Tsingitud metallrõngaga trummel

Fiibertrumm tsingitud metallist rõngaga Toote nimetus: Tsinkitud metallist rõngaga trummel Silmade peal: Fiber Drum'i omadused: tsingitud metallrõngaga kiudude trummel on tugev tugevus ja mitmekülgne disain. Terasest valtspink, mis on paigaldatud trumli aluspõrandale, muudab meie Fiberi trumli tugevamaks kui tavaliselt ...

Toote üksikasjad

Tsinkitud metallist rõngaga trummel

image001.jpg

Toote nimetus: tsinkitud metallist rõngaga kiudturum

Märksõnad: kiudaine drum

Omadused:

Tsingitud metallist rõngaga kiudude trummel on tugev tugevus ja mitmekülgne disain.

Trumli aluspõrandale ja trumli ülaosale paigaldatud terasest valtspink on meie tugevam kui tavalised täispaberi trumlid ja muud konteinerid.

Terasest sepistamine on selge sulgemisrõngas, tugev lukk. Samuti on punane plastmassist kaitsekork, mis tagab, et seda kunagi varem ei avane.

Täielik katte kaanega.

Suurused: tarnitakse laias suuruses. Meie galvaniseeritud metallrõngaga Fibretrummi saab valmistada vastavalt kliendi soovidele.

Mahutavus 20 liitrist kuni 250 liitrini

ÜRO tunnustas I rühma ohtlike materjalide veoks

image002.jpg

Meil on hea meel tutvustada meie selves juhtiva tootja ja tehase Fiber Drum galvaniseeritud metallist rõngas, all nimega FENGCHEN GROUP ja Qingdao Fengchen tehnoloogia Shandong Province, Hiina.

Me toodame kiudude trumlit galvaniseeritud metallrõngaga koos printimisega või ilma, vastavalt ostjate juhistele. Meie range järelevalve all hästi kogenud tehniliste ekspertidega, kellel on karmimad kvaliteedikontrolli osakonnad, on meie galvaniseeritud metallist rõngast valmistatud metallist rõngas enne selle tarnimist klientidele range kvaliteedikontrolli all.

Tsinkitud metallrõngaga fiibertrumlit saab kasutada kemikaalide pulbrite, ravimite koostisainete ja paljude teiste toodete jaoks, mis nõuavad rangeid pakenditingimusi.

Paljud teistest maakondadest pärit ülemeremaadest ostjad külastasid meie tootmiskohta ja paigutavad suured tellimused, et tagada nende toodete hea tarnimine.

Kui me laevaversiooniga tsingitud metallist tsüklitrumlit laevaga tarnime, hoiame alati sõnu Hiina väljumisest ja saabumisajast.

Oleme spetsialiseerunud laialdase valikuga galvaniseeritud metallrõngaga Fiber Drum, mis on saadaval nii kohandatud kui ka standardsete spetsifikatsioonide järgi.

Peale selle saab tsingitud metallist rõngaga kiudtirumot kohandada soovitud logo, marginime ja muu teabega vastavalt meie klientide üksikasjalikule kirjeldusele. Saame seda värvida paljudes värvides ja soovitud kunstiga printida.

Meie galvaniseeritud metallrõngaga Fibretrum on vastupidav. Sisemisi vooderdusi ja tõkkeid saab teha, kui ostja seda vajab. Mõnikord on isegi mõni plastikkott saadaval, kui soovite, et seal oleks vedelikku hoitud.

Kõlblikkusaeg: Tegelikult pole selle toote säilivusaeg. Tsingitud metallrõngas võib olla heas seisukorras ja isegi ringlussevõetud, kui see ei ole kohutavalt töödeldud.

Oleme üks Hiina juhtivaid Hiinas asuvatest kiudtootjate trummide tootjaid.

Seotud tooted:

Kui otsite tsingitud metallist rõngaga trumlit, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: tsingitud metallist rõngaga trükivärv, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like