Benorilaat BP EP USP CAS 5003-48-5

Benorilate BP EP USP CAS 5003-48-5 Hiina Benorilate tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: 4-atseetamidofenüül-2-atseetoksübensoaat; Aspiriin Acetaminophen Ester CASi number: 5003-48-5 Omadused: valge kristalne pulber. Lõhnatu. Molekulaarvalem: C17H15NO5 struktuurivalem: ...

Toote üksikasjad

Benorilaat BP EP USP CAS 5003-48-5

Benorilate BP EP USP CAS 5003-48-5

Hiina Benorilate tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: 4-atseetamidofenüül-2-atseetoksübensoaat; Aspiriini atseetaminofeeni ester

CASi number: 5003-48-5

Omadused: valge kristalne pulber. Lõhnatu.

Molekulaarne valem: C17H15NO5

Struktuuri valem:

Benorilate BP EP USP CAS 5003-48-5 structure formula

Pakett: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD:Benorilate BP EP USP

Benorilate vara:

Sulamistemperatuur: 177-181 ° C

Lahustuvus: see toode ei lahustu vees.

Benorilaat BP EP USP on aspiriini ja paratsetamooli esterdamissaadus. See on uut tüüpi põletikuvastane, palavikuvastane, valuvaigistav ja reumaatiline ravim. Benorilaadi toorainet kasutatakse peamiselt reumatoidartriidi, ägeda ja kroonilise reumatoidartriidi, reumaatilise valu, külmapalaviku, peavalu, operatsioonijärgse valu, neuralgia jne korral.

Eelised: benorilaadi kõrvaltoime on väiksem kui aspiriinil ja seda on patsientidel kerge taluda. Pärast suukaudset manustamist ei hüdrolüüsita seedetraktis ning seda on kerge imenduda ja saavutada efektiivne kontsentratsioon veres kiiresti.

Qingdao Fengchen Technology and Trade Co, Ltd on juhtiv Hiina benorilate pulbri tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja hulgikaubandusele, tagades, et kõikidel meie klientidel on Hiina Hiinast pärit Benorilate pulbri tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Hiinast Benorilate pulbrit ostes või ostmas pöörduge Fengcheni poole.

Farmakoloogiline toime

Benorilaat BP EP USP on atsetaminofeeni ja aspiriini esterdamine. Sellel on palavikuvastane, valuvaigistav ja põletikuvastane toime. Selle toimemehhanism on põhimõtteliselt sama, mis aspiriinil ja atsetaminofeenil. Raviv toime sarnaneb aspiriiniga ja kõrvaltoimeid on vähem kui aspiriinil. Seda iseloomustab vähem seedetrakti verejooksu, kerge taluvus ja pikem toimeaeg kui aspiriinil või atsetaminofeenil. Välismaised andmed näitavad, et see ravim pole teiste MSPVA-dega võrreldes parem ja selle kõrvaltoimed võivad ületada selle eeliseid.

Benorilaadi farmakokineetika:

Pärast suukaudset manustamist hüdrolüüsub benorilaat seedetraktis, kuid imendub algsel kujul, saavutades kiiresti efektiivse kontsentratsiooni veres. Biosaadavus oli 83%. Pärast imendumist metaboliseerub see kiiresti salitsüülhappeks ja paratsetamooliks ning poolväärtusaeg enne lagunemist on umbes 1 tund. Benorilaadi toimeaeg oli pikem kui aspiriini ja atsetaminofeeni toimeaeg. See eritub peamiselt uriinist salitsüülhappe ja paratsetamooli metaboliitide kujul. Väga väike kogus eritub väljaheitega.

Benorilate Kõrvaltoimed:

Oksendamine, seedehäired ja kõhukinnisus. Täheldati ka uimasust, peapööritust ja desorientatsiooni.

Kui annus on liiga suur, võib enamikul inimestel olla tinnitus ja kurtus. Maksa- ja neerufunktsiooni kahjustuse korral tuleb benorilaati kasutada ettevaatusega. Aspiriiniallergia on keelatud

Tippkvaliteediga, puhta Benorilate pulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite benorilate bp ep usp cas 5003-48-5, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: benorilate bp ep usp cas 5003-48-5, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like