Keevitusvoolikustrumli trummel, keevituskaablitrumli trummel

Keevitustraat kile trummel Tünn, keevituskaabli kile trummel Tünn Toote nimi: Keevitustraat kile trummel Tünn, keevituskaabel kile trummel Tünn Eraldi pakend juhtmetele: Keevitustraat kiu trummel Tünn, keevituskaabel kiu trummel Tünn on trumli silindrikujuline külg väljaspool ...

Toote üksikasjad

Keevitustraat kile trummel Tünn, keevituskaablite trummel Tünn

image001.jpg

Toote nimetus: Keevitustraat kile trummel Tünn, keevitamine kaabel fiber trummel Tünn

Traatide ideaalne pakend:

Keevitustraat kile trummel Tünn, keevituskaablitrumli trummel Tünn on trumli silindrikujulise kujuga välisküljel. See osa on igat liiki traadi ja kaablite loomulik istekoht. See vastab ka masinatele, mis kavatseb kasutada ja lõigata juhtmeid. Selle trumli pakendamiseks kasutavad mitmesugused kaabli tüübid, mis on eelnevalt keeratud või mitte. See on ideaalne valik kaabli valmistamiseks ja transpordifirmadele. Hea uudis on see, et meie Keevitustraadist kiudude trumli pistikupesa, keevituskaablitrumli trummel ei pea lisama teisi tarvikuid, et see sobiks traadi ja kaabli vastuvõtmiseks. Pealegi ei nõua see sisestamisprotsessi käigus kokkupanemist ega ettevalmistamist.

image002.jpg

Sõltuvalt traadi tüübist ja läbimõõdust, FENGCHEN GROUP-i keevitustraat kile trummelist, keevituskaablitrumli trummel võib sisaldada kuni 1000 kg toote, mis tagab pideva ja stabiilse protsessi ning vähendab seadistamise aega ja ettevalmistusi.

Näiteks asendades 18-karp rullid 250-kilogrammise traattrumliga, tuleb lisaks seadme ümbertöötamise ja ümbertöötlemise vähendamisele minna umbes 13 rulliga, mille pikkus on üle 100 minuti kaareklaasi. Need kõik on eelised, kui kasutate Keevitustraat kiu trumlit Tüll, keevituskaabli kile trummel Tünn.

Meie metalli-, plasti- ja fiibertrumlite juhtiv tootja ja tarnija on meie sulgemisrõngad valmistatud, katsetatud ja kujundatud. Kõik need tagavad meie Keevitustraat kiu trumli pügatud, keevitada kaabli fiiber trumli Tünn, kui täiuslik kauba meie tehases Shandong provintsis. Meie maailmaklassi kliendiga laiendame oma tootmiskoha ja tootmisvõimalusi, et kogu aeg rahuldada ostjate nõudmisi.

Meie trumli sulgurite ja klambriga tööriistade valmistamiseks kasutatakse nüüdisaegseid tootmisseadmeid. Samuti võime teha klientidele seadmeid teiste kasutusalade jaoks, samuti teha või teha muud terasest pressitud osi või erinevaid plastosakesi, sealhulgas käepidemeid ja kaaned.


Seotud tooted:


Kui otsite keevitusjuhtmete kiu trumlitrumlit, keevituskaabli kiudude trumlitrumlit, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: keevitus traat kiud trumli barrel, keevitus kaabel fiber trummel barrel, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like