Kraftpaberi tünn, erineva läbimõõduga ja kõrguselt valmistatud kraftfiiber-tünn

Erineva läbimõõduga ja kõrgusega kraftpaberi tünnid. Toote nimetus: Kraft Paper Barrel, erineva läbimõõduga ja kõrguselt valmistatud Kraft Fibre barrel. Alates aastast 2007 oleme tegelenud erinevate kraftpaberi tünnide, Kraft Fibre barreli ja erinevate läbimõõdud ...

Toote üksikasjad

Kraft Paper Barrel, erineva läbimõõduga ja kõrgusega Kraft Fiber Barrel

image001.jpg

Toote nimetus: Kraft Paper Barrel, erineva läbimõõduga ja kõrgusega Kraft Fiber Barrel

Alates 2007. aastast oleme tegelenud kvaliteetsete vahemikuga erineva läbimõõduga ja kõrgusega kraftpaberi tünnide, kraftkiu kastmete pakkumisega. See toode on loodud ja valmistatud hästi valitud kraftpaberi ja kõrgtehnoloogia abil kvalifitseeritud spetsialistide juhendamisel kooskõlas kehtestatud kvaliteedistandarditega. Erinevate tööstusharude pakendamiseks kasutatakse hästi erineva läbimõõduga ja kõrguselt valmistatud kraftpaberi tüki, erineva läbimõõduga ja kõrgusega kraftkettõõtsti. Samuti on see laialdaselt heaks kiidetud selle stabiilsuse, veekindluse, usaldusväärsuse, kerge ja täiusliku kvaliteedi osas. Meie hinnatud töötaja ja uurimismeeskond teevad meie kraftpaberi tünnide, erineva läbimõõduga ja kõrguselt valmistatud Kraft Fibre barre, mis on enamiku nende pakettsaadetiste jaoks erineva suurusega ja väga mõistliku hinnaga.

Omadused ja eelised:

Juhtiv kraftpaberi tünn, erineva läbimõõduga ja kõrguse valmistajaga Kraft Fibre barrel.

Loodud ülemaailmne äri, eriti Vietnamis, Venemaal, Tais jne.

Üle 20 aasta pakendamise kogemus Kraftpaberi tünnil, erineva läbimõõduga ja kõrgusega Kraft Fibre barrel.

Kohaletoimetamine Nationwide: meil on oma partnerlüsteetikafirma, et tagada meie klientidele 100% -lise rahuloluga odavaim trummel.

Kvaliteet heaks kiidetud.

Keskkonnasõbralik kinnitatud.

Erinevate diameetrite ja pikkusega Kraft Paper Stampide, Kraft Fibre Barrel lai valik läbimõõdu ja mahtu.

ÜRO pakendite spetsialist. Ja ohtlike kaupade pakendamise kogemus.

Omadused:

Kraftpaberi tüki sisevalgendid ja tõkked, erineva läbimõõduga ja kõrgustihedusega Kraft Fiber Barrel, et tagada teie toodetele parem kaitse, pikendades säilivusaega. See funktsioon vähendab ka täiendavate lahtiste vooderdiste vajadust.

Niiskuse kaitse takistused, mis võimaldavad välist ladustamist.

Väike mahutavus, mille tulemuseks on madalamad veokulud.

Kohandatavad välimised ja interjöörid.

Mahud alates 20lt kuni 250ltr.

Me oleme pühendunud pakkuma oma ostjatele paketti, pakkudes kõrgekvaliteedilisi pakkematerjale mitmesuguste tööstusharude jaoks. Kuna meie alandlik algus 20 aastat tagasi oleme nüüd üks suuremahuliste mainega kraftpaberi tünnide, erineva läbimõõduga ja kõrguse tootja ja tehasega Hiinas, Kraft Fiber Barrel.

Oleme ISO 9001: 2000 sertifitseeritud ettevõte, millel on 3 tootmiskohta.

Aastate jooksul on Fengchen Group loonud mitmesuguseid kraftpaberi tütre, erineva läbimõõduga ja kõrgusega kraftfiiberderiba. Klientidel on lihtne valida erinevate trummidega. Pakett ei ole enam teie probleem.


Seotud tooted:


Kui otsite paberist paberit, erineva läbimõõduga ja kõrgusega kraftfilteritrumlit, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: kraftpaberi tünn, erineva läbimõõduga ja kõrgusega kraftfilter tünn, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like