Bezafibraat CAS 41859-67-0

Bezafibraat aitab vähendada vere lipiidide sisaldust ja omada tromboosivastast toimet. See toode on omamoodi klooribetuliinhappe derivaatide vere lipiide reguleeriv ravim.

Toote üksikasjad

Bezafibraat CAS 41859-67-0

Bezafibrate CAS 41859-67-0

Hiina Bezafibrate tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CASi number: 41859-67-0

Molekulvalem: C19H20ClNO4

Struktuuri valem:

Bezafibrate CAS 41859-67-0 structure formula

Pakk: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD: Bezafibreerige tooraine

Kirjeldus:

Bezafibraat aitab vähendada vere lipiidide sisaldust ja omada tromboosivastast toimet. See toode on omamoodi klooribetuliinhappe derivaatide vere lipiide reguleeriv ravim. Bezafibraadi hüpolipideemilisel toimel on kaks mehhanismi. Üks eesmärk on suurendada lipoproteiinide lipaasi ja maksa lipaasi aktiivsust, soodustada väga madala tihedusega lipoproteiinide katabolismi ja vähendada triglütseriidide taset veres. Teiseks vähendab see toode VLDL sekretsiooni. Bezafibraatmaterjal võib vähendada LDL-i ja kolesterooli taset veres, suurendades tõenäoliselt retseptoritega seonduva LDL-i kliirensit. Selle toote toime on parem kui vere kolesteroolisisalduse vähendamine ja see võib samuti suurendada HDL-i. Lisaks võib see toode vähendada ka fibrinogeeni.

Bezafibraadi farmakoloogiline toime:

Bezafibraat võib märkimisväärselt pärssida hCG koensüümi A reduktaasi, aktiveerida maksa valgu lipaasi, võimendada VLDL katabolismi, kiirendada triatsüülglütserooli lagunemist ja seega vähendada triatsüülglütserooli.

Kõrvaltoimed:

Bezafibraadi tavalised kõrvaltoimed on peamiselt seedetrakti sümptomid, näiteks isupuudus, iiveldus ja ebamugavustunne maos, mis on tavaliselt mööduvad. Kergete sümptomitega patsiendid ei pea ravimite kasutamist katkestama.

Parima kvaliteediga puhas bezafibraatpulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Hot Tags: bezafibrate cas 41859-67-0, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like