Kodu > Uudised > Sisu

Kasahstan leiab uut tüüpi seletamatu kopsupõletiku juhtumeid

Jul 25, 2020

Kasahstan leiab uut tüüpi seletamatu kopsupõletiku juhtumeid


Hiina Kasahstani saatkond avaldas 2020. aasta juulis teate, et tuletaks Kasahstani Hiina kodanikele tähelepanu pöörama seletamatu kopsupõletiku ennetamisele.

Uue koronaviiruse kopsupõletiku suremus on palju kõrgem kui uue kroonpõletiku korral. Kasahstani&# 39 tervishoiuministeerium ja muud asutused viivad läbi võrdlevaid uuringuid seni tuvastamata kopsupõletiku viiruse osas.

Me teame, et nakkushaigused on kahjulikud inimeste tervisele ja võivad mõjutada paljusid inimesi, seetõttu peame oma igapäevaelus tähelepanu pöörama ennetamisele. Niisiis, kuidas nakkushaigusi vältida?

1. Kontrollige nakkuse allikat. See kõlab nagu valitsuse või tervishoiuosakonna asi, mida teha. Tegelikult peavad asjassepuutuvad osakonnad tegema üldise kasutuselevõtu- ja ennetuskava, lähtudes tegelikult meie tavainimeste üksikasjadest. Järgige ennetus- ja kontrollosakonna korraldust, ärge kontakteeruge kahtlustatava rahvahulgaga, ärge minge kõrge riskiga, automaatse isoleerimisega ja nii edasi.

2. Katkesta nakatumise viis. Kui te ei tegele igapäevaelus esemetega, mis võivad olla kergesti viirusega kinnitatud, kandke maske õigel ajal. Mõne haiguse puhul tuleb erilist tähelepanu pöörata sellele, et mitte puutuda kokku nakatunud inimese kehavedeliku või verega. Ja õigeaegne kontakt asjade nakatumisega desinfitseerimine.

3. vastuvõtliku elanikkonna kaitse. Vajadusel võib vaktsineerida eakaid või lapsi, kes on kergesti nakatunud ja madala immuunsusega, tugevdavad füüsilist koormust, pesevad käsi sageli ja hingavad sageli ning pööravad tähelepanu nende kaitsele.