Kloperastine Hcl või kloperastiinvesinikkloriidi

Cloperastine Hcl või Cloperastine Vesinikkloriid Hiina Cloperastine Hcl või Cloperastine Vesinikkloriid tehas Tarnija, Tootja Hiinas. CASi number: 14984-68-0 Omadused: Valge kristalne pulber. Molekulvalem: C20H25Cl2NO; C20H24ClNO· HCl struktuuri valem: pakett: 25kgs / Fiber ...

Toote üksikasjad

Kloperastiin Hcl või kloperastiinvesinikkloriid

Cloperastine Hcl or Cloperastine Hydrochloride

Hiina Cloperastine Hcl või Cloperastine Vesinikkloriid tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

CASi number: 14984-68-0

Omadused: Valge kristalne pulber.

Molekulvalem: C20H25Cl2NO; C20H24ClNO· Hcl

Struktuuri valem:

Cloperastine Hcl or Cloperastine Hydrochloride structure formula

Cloperastine Hcl or Cloperastine Hydrochloride formula-2

Pakend: 25Kgs/Fiber Drum

KEY Sõnad:Kloperastiin Hcl või kloperastiinvesinikkloriid

Kirjeldus:

Kloperastiin Hcl lahustub vees, etanoolis või kloroformis, kuid lahustub atsetoonis kergelt.

Cloperastiinvesinikkloriidi sulamistemperatuur on 146-153 kraadi.

Farmakoloogiline toime: Kloperastiin HCL BP EP USP on difenhüdramiini analoogid, inhibeerivad peamiselt köhakeskust ja leevendavad köha, on ka nõrk antihistamiinikumi toime, ei sõltu ja sallivus. See jõustub 20-30 minutit pärast ravimi võtmist ja kestab 3-4 tundi.

Koostoimed ravimitega:

Kui koos tsentraalse rahusti, Cloperastine vesinikkloriid on võimalik suurendada uimasust.

Kui kasutatakse koos teiste ravimitega, ravimite koostoimeid võib tekkida. Palun pidage täpsema teabe saamiseks nõu oma arsti või apteekriga.

Cloperastine Hcl kõrvaltoimed: suukuivus, uimasus ja muud kõrvaltoimed.

Nagu kuulsaim Hiina Cloperastine Vesinikkloriid Pulber tarnija Hiinas, Qingdao Fengchen Technology and Trade Co, Ltd's Product on hästi pakitud uusim ja ohutum pakett.

Kloperastine Hcl on omamoodi anti-tusiivne ravim. See pärsib peamiselt köha keskus ja on nõrk antihistamiinikumi mõju. Sellel ei ole sõltuvust ega sallivust. Kloperastiinvesinikkloriid jõustub 20-30 minutit pärast manustamist ja võib kesta 3-4 tundi.

Seda toodet saab kasutada ägeda bronhiidi, kroonilise bronhiidi, emfüseem, krooniline obstruktiivne kopsuhaigus, köha variant astma ja muud hingamisteede haigused põhjustatud kuiv köha sümptomid. Ravimi käigus võivad aeg- ajalt esineda Cloperastine Hcl-i kõrvaltoimed, nagu xerostomia ja unisus. Seetõttu ei ole autojuhid, sõidukid, paadid, õhutöö, mehaaniline töö ja täppisinstrumentide kasutamine ravimi ajal lubatud. Kui patsiendil on ilmne ootus, seda ei tohi kasutada. Kui koos teiste tsentraalste rahustite, mõju uimasust saab suurendada.

Muud nimed:

1-[2-[(4-klorofenüül)(fenüül)metoksü]etüül]piperidiinvesinikkloriid; Kloperastiinvesinikkloriid; 4-klorobenshüdryüül 2-(1-piperidüül)etüüleetervesinikkloriid; 1-[2-[(4-klorofenüül)-fenüülmetoksü]etüül]piperidiin, vesinikkloriid;

Top Quality, puhas Cloperastine Hcl või Cloperastine vesinikkloriidpulber / aine tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Kui otsite kloperaseiin hcl või kloperatiinvesinikkloriidi, tere tulemast meiega ühendust võtta. Oleme üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: kloperastiinvesinikkloriidi, tootjate, tarnijate, hinna ja
Küsitlus

You Might Also Like