Tsükliline adenosiin-3 ', 5'-monofosfaat CAMP

Tsükliline adenosiin-3' 5' -monofosfaat cAMP Hiina Tsükliline adenosiin-3', 5' -monofosfaadi cAMP tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: adenosiintsüklofosfaat; Adenosiin-3' 5' -tsükliline monofosfaat (tsükliline AMP; cAMP) Omadused: valge pulber. Molekulaarne ...

Toote üksikasjad

Tsükliline adenosiin-3GG # 39; 5GG # 39; -monofosfaat cAMP

Cyclic Adenosine-3', 5'-Monophosphate cAMP

Hiina tsükliline adenosiin-3' 5' -monofosfaadi cAMP tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: adenosiintsüklofosfaat; Adenosiin-3GG # 39; 5GG # 39; -tsükliline monofosfaat (tsükliline AMP; cAMP)

Omadused: valge pulber.

Molekulaarne valem: C10H12N5O6P.H2O

Struktuuri valem:

Cyclic Adenosine-3', 5'-Monophosphate cAMP structure formula

Pakett: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD: tsükliline adenosiin-3', 5' -monofosfaat cAMP

Kirjeldus:

Tsükliline adenosiin-3GG # 39; 5GG # 39; -monofosfaat-cAMP on nukleotiidi derivaat, mis on inimese kehas oluline aine lämmastikku sisaldava hormooni ülekandmiseks.

Tsükliline adenosiin-3GG # 39; 5GG # 39; -monofosfaat cAMP eksisteerib laialt erinevates rakkudes ja mängib olulist rolli rakkude funktsiooni ja ainevahetuse reguleerimisel. Farmakoloogilised katsed näitavad, et eksogeense laagri funktsioonid on silelihaste lõdvestamine, veresoonte laiendamine, maksafunktsiooni parandamine, närvide uuenemise soodustamine, väliste naharakkude jagunemise pärssimine ja ebanormaalsete rakkude ümberkujundamine, hingamisahela oksüdaasi aktiivsuse edendamine ja müokardi hüpoksia parandamine.

Funktsioonid:

1.Kardiovaskulaarsete haiguste ravi

2. Tsükliline adenosiin-3' 5' -monofosfaat cAMP-i saab kasutada hüpertüreoidismi raviks

3.Närvisüsteemi haiguste ravi

Tsüklilisel adenosiinmonofosfaadil (cAMP), mis on üks olulisemaid rakusiseseid sõnumitoojaid, on oluline roll paljudes biokeemilistes reaktsioonides, sealhulgas haavade parandamisel rakusignaali ülekande kaudu.

4.Maksa ja sapiteede haiguste ravi

Kroonilise kolestaatilise hepatiidi silmapaistev kliiniline ilming on intrahepaatiline kolestaas, mille kollatõbi kestab pikka aega ja mida pole kerge taanduda, mis sageli põhjustab maksa funktsiooni edasist halvenemist. Tsüklilist adenosiin-3GG # 39; 5GG # 39; -monofosfaadi cAMP-i koos FDP-ga kasutati kroonilise kolestaatilise hepatiidi ravis. Leiti, et laager koos FDP-ga võiks soodustada maksafunktsiooni taastumist ja märkimisväärselt soodustada kollatõve taandumist, kõrvaldada või parendada intrahepaatilist kolestaasi.

5. Tsükliline adenosiin-3GG # 39; 5GG # 39; -monofosfaat cAMP-i saab kasutada võitluses hingamisteede haiguste vastu

Bronhiaalastma rünnaku põhjustab peamiselt bronhide silelihaste spasm. Bronhiaalastma põhjuseid on palju, kuid üldiselt arvatakse, et see on seotud immunoloogiliste kõrvalekallete ja autonoomse närvifunktsiooniga.

Adenosiintsüklofosfaat on stenokardiavastane ravim, seetõttu kasutatakse seda peamiselt ägeda müokardiinfarkti ja stenokardia adjuvandina.

Tsükliline adenosiinmonofosfaat on omamoodi ravim stenokardia vastu ning on ka omamoodi vereringesüsteemi ravim ja retseptori blokaator. Enamgi veel,Tsükliline adenosiin-3GG # 39; 5GG # 39; -monofosfaat cAMPsaab otseselt osaleda raku funktsiooni reguleerimise protsessis. Seetõttu on selle ravimi toimeulatus suhteliselt lai. Tsüklofosfaadi süstimise suur annus võib märkimisväärselt suurendada patsientide südamelihase kontraktiilsust ja parandada ka patsientide südame kontraktiilsust. Lisaks on tsüklilisel adenosiin-3', 5' -monofosfaadi cAMP funktsioonil maksafunktsiooni parandamine. , silelihaste lõdvestamine, närvide taastumise soodustamine, pärgarterite veresoonte laiendamine, ebanormaalsete rakkude muundamine

Kvaliteetne, puhas tsükliline adenosiin-3', 5' -monofosfaat cAMP pulbri- / ainevabrik, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite tsüklilist adenosiin-3 ', 5'-monofosfaatlaagrit, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: tsükliline adenosiin-3 ', 5'-monofosfaatlaager, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like