Kaltsiumdibutüülrasvüülrasvtsüklofosfaat

Kaltsiumdibutüülüülrasvtsüklofosfaat Hiina Kaltsium Dibutyryladenosiincyclophosphate tehas, Tarnija, Tootja Hiinas. Sünonüümid: Calcii Dibutyry-ladenosini Cyclophosphas; DBcAMP-Ca omadused: Helekollane pulber. Molekulvalem: C18H23N5O8P.1/2Ca2.3H2O struktuuri valem: ...

Toote üksikasjad

Kaltsiumdibutüülrasvüülrasvtsüklofosfaat

Calcium Dibutyryladenosine Cyclophosphate

Hiina kaltsiumdibutüülüülrasvüülosonaat tsüklofosfaadi tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: Calcii Dibutyry-ladenosini Cyclophosphas; DBcAMP-Ca –– – – – – – – – – – – – –

Omadused: Helekollane pulber.

Molekulvalem:C18H23N5O8P.1/2Ca2.3H2O

Struktuuri valem:

Calcium Dibutyryladenosine Cyclophosphate structure

Pakend: 25Kgs/Fiber Drum

Kirjeldus:

Kaltsiumdibutüülrasvhappetsüklofosfaat lahustub vees ja etanoolis, kuid ei lahustu eetris.

Kaltsiumdibutürüültsüklilised adenosiinmonofosfaadid on uut tüüpi nukleotiidi derivaat. Seda saab kasutada stenokardia, ägeda müokardiinfarkti, müokardiinfarkti, kardiogeenne šokk, operatsioonijärgne subretinaalne verejooks ja psoriaas, ja võib aidata teiste vähivastaste ravimite raviks leukeemia.

Farmakoloogia ja toksikoloogia:

Kaltsiumdibutüülrasvhappetsüklofosfaat on laagriderivaatide keemiline süntees, kuulub proteiinkinaasi aktivaatorisse. Selle läbilaskvus rakkudele on tugevam kui laagris, ja see võib vastu panna fosfodiesteraasi lagunemisele organismis ning toimeaeg on pikem ja kiirem. Kaltsiumdibutüültsiasiin Tsüklofosfaat võib parandada müokardi hüpoksia, laieneda koronaararterite, suurendada müokardi kontraktiilsus ja suurendada südame väljund.

Nagu G valgu seotud retseptori, kaltsiumdibutürüültsükliline adenosiinmonofosfaat mängib olulist rolli organismis loomulikult, ja seda kasutatakse raviks südame isheemiatõbi kliinikus. Valgu düsfunktsioon võib avalduda kui suurenenud või vähenenud funktsioon, mis võib viia mõned südame-veresoonkonna haigused, nagu stenokardia, müokardiinfarkt, müokardiit, kardiogeenne šokk, immuunsüsteemi geneetilised haigused nagu erütematoosluupus, psoriaas, nakkushaigused ja kasvajad nagu hepatiit, äge valge vere haigus, jne. Kaltsiumdibutüülplaadist laastamine Tsüklofosfaat saab ravida erinevaid haigusi põhjustatud G valgu düsfunktsioon.

Kaltsiumdibutüülplaadist tsüklofosfaat võib katalüüsida kõige elementaarsem biokeemiline ainevahetus inimkehas, oksüdatiivne fosforüülimine ja trikarboksüülhappe tsükkel aktiveerida enamik valke ja ensüüme, aktiveerida erinevaid reaktsioone inimkehas, ja toota suures koguses ATP parandada rakkude ja energia ainevahetust, et edendada närvi regenereerimist, muuta ebanormaalseid rakke, laiendada veresooni, lõõgastuda silelihaste, ja parandada müokardiisemia.

Sünteetiline rutiin:

Calcium Dibutyryladenosine Cyclophosphate synthetic method

Top Kvaliteet, puhas Kaltsium Dibutyryladenosiin Cyclophosphate Powder / aine tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Kui otsite kaltsiumdibutüreenüülkiini tsüklofosfaati, võtke meiega ühendust. Oleme üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: kaltsiumdibutüülrasvüülrasvtsüklofosfaat, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like