Adeniin CAS 73-24-5

Adenine CAS 73-24-5 Hiina Adeniini tehas, tarnija, tootja Hiinas. CASi number: 73-24-5 Omadused: valge kristalne pulber. Molekulaarvalem: C5H5N5 struktuurvalem: pakend: 25 kg / kiudaine trummel PÕHISÕNAD: Adeniin Adeniini tooraine API on nukleiinhappe komponent ja ...

Toote üksikasjad

Adeniin CAS 73-24-5

Adenine CAS 73-24-5

Hiina Adeniini tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CASi number: 73-24-5

Omadused: valge kristalne pulber.

Molekulaarne valem: C5H5N5

Struktuuri valem:

Adenine CAS 73-24-5 structure formula

Pakett: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD:Adeniin

Adeniini tooraine API on nukleiinhappe komponent ja osaleb geneetilise materjali sünteesis. See võib soodustada valgete vereliblede paljunemist ja suurendada valgete vereliblede arvu. Puhast adeniini saab kasutada erinevatel põhjustel põhjustatud leukopeenia ennetamiseks ja raviks, eriti tuumori keemiaravi ja ägeda granulotsütopeenia põhjustatud leukopeenia korral.

Adeniini API on üks neljast nukleobaasist, mis moodustavad DNA ja RNA molekulid.

Puhas adeniin on AZA tsükli derivaat. Adeniinil ja selle derivaatidel on mitmesugused biokeemilised funktsioonid, nad osalevad rakkude hingamises ja energiarikka adenosiintrifosfaadi, koensüümi nikotiinamiidi adeniini dinukleotiidi ja flavin adeniini dinukleotiidi sünteesis. Samuti osaleb see valkude, DNA ja RNA sünteesis.

Adeniin täiendab tümiin (T) DNA-s või uratsiil (U) RNA-s.

Adeniin ühendub riboosiga, moodustades adenosiini, ja adeniin ühendub desoksüribosega, moodustades deoksüadenosiini. Kui adenosiinile lisatakse kolm fosfaatrühma, moodustab see nukleosiidtrifosfaadi, adenosiintrifosfaadi (ATP).

See toode on üks kahest puriini nukleobaasist (teine ​​on guaniin), mida kasutatakse nukleiinhapete sünteesimiseks.

DNA-s seob adeniin tümiiniga kahe vesiniksideme kaudu, et aidata stabiliseerida DNA struktuuri. RNA-s seostub see uratsiiliga.

Sünteetiline rutiin:

Adenine CAS 73-24-5 synthetic routine

Tippkvaliteediga puhta adeniinipulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite adeniini kassi 73-24-5, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: adenine cas 73-24-5, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like