50Kg tsingitud metallist rõngaga fiibertrumm tsingitud terasõngiga kraftpaberi trummel

50Kg tsingitud trummel tsingitud metallrõngaga, tsingitud Terasõngas Kraftpaberi trummel Toote nimetus: 50Kg tsingitud trummel tsingitud metallrõngaga, tsingitud Terasõngas Kraftpaberi trummel KEY Words: Omadused: Suurused: 50Kg Tsinkitud metallist tsink tsingitud trummel tsingitud Terasõngas Kraft ...

Toote üksikasjad

50Kg tsingitud trummel tsingitud metallrõngaga, galvaniseeritud terasõngiga kraftpaberi trummel

image001.jpg

Toote nimetus: 50Kg tsingitud trummel tsingitud metallist tsingiga, tsingitud Terasõngas Kraft Paper Drum

KEY Words:

Omadused:

Suurused: 50Kg Galvaniseeritud metallist rõngas, tsingitud Terasõngas Kraft Paper Trummel on erineva suurusega läbimõõdud ja maht; Seda saab kohandada.

Kraft liinipaberist toodetud:

Põllumajandusministeeriumi litsents toiduainetega kokku puutuva pakendimaterjali tootmiseks:

Meie 50Kg tsingitud metallist rõngast koosnev tsingitud trummel, tsingitud terasest rõngast Kraft Paper Drum on rangelt toodetud vastavalt TS EN ISO 9001: 2000 kvaliteedijuhtimissüsteemile.

100% ringlussevõetav ja keskkonnasõbralik

Ideaalne pakend granuleeritud ja pulbristatud materjalidele.

image002.jpg

Paljude farmaatsia- ja keemiatööstuse ettevõtetega on väga lihtne näha, kuidas oma kõrgekvaliteedilist toodet pakkides kasutada meie 50Kg Fiber Drum galvaniseeritud metallist rõngaga, mille galvaniseeritud terasest rõngast kraftpaberi trummel. See mitte ainult ei taga lasti turvalisust, vaid muudab selle paketis ka ilusaks.

Fengcheni grupp on 1990. aastatel alates 1990. aastast tööstuslike konteinerite keskkonnasäästlikuks parandamiseks, taastamiseks, ringlussevõtuks ja kõrvaldamiseks liider. Pakume 50Kg tsingitud trumli galvaniseeritud metallrõngaga 50Kg tsentrifuugimummi, tsingitud terasplekist trüki trumlit ja mõnda muud konteinereid ning varustame UN / DOT spetsifikatsioonipakette, trumme ja täielikku varuosade, tööriistade, seadmete, vooderdiste rekonstrueerimist, parandamist, ringlussevõttu ja kõrvaldamist. ja tarvikuid, mis vastavad kõigile trumli käitlemise nõuetele.

image003.jpg


Seotud tooted:


Kui otsite galvaniseeritud metallist rõngast 50 kg kiletrumlit, tsingitud terasest kangast paberist trummel, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: 50kg tsingitud metallist rõngas trummel, tsingitud terasest ketrumpestadest, trummel, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like