Alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geelipulber USP Pharma klass

Alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geelipulber USP Pharma klassi Hiina Alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geeli pulber, tarnija, tootja Hiinas. Omadused: Valge pulber, värvitu. Molekulvalem: Al (OH) 3 Kirjeldus: Alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geeli kasutatakse mao ja mao toorainena ...

Toote üksikasjad

Alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geelipulber USP Pharma klass

Aluminium Hydroxide Dried Gel Powder USP Pharma Grade

Hiina alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geeli tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Omadused: Valge pulber, värvitu.

Molekulvalem: Al (OH) 3

Kirjeldus:

Alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geeli kasutatakse mao ja maohappe pärssimise toorainena ning seda võib kasutada ka abiainetena.

Seda toodet kasutatakse maohappe ülekoormusest põhjustatud kõhuvalu, mao põletustunde ja happe regurgitatsiooni leevendamiseks.

Alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geel on käsimüügiravim antatsiidide ja mao limaskestade kaitseks

Seda kasutatakse kõhuvalu, kõrvetiste, kõrvetiste ja liigsest happest põhjustatud happe regurgitatsiooni leevendamiseks. Eakad inimesed ei soovita pikaajalist kasutamist, kuna alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geel võib kergesti põhjustada osteoporoosi, samuti neerupuudulikkust, pikaajalise rakendusega patsientidel võib olla alumiiniumi kogunemise mürgistus, vaimsed sümptomid.

Ravimite koostoimed:

1. Vältige teiste ravimite võtmist ühe tunni jooksul pärast alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geeli farmatseutilise klassi võtmist, sest alumiiniumhüdroksiid võib kombineerida teiste ravimitega ja vähendada imendumist, mis mõjutab ravivat toimet.

2. Alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geel kiirendab enterokattega tablettide lahustumist, kui võtta neid koos enterokattega tablettidega.

Farmakoloogia ja toksikoloogia:

Alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geelil puudub otsene mõju maohappe sekretsioonile. See võib neutraliseerida või puhverdada olemasolevat maohapet maos, mis võib põhjustada mao pH väärtuse tõusu ja leevendada liigse maohappe sümptomeid. Happe segamise võime on madalam kui magneesiumi sisaldaval preparaadil ja kaltsiumkarbonaadil, kuid suurem kui alumiiniumkarbonaadil ja naatriumdihüdroksüalumiiniumkarbonaadil. Lisaks ühendavad alumiiniumioonid fosfaadiga soolestikus lahustumatu alumiiniumfosfaadi, mis eritub väljaheitega.

Farmakokineetika:

Väga väikese koguse kasutamise korral muundatakse alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geel maos lahustuvaks alumiiniumkloriidiks ning imendub ja eritub uriiniga. Enamik alumiiniumioonidest moodustab soolestikus lahustumatuid alumiiniumsoolasid, näiteks fosfaadi-, karbonaadi- ja rasvhapete soolad, mis väljutatakse fekaalidest. Alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geeli toime on aeglane ja selle toime maos on seotud mao tühjenemise kiirusega. Ravimi võtmine tühja kõhuga kestis 20-30 minutit ja ravimi võtmise tähtaeg 1-2 tundi pärast sööki võib pikeneda 3 tunnini

Tippkvaliteediga puhas alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geelipulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geelipulbri usp pharma klassi, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: alumiiniumhüdroksiidiga kuivatatud geelipulber usp pharma klass, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like