Atsetüül Kitasamütsiin BP EP USP

Atsetüül Kitasamütsiin BP EP USP Hiina Atsetüül Kitasamütsiini tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: Quitasamicina CASi number: 1392-21-8 Omadused: valge pulber. Pakend: 25 kg / Fiber Drum Kirjeldus: Atsetüültsitasamütsiin on makroliidantibiootikum. Selle toimemehhanism, põhimõte ...

Toote üksikasjad

Atsetüül Kitasamütsiin BP EP USP

Acetyl Kitasamycin BP EP USP

Hiina atsetüül Kitasamütsiini tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: Quitasamicina

CASi number: 1392-21-8

Omadused: valge pulber.

Pakett: 25 kg /Kiudtrummel

Kirjeldus:

Atsetüültsitasamütsiin on makroliidantibiootikum. Selle toimemehhanism, toimepõhimõte ja ravimeetod on sarnased erütromütsiiniga. Atsetüül Kitasamütsiini kasutatakse peamiselt grampositiivsete bakterite nagu Staphylococcus aureus, Streptococcus pneumoniae, Staphylococcus epidermidis jne põhjustatud ülemiste ja alumiste hingamisteede infektsioonide raviks ning see on efektiivne ka mõnede mükoplasmade ja klamüüdia põhjustatud infektsioonide korral.

Hiinas kõige kuulsama atsetüül-Kitasamütsiini pulbri tarnijana on Qingdao Fengchen Technology and Trade Co., Ltd-s hästi pakitud uusim ja ohutum pakend.

Atsetüülmülamütsiini on palju asendajaid, näiteks erütromütsiin, roksitromütsiin, asitromütsiin jne, seega toodetakse ja rakendatakse vähem atsetüülkülitasamütsiini, kuid see pole keelatud. Kui me&# 39 ei saa, et turult atsetüülmutamütsiini osta, võime selle asemel osta ka roksitromütsiini, klaritromütsiini ja asitromütsiini.

Näidustused: atsetüülmutamütsiini tooraine sobib peamiselt igat tüüpi grampositiivsete bakterite põhjustatud nakkuste korral, eriti Staphylococcus aureus'e, pneumokoki ja Staphylococcus epidermidise põhjustatud ülemiste ja alumiste hingamisteede infektsioonide ning naha pehmete kudede nakkuste korral. Kirjanduse andmetel on sellel tootel hea ravivus läkaköha, sarlakide ja keskkõrvapõletiku suhtes.

Märkused:

Kui ravimi kasutamise ajal ilmnevad naha punetus, lööve ja muud sümptomid, tuleb ravim lõpetada.

Parima kvaliteediga puhas atsetüül-Kitasamütsiini pulbri- / ainevabrik, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite atsetüül kitasamütsiini bp ep usp, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: atsetüül kitasamütsiin bp ep usp, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like