Naatriumkarbonaat-tablett või naatriumkarbonaat-peroksühüdraadi tabletid

Naatriumperkarbonaadi tabletid või naatriumkarbonaat-peroksühüdraadi tabletid. Toote nimetus: naatriumkarbonaadi tabletid, naatriumkarbonaat-peroksühüdraadi tabletid. Sünonüümid: omadused: valged tabletid. Valem: C2H6Na4O12; 2Na2CO3 • 3H2O2; Na2CO3 • 1,5 H2O2 struktuur: KEY WORD: naatriumkarbonaat tablett, ...

Toote üksikasjad

Naatriumkarbonaat-tablett või naatriumkarbonaat-peroksühüdraadi tabletid

Sodium Percarbonate Tablet Or Sodium Carbonate Peroxyhydrate Tablets.jpg

Toote nimetus: naatriumperkarbonaadi tablett, naatriumkarbonaat-peroksühüdraadi tabletid

Sünonüümid:

Omadused: valged tabletid

Valem: C2H6Na4O12; 2Na2CO3 • 3H2O2; Na2CO3 • 1,5 H2O2

Struktuur:

Sodium Percarbonate Tablet Or Sodium Carbonate Peroxyhydrate Tablets formula.jpg

KEY WORD: naatriumkarbonaat-tablett, naatriumkarbonaat-peroksühüdraadi tabletid

Pakett: 25 kg / kott, 25 kg / pakendikarp

Naatriumkarbonaadi tableti kirjeldus:

Naatriumperkarbonaadi tabletid, mida täpsemalt nimetatakse naatriumkarbonaat-peroksühüdraadi tablettidena, on valmistatud naatriumkarbonaadipulbrist. See on uus ja väga tõhus oksüdeerumisprodukt. Naatriumperkarbonaadi tableti saab otse kasutada vee töötlemiseks. See ulatub basseini põhja. Ja see lahustub väga kiiresti, siis aitab naatriumperkarbonaadi tablett tekitada palju hapnikku, mis elab kahjulike bakterite kasvatamisel. Naatriumkarbonaadi tablette kasutatakse laialdaselt veekogu seisundi parandamiseks. Parem vesivarustus on kasulik kalade, krabide, krevetite jms tervisele. Oodata saab paremat tootmist elamiskõlblikes elades. Naatriumperkarbonaadi tablett soodustab ka orgaaniliste ainete imendumist ja lagunemist vees, mis kustutab ammoniaagi, lämmastiku, vesiniksulfiidi ja vetikate toksiine.

Hea uudis on see, et naatriumperkarbonaadist tablett on keskkonnasõbralik aine. See ei jäta keskkonnale ootamatuid kahjulikke asju.

Naatriumkarbonaat-tableti või naatriumkarbonaadi peroksühüdraadi tableti analüüsitõend:

Sodium Percarbonate Tablet Or Sodium Carbonate Peroxyhydrate Tablets indexes.jpg

Fengchen Group on Hiinas asuv naatriumperkarbonaadi tablett, naatriumkarbonaat-peroksühüdraadi tabletid, juhtiv tarnija. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on neil vajadusel naatriumperkarbonaadist tabletid, naatriumkarbonaat-peroksühüdraadi tabletid, õige tarnija. Kui kavatsete osta või osta naatriumkarboksülaadi, naatriumkarbonaat-peroksühüdraadi tablette, palun pöörduge Fengcheni rühma.

Naatriumperkarbonaat on vabalt voolav pulber tavalise vesinikperoksiidi nimetusega, see on naatriumkarbonaadi ja vesinikperoksiidi liitühend. Naatriumperkarbonaadil on aktiivne hapnikusisaldus, mis on ekvivalentne 27,5% -lise H2O2-ga. Laguneb pärast hapniku, vee ja naatriumkarbonaadi purunemist.

Proovi saatmine: naatriumperkarbonaadi tableti proov on tavaliselt tasuta. Kuid ostja peaks kullersaadetiste eest maksma. Kui lõpuks jõudsime kokkuleppele, tagastatakse kullersaadetis.


Parima kvaliteediga naatriumperkarbonaadi tahvelarvutite tehas Hiinas; Hiina Naatriumperkarbonaadist Tabletid Hiinas. Hiina Naatriumperkarbonaadi tahvelarvutite tootjad Hiinas.

  

Vastutusest loobumine
Pakume ainult üldist teavet naatriumkarbonaadi tableti kohta, mis ei hõlma kõiki suundi, võimalikke ravimeid või ettevaatusabinõusid. Kohapeal olevat teavet ei saa kasutada enesehoolduseks ja enesediagnostikaks. Kindla patsiendi konkreetseid juhiseid tuleb kokku leppida teie tervishoiu nõustajana või juhtumi eest vastutava arstiga. Me ei nõustu selle teabe usaldusväärsuse ja võimalike vigadega. Me ei vastuta otsese, kaudse, erilise või muu kaudse kahju eest, mis on saadud sellel saidil asuva Naatriumperkarbonaadi tableti kohta teabe kasutamisel ja ka enesehoolitsuse tagajärgede eest.


Kui otsite naatriumperkarbonaadi tablette või naatriumkarbonaadi peroksühüdraadi tablette, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: naatriumperkarbonaadi tabletid või naatriumkarbonaadi peroksühüdraadi tabletid, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like