Plastist kapuutsiga traatkiudtrumm, kaablikiiniga trummel koos kapuutsiga

Traatkiudtrumm plastist kapuutsiga, Kaablilõikega trummel koos kapuutsiga Toote nimetus: Plastkatetega traatkiu trummel, kapuutsiga kaablifiltri trummel Võimsus: 100Kgs, 200Kgs, 250Kgs, 300Kgs jne. Peamised omadused ja meie toote eelised: FENGCHEN GROUP Wire Fiber Trummel plastist kapuutsiga, Kaabli Fibre ...

Toote üksikasjad

Plastist kapuutsiga traatkiu trummel, kapuutsiga kaabelkeraamika trummel

image001.jpg

Toote nimetus: plastist kapuutsiga traatkiu trummel, kapuutsiga kaabli fibrilltrumm

Mahutavus: 100Kgs, 200Kgs, 250Kgs, 300Kgs jne.

Parimad funktsioonid ja meie toote eelised:

FENGCHEN GRUPP plastkatetega traadist kiudude trummel, kapuutsiga kaablifiltri trumm on ideaalselt konstrueeritud suurte traadirakenduste jaoks, mida tavaliselt kasutatakse sukelduskeevitusel

Suure traatkanali ühendused hõlmasid 1,000 naela (453 kg) võimsust, mis võtab vastu 20-26 tolli. Trumli läbimõõt võib kohandada.

Plastikkattega traatkiudtrummel, kapotiga kaabliga trummel on 4-teljega reguleeritav käepide keraamilise sisselaskejuhiga, mis takistab traatvõre kasutamist

Meie traaditrumli jaoks on rohkem kui suurepärane kasutamine sukeldatud kaare traattrumlite ja plastikkattega traatkiudtrummi jaoks, kaablikambritega kaabli-trummel on ka mitmesuguseid rakendusi.

image002.jpg


Saadetis ja tarnimine :

Fengchen Group on üks tuntud Wire Fiber Drum plastist kapuutsiga, Cable Fiber Drum koos kapuuts Hiina tootja, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.

Omadused:

Fibrepak trummid:

Plastist kapuutsiga traatkiu trummel, kapuutsiga kaablilaburiga trummel Võib pitseerida ja uuesti pitseerida.

Seda saab kohandada teie täpsete võimsuste ja toimivusnõuetega

Meie toode on 100% ringlusse võetud vastavalt pakendijäätmete direktiividele

Plastkatetega traadist fiibertrumm, kapuutsiga kaabelkeraamika trumm on tegelikult taaskasutatav.

Kas ÜRO on heaks kiidetud.

image003.jpg

Klienditeenindus: FENGCHENi GRUPP pakub klientidele alati erakordset teenindust.

Challenger: FENGCHEN GROUP vaidlustab normid ja osaleb kliendiprotsessides, et tagada neile parim võimalik teenindus ja plastkatetega traatkiu trummel, meiega kaasasolev kaablikiudude trummel.

Avatud raamat: me tahame õpetada ja jagada seda, mida me teistega teame.

Kasv ja võimalused: FENGCHEN GROUP on valmis looma tulevase ja parima kvaliteediga Wire Fiber Drum plastist kapuutsiga, kaabel-kaabli-trummel koos kapuutsiga.

Kliendid: meie kliendid üle kogu maailma defineerivad meid. FENGCHENi GRUPI pühendumus on arendada ja säilitada vastastikku kasulikud partnerlussuhted meie klientidega. Me kohtleme oma kliente äärmiselt austusega ja terviklikkusega ning neid saab arvestada, et hoida meie sõna.


Seotud tooted:


Kui otsite plastkattega traatkiu trumlit, kapuutsiga kaabli kile trummel, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: traat kiud trumm plastist kapuuts, kaabel fiber trummel kapuuts, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like