometorfaan Hüdrobromiid pulber / aine tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Kui otsite dekstrometorfaani hüdrobromiidi cas 125-69-9, võtke meiega ühendust. Oleme üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: dekstrometorfaanvesinikbromiidcas 125-69-9, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like