Doksütsükliin hüklaat või doksütsükliinhüdrokloriid või doksütsükliin HCL CAS 24390-14-5

Doksütsükliin hüklaat või doksütsükliinhüdrokloriid või doksütsükliin Hcl CAS 24390-14-5 Toote nimetus: Doksütsükliin-hüklaat Sünonüümid: doksütsükliinhüdrokloriid, doksütsükliin Hcl, doksütsükliini hüdiklass CAS number: 24390-14-5 Omadused: kollane hügroskoopne kristalliline pulber. Analüüs: 95% ~ 102% Valem: ...

Toote üksikasjad

Doksütsükliini hüklaat või doksütsükliinhüdrokloriid või doksütsükliin Hcl CAS 24390-14-5 Doxycycline Hyclate or Doxycycline Hydrochloride or Doxycycline HCL picture.jpg

Toote nimetus: Doksütsükliinhülaat

Sünonüümid: doksütsükliinhüdrokloriid, doksütsükliin Hcl, doksütsükliini hüclaas

CAS number: 24390-14-5

Omadused: kollane hügroskoopne kristalliline pulber.

Analüüs: 95% ~ 102%

Valem: C22H24N2O8, HCl, ½C2H6O, ½H2O Molekulmass: 512,9

Doxycycline Hyclate or Doxycycline Hydrochloride or Doxycycline HCL formula.gif

Pakett: 25Kg / Fiber Drum

Trumli suurus: läbimõõt 41Cm, kõrgus 40Cm

Vastavalt: EP, BP, USP

Kirjeldus:

Doksütsükliini hüklaat või doksütsükliinhüdrokloriid on antimikroobse varundusega sünteetiline tetratsükliini derivaat. Loomkatsete uuringud kinnitavad, et doksütsükliin-hüklaat võib põhjustada vähem hammaste värvimist kui teised tetratsükliinid. Klorokviini suhtes resistentse falciparum malaaria ravimiseks kasutatakse teatavates piirkondades doksütsükliini hüklaati .

Oksütetratsükliinist saadud pika toimeajaga tetratsükliinina kasutatakse bakteriaalse valgu sünteesi saavutamiseks doksütsükliinhüklaati või doksütsükliin-Hcl-i. See ravib teatud bakteriaalseid infektsioone. Doksütsükliini hüklaati võib kasutada koos teiste akne või teatud amööbeinfektsioonide raviks kasutatavate ravimitega. Seda võib kasutada ka pärast siberi katku diabeedi juurdevoolu vältimiseks või aeglustamiseks. Doksütsükliin hüklaat pärsib bakterite kasvu, mis võimaldab immuunsüsteemil hävitada ja tappa bakterid õigeaegselt.

Mõningaid doksütsükliinhüklaadi vorme kasutatakse laialdaselt malaaria ärahoidmiseks, siberi katku raviks või lestade, puukide või täide põhjustatud infektsioonideks.

 

Nagu professionaalne Hiina Doksütsükliin hüklaat tooraine tarnija ja tootja, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja ekspordivad Doxycycline Hyclate API Hiinast peaaegu 10 aastat.

 

Doksütsükliin hüklaat Näidustused:

Doksütsükliinhüklaati kasutatakse rahvasti võitluses paljude bakteriaalsete infektsioonidega nagu kuseteede infektsioonid, suguhaiguste infektsioonid, sooleinfektsioonid, hingamisteede infektsioonid, silmainfektsioonid jne. Samuti on osutunud kasu ka doksütsükliinhüklaadi vastane võitlus katku vastu, teetanus, Campylobacter fetus .

 

Doksütsükliini hüklaadi toimemehhanism:

Sarnaselt minotsüklile on doksütsükliinhülaat lipofiilne ja suudab kergesti läbida bakterite lipiidide kaksikkihti. Veelgi enam, doksütsükliin-hüklaat seondub pöörduvalt 30 S ribosoomi subühikutega ja mõjutab bakteriaalse valgu sünteesi protsessi. Doksütsükliin-hüklaat takistab Plasmodium falciparumi tavalist funktsiooni apikoplasti.

Kasutamine: Doksütsükliin hüklaat kuulub tetratsükliini antibiootikumide hulka. Seda nimetatakse ka doksütsükliinhüdrokloriidiks, doksütsükliin Hcl. Ladina keeles või mõnes muus riigis: Doxycyclini hyclas

See on toormaterjal, mis toodab doksütsükliin-hüklaatkapsleid, doksütsükliin-hüklaate tablette jne.

Doksütsükliinhüklaati kasutatakse laialdaselt ka veterinaarravimite tootmisprotsessis.


MÄRKUSED:

- Doksütsükliini hüklaati ei tohi anda neile, kes on allergilised mis tahes tetratsükliini tüüpi antibiootikumide suhtes.

- Doksütsükliin-hüklaati tuleb võtta lapsed, kes ei ületa 8- aastaseid, välja arvatud juhul , kui tegemist on eluohtliku haigusega. Doksütsükliin hüklaat võib põhjustada hammaste püsiva kollaseks muutumise või värvumise.

- Raseduse ajal on doksütsükliinhülaadi kasutamine keelatud. Sest see võib olla kahjulik sündimata lapsele. Mõningatel juhtudel.


Analüüsi tunnistus - doksütsükliinhüklaat

Toote nimetus: Doksütsükliinhülaat

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus

Doksütsükliini hüklaat

Kollane kristalliline pulber

Vastab

Identifitseerimine Doksütsükliin-hüklaat

Tuleb järgida TLC tulemust

Vastab

Identifitseerimine B Doksütsükliini hüklaat

Värvusreaktsioon väävelhappega

Vastab

Identifitseerimine C Doksütsükliini hüklaat

Värvusreaktsioon hõbenitraadiga

Vastab

pH

2,0 ~ 3,0

2.4

Heavy metal

≤50ppm

<50>

Lahustuvus

Peaks vastama.

Vastab

Spetsiaalne optiline pöörlemine

-105-120 °

-115 °

Seotud ained

a) 6-epidütsükliin ≤ 2,0%

1,1%

b) metatsükliin ≤ 2,0%

0,1%


c) 4-epidütsükliin ≤ 0,5%

<>


d) 4-epi-6-epidütsükliin ≤ 0,5%

<>


e) Oksütetraatsüklie ≤ 0,5%

<>


f) 2-atsetü-2-dekarbamoüüldioksütsükliin ≤0,5%

Ei leitud


g) muud lisandid ≤0,5%

<>


h) lisandid ei ole kindlaks määratud 0,1

Ei leitud


Spetsiifiline neeldumine

(349 nm juures)

300-335

320

Valgustundlikud lisandid

(490 nm juures)

≤ 0,07

0,02

Etanool

4,3% ~ 6,0% (m / m)

4,9%

Niiskus

1,4% ~ 2,8%

1,9%

Sulfaattuhk

≤ 0,4%

0,05%

Test (doksütsükliin hüklaat)

95,0% ~ 102,0% (C22H25CIN208) veevaba etanoolivaba aine

99,3%

Parim kvaliteet, puhas doksütsükliin-hüklaat pulber; Doksütsükliini hüklaati toormaterjalide tarnijad Hiinas. Doksütsükliinhüklaadi API tootjad.


Kui otsite doksütsükliini hüklaati või doksütsükliinvesinikkloriidi või doksütsükliini hcl cas 24390-14-5, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.

Küsitlus

You Might Also Like