Alumiiniumhüdroksiidi USP Pharma klass CAS 21645-51-2

Alumiiniumhüdroksiidi USP Pharma klass CAS 21645-51-2 Hiina Alumiiniumhüdroksiidi USP Pharma klassi tehas, tarnija, tootja Hiinas. CASi number: 21645-51-2 Omadused: valge pulber, lõhnatu Molekulaarne valem: Al (OH) 3 Struktuurivalem: Pakend: 25 kg / Fiber Drum PÕHISÕNAD: alumiinium ...

Toote üksikasjad

Alumiiniumhüdroksiidi USP Pharma klass CAS 21645-51-2

Aluminium Hydroxide USP Pharma Grade CAS 21645-51-2

Hiina alumiiniumhüdroksiidi USP Pharma klassi tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CASi number: 21645-51-2

Omadused: valge pulber, lõhnatu

Molekulvalem: Al (OH) 3

Struktuuri valem:

Aluminium Hydroxide USP Pharma Grade CAS 21645-51-2 structure formula

Pakett: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD: alumiiniumhüdroksiidi USP Pharma klass

Rakendused:

Tööstuses on kõige laialdasemalt kasutatav anorgaaniline leegiaeglustaja alumiiniumhüdroksiidi USP Pharma klass. Alumiiniumhüdroksiid kui leegiaeglustaja ei saa mitte ainult leegiaeglustajana, vaid takistab ka suitsu, ei tekita väljaheiteid, ei tekita toksilisi gaase, on populaarsem halogeenivaba keskkonna leegiaeglustaja. Seetõttu on seda laialdaselt kasutatud erinevates tööstusharudes ja selle kasutamine kasvab aasta-aastalt.

Ravi:

Meditsiinilises ravis kasutatakse maohappe liia raviks sageli alumiiniumhüdroksiidi USP farmatseutilist klassi. Maohappe põhikomponent on vesinikkloriidhape. See toode reageerib maohappega, et tekitada kehast väljutatav mittetoksiline ja kahjutu alumiiniumkloriid. Reaktsiooni võrrand on järgmine: Al (OH) 3 + 3hcl = AlCl3 + 3H2O

Alumiiniumhüdroksiidi USP Pharma klassi kasutatakse maohappe neutraliseerimiseks naatriumhüdroksiidi ja kaltsiumhüdroksiidi asemel seetõttu, et kuigi need kaks ainet on aluselised, on need inimkehale kahjulikud ja tugeva söövitavusega, mistõttu neid ei saa kasutada neutraliseerida maohape.

Farmakoloogiline toime:

Alumiiniumhüdroksiidi USP farmatseutiline klass on tüüpiline ja sagedamini kasutatav antatsiid, millel on happevastane toime, sorptsioon, kohalik hemostaas ja haavandipinna kaitse. Alumiiniumhüdroksiid võib olemasolevat maohapet neutraliseerida või puhverdada, kuid sellel puudub otsene mõju maohappe sekretsioonile ning selle happevastane toime on aeglane ja püsiv. Alumiiniumhüdroksiidi USP Pharma klassi neutraliseeriv ja puhverdav toime võib põhjustada maosisu pH väärtuse tõusu, leevendades sellega maohappe ülekoormuse sümptomeid. Hapete neutraliseerimisvõime on madalam kui magneesiumi sisaldaval preparaadil ja kaltsiumkarbonaadil, kuid suurem kui alumiiniumkarbonaadil ja naatriumdihüdroksüalumiiniumkarbonaadil. Kui alumiiniumhüdroksiid reageerib maohappega, omab toodetud alumiiniumkloriid kokkutõmbavat toimet ja võib peatada lokaalse verejooksu, kuid see võib põhjustada ka kõhukinnisust. Kui alumiiniumhüdroksiid reageerib maohappega, omab toodetud alumiiniumkloriid kokkutõmbavat toimet ja võib peatada lokaalse verejooksu, kuid see võib põhjustada ka kõhukinnisust. Alumiiniumhüdroksiid segatakse maomahlaga ka geeli moodustamiseks, kattes haavandi pinna kaitsekile moodustamiseks, millel on mehaaniline kaitsefunktsioon. Lisaks sellele ühendavad alumiiniumioonid fosfaadiga, moodustades soolestikus lahustumatu alumiiniumfosfaadi, ja roojaga eritub lahustumatu alumiiniumfosfaat. Seetõttu on suured alumiiniumhüdroksiidi annused võimelised vähendama ureemilistel patsientidel soolestiku fosfaatide imendumist, vähendades seeläbi atsideemiat (kuid samal ajal tuleb tähelepanu pöörata ülaltoodud kõrvaltoimetele).

Farmakokineetika:

Väike kogus alumiiniumhüdroksiidi USP Pharma klassi muutub maos lahustuvaks alumiiniumkloriidiks, mis imendub seedetraktist ja eritub uriiniga. Enamik neist eritub roojaga alumiiniumfosfaadi, alumiiniumkarbonaadi ja rasvhapete soolade kujul; alumiiniumhüdroksiid toimib aeglaselt ja toime kestus maos on seotud mao tühjenemise kiirusega. Ravimi võtmise mõju tühja kõhuga kestis 20-30 minutit ja ravimi võtmise mõju 1-2 tundi pärast sööki võib pikendada 3 tunnini.

Näidustused:

Alumiiniumhüdroksiidi USP Pharma klass sobib mao-, kaksteistsõrmikuhaavandi, refluksösofagiidi ja seedetrakti ülaosa verejooksu raviks.

Kombineerituna kaltsiumi ja D-vitamiiniga võib see ravida vastsündinu hüpokaltseemiat (teetaniat).

Kuulsused: (1) neerupuudulikkus. (2) Pikaajaline kõhukinnisus.

Pimesoolepõletiku või ägeda kõhu korral võib alumiiniumhüdroksiidi USP Pharma astme võtmine seisundit süvendada ja pimesoole perforatsiooni riski suurendada.

Tippkvaliteediga puhas alumiiniumhüdroksiidi USP Pharma klassi tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite alumiiniumhüdroksiidi usp pharma klassi cas 21645-51-2, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: alumiiniumhüdroksiid usp pharma klassi cas 21645-51-2, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like