Amlodipiin Beaylate või Amlodipine benseensulfonaat CAS 111470-99-6

Amlodipiin Beaylate või amlodipine benseensulfonaat CAS 111470-99-6 Hiina Amlodipine Beaylate või amlodipine benseensulfonaat tehas, tarnija, tootja Hiinas. CASi number: 111470-99-6 Omadused: Valge kristalne pulber. Molekulaarne valem: C26H31ClN2O8S; C20H25ClN2O5 · C6H6O3S ...

Toote üksikasjad

Amlodipiin Beaylate või amlodipine benseensulfonaat CAS 111470-99-6

Amlodipine Beaylate or amlodipine benzenesulfonate CAS 111470-99-6

Hiina Amlodipiin Beaylate või amlodipine benseensulfonaadi tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CASi number: 111470-99-6

Omadused: Valge kristalne pulber.

Molekulaarne valem: C26H31ClN2O8S; C20H25ClN2O5 · C6H6O3S

Struktuuri valem:

Amlodipine Beaylate or amlodipine benzenesulfonate CAS 111470-99-6 structure formula

Pakett: 25 kg /Kiudtrummel

Lahustuvus: Amlodipiin Beaylate lahustub metanoolis, lahustub vees kergelt.

Farmakoloogiline toime:

Amlodipiin Beaylate on dihüdropüridiini kaltsiumi antagonist (kaltsiumi antagonist või aeglase kanali blokaator). Müokardi ja silelihaste kokkutõmbumine sõltub rakuvälisest kaltsiumioonist, mis siseneb rakkudesse konkreetsete ioonikanalite kaudu. Amlodipiini benseensulfonaat inhibeerib selektiivselt kaltsiumiiooni sisenemist silelihasrakkudesse ja müokardi rakkudesse läbi membraani. Selle koostoime kaltsiumikanaliga määratakse kindlaks selle järkjärgulise seondumise ja dissotsieerumisega retseptori saidiga, seega saavutatakse farmakoloogiline toime järk-järgult. Amlodipiin Beaylate on perifeersete arterite laiendaja, mis toimib otseselt veresoonte silelihastele, vähendab perifeersete veresoonte vastupidavust ja vähendab seega vererõhku.

Diastoolse vererõhu alandamise toime on eakatel ja noortel sarnane ning eakatel on süstoolse vererõhu alandamise toime tugevam.

Saadetise& Kohaletoimetamine: Qingdao Fengchen Technology and Trade Co, Ltd on üks tuntumaid Amlodipine Beaylate pulbritootjaid Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.

Koostoimed:

Amlodipiin Beaylate BP EP USP on selle toote ohutu kasutamine koos järgmiste ravimitega: tiasiiddiureetikumid, beeta-adrenergiliste retseptorite blokaatorid, angiotensiini konverteeriva ensüümi inhibiitorid, pika toimeajaga nitraadid, keelealused nitroglütseriin, mittesteroidsed põletikuvastased ravimid, antibiootikumid ja suukaudsed hüpoglükeemilised ravimid.

Tervete vabatahtlike uuring näitas, et digoksiini ja Amlodipine Beaylate'i või amlodipiinbenseensulfonaadi kombinatsioon ei muutnud digoksiini kontsentratsiooni seerumis ja digoksiini renaalse kliirensi määra.

Keemiline nimi:

benseensulfoonhape, 3-O-etüül-5-O-metüül-2- (2-aminoetoksümetüül) -4- (2-klorofenüül) -6-metüül-1,4-dihüdropüridiin-3,5-dikarboksülaat;

Tippkvaliteediga puhas amlodipiin Beaylate või amlodipine benseensulfonaat pulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite amlodipiinbealaati või amlodipiini benseensulfonaati cas 111470-99-6, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: amlodipiinbeaylate või amlodipine benseensulfonaat cas 111470-99-6, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like