Alumiiniumhüdroksiidi farmatseutiline klass CAS 21645-51-2

Alumiiniumhüdroksiidi farmatseutiline klass CAS 21645-51-2 Hiina alumiiniumhüdroksiidi tehas, tarnija, tootja Hiinas. CAS-number: 21645-51-2 Omadused: Valge pulber. Molekulaarne valem: Al (OH) 3; AlH3O3 struktuuri valem: kirjeldus: farmatseutilise klassi alumiiniumhüdroksiid võib reageerida ...

Toote üksikasjad

Alumiiniumhüdroksiidi farmatseutiline klass CAS 21645-51-2

Aluminium Hydroxide Pharmaceutical Grade CAS 21645-51-2

Hiina alumiiniumhüdroksiidi tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CAS-number: 21645-51-2

Omadused: valge pulber.

Molekulaarne valem: Al (OH) 3; AlH3O3

Struktuuri valem:

Aluminium Hydroxide Pharmaceutical Grade CAS 21645-51-2 structure formula

Kirjeldus:

Farmatseutilise klassi alumiiniumhüdroksiid võib reageerida happega, moodustades soola ja vett, ning tugeva alusega, moodustades soola ja vett, seega on see amfoteerne hüdroksiid. Happesuse tõttu nimetatakse seda ka alumiinhappeks (h3alo3). Kuid leelisega reageerimisel moodustub tetrahüdroksüaluminaat ([al (OH) 4] -). Seetõttu peetakse seda tavaliselt metaalumiinhappe monohüdraadiks (halO2H2O) ja vastavalt rakendusele võib selle jagada tööstuslikuks ja farmatseutiliseks puhtuseks.

Peamised rakendused:

Alumiiniumhüdroksiid Pharma Grade on enim kasutatav anorgaaniline leegiaeglusti lisaaine. Leegiaeglustina ei saa see olla mitte ainult leegiaeglustaja, vaid ka takistada suitsu, tilkumist ja mürgiseid gaase. Seetõttu on seda laialdaselt kasutatud ja kasutamine kasvab aasta-aastalt. Kasutusala: termoreaktiivsed plastid, termoplastilised plastid, sünteetiline kautšuk, pinnakatete ja ehitusmaterjalide tööstus. Alumiiniumhüdroksiid on alumiiniumhüdroksiidi tooraine, mida kasutatakse laialdaselt ka alumiiniumhüdroksiidi tööstuses.

Tipptasemel puhas alumiiniumhüdroksiidi pulber / ainete tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite alumiiniumhüdroksiidi farmatseutilist klassi CAS 21645-51-2, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalsemaid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: alumiiniumhüdroksiidi farmatseutiline hinne cas 21645-51-2, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like