Kraft Paper Drum, Kraft Fibre Drum kõik suurused tsingitud metallist rõngas

Kraft Paper Drum, Kraft Fibre Drum igas suuruses galvaniseeritud metallist rõngas Toote nimi: Kraft Paper Drum, Kraft Fibre Drum kõik suurused tsingitud Metal rõngas Tänu meie kogemustele keemiatööstuse ja farmaatsiatoodete paketi tootmisharu, pakume erinevaid kraftpaberi trummi , Kraft Fiber ...

Toote üksikasjad

Kraft Paper Trumm, Kraft Fiber Drum kõik suurused tsingitud Metal ring

image001.jpg

Toote nimetus: Kraft Paper Drum, Kraft Fibre Drum kõik suurused tsingitud Metal ring

Tänu meie kogemustele kemikaalide ja farmaatsiatoodete paketi tööstuses pakume mitmesuguseid Kraft Paper Drum, Kraft Fibre Drum igas suuruses tsingitud metallist rõngas. See toode on saadaval peaaegu igas suuruses, mida saab kohandada vastavalt meie ostjate nõuetele.

Muide, kui vajate printide trumlis, saame seda teha ilma probleemideta. Pakutav valik on projekteeritud ja toodetud kõrge kvaliteediga paberi ja tipptasemel tehnoloogia järgi kooskõlas rahvusvaheliste standarditega. Fengcheni grupp Kraft Paper Drum, Kraft Fibre Drum on igas suuruses galvaniseeritud metallrõnga abil hästi tuntud oma suurepärase disaini, keskkonnasõbraliku materjali, niiskuse ja lekkekindluse ning täiusliku viimistlusega. Kõik need funktsioonid kindlustavad, et meie kraftpaberi trummi, Kraft Fiber Drum'i igas suuruses saab kasutada erinevates pakendamisrakendustes kogu tööstusharus. Mitte ainult piirdub ravimitega, vaid ka kasulik toitumisproduktide pakkimisel, isikliku hügieeni tarbeks. Isegi mõned ohtlikud veosed.

Fengchen Group Co Ltd on olnud juhtiv tootja Kraft Paper Drum, Kraft Fiber Drum igas suuruses tsingitud metallist rõngas.

See toode on praktilisi ja ökonoomseid alternatiive kallimatele teras- ja plastikustrumlitele ning vähem vastupidavatele pakendamisvormidele. Kraft Paper Drum, Kraft Fibre Drum kõikides suurustes tsingitud metallist sõrmega kannab enamus tooteid sama tõhusalt kui terasest või plastikustrumleid, kuid neid saab kasutada ka tõelise ühekordse ühekordse konteineri jaoks.

Kohandatud kliendi spetsifikatsioonid ja sertifitseeritud ÜRO eeskirjadele, meie kraftpaberi trummel, Kraft Fiber Drum kõik suurused tsingitud metallist rõngas on rohkem kui sobib paljude rakenduste jaoks.

Oleme CHINA Packaging Association liige. Samuti võime paljudes riikides nõustada keskkonnaküsimusi, nagu näiteks kõrvaldamine ja ringlussevõtt, kui valite meie kraftpaberi trumli, Kraft Fiber Drum'i igas suuruses galvaniseeritud metallrõngaga.


Seotud tooted:

Kui otsite kraftpaberi trumlit, kraftfiibertrummi igas suuruses tsingitud metallist rõngaga, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: kraftpaberi trummel, kraftkiu trumm igas suuruses tsingitud metallist sõrmusega, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like