Pabertahuti trummel, paberijuhtmete kiudude trummel

Paberi trummide trummel, paberijuhiga kiudpurumunäidik Toote nimi: Paper Board Drum, Paper Board Fiber Drum KEY Words: Funktsioonid: 4 peamist põhjust, miks nii paljudest erinevatest tööstusharudest ja riikidest pärit klientidest on kasu meie paberitarve trummel, nende peamine pakett kui teised ...

Toote üksikasjad

Pabertahuti trummel, paberijuhtmete kiudude trummel

image001.jpg

Toote nimetus: pabertahuti trummel, paberijuhtmete kiudude trummel

KEY Words:

Omadused:

4 peamist põhjust, miks paljud tööstusharud ja riigid on nii palju kliente, on oma põhipakendina kasutanud meie paberitariibi, paberiboksi kiudude trumlit kui muud pakkimisvalikud:

1. samm on kulude kokkuhoidmine. Suhteliselt on see pakett palju odavam kui plastpakendil või metallpakenditel.

2nd , pabertahuti trummel, paberkarbi kiudubraam, suureneb keskkonnasõbralike ettevõtete populaarsus / lähevad roheliseks. See muudab teie tooted oma planeedi kaitsmiseks rohkem hoolivaks.

3. rida. Paberi juhitrumli, paberijuhtmete kiudude trumli kasutamise ajal proovitakse, et kasutajad teaksid, et kiletrumli pakendamisvõimalused on võrdsed või paremad kui muud paketid pakendis, mille maksumus on madalam.

Neljas, tugevus on hea. Kuigi see pole nii kõvasti kui rauapakett, kaitseb paberijuhtme trummel, paberijuhtmete kiudude trummel kaubamärki endiselt suurepäraselt.

image002.jpg

Meil on Shandongi provintsis Zhucheng Cityis asuv all-firma, nimelt Qingdao Fengchen Technology, mis asub Zhucheng City linnas, kus toodame paberitrumli trumlit, erineva suurusega paberkandjal kiudude trumlit, st 5 kg / le. 150 kg / ul. Peamiselt täis avatud trummides vastavalt klientide spetsifikatsioonile ja suurus peamiselt ekspordi pakkimise eesmärgil.

Me toodame paberkarbi trumlit, paberijuhtmete kiu trumlit vastavalt rahvusvahelistele spetsifikatsioonidele ja kliendi juhistele. Logosid ja kunsti saab kergesti trükkida ja neid näidata.

Meie muu tegevusala on kemikaalid ja farmaatsiatooted, mis kasutavad palju paberijuhtme trumlit, paberijuhtmete kiudude trumlit. See mitte ainult ei suutnud meie kulusid kokku hoida, vaid võimaldas meil pakkuda kliendile nii Hiinas kui ka välismaal pakendeid.

image003.jpg

Meie pakkematerjal, pabertahuti trummel, paberijuhtmete kiudude trummel, teenib meid juba paljudes riikides nagu Vietnam, Valgevene, Venemaa jne.

image004.jpg


Seotud tooted:


Kui otsite paberilehti trummi, paberkandjal kile trumlit, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: pabertahvel trummel, pabertahvel kile trummel, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like