Kodu > Uudised > Sisu

Koronaviiruse kopsupõletiku epideemia ennetamine

Jul 21, 2020

Uue koronaviiruse kopsupõletiku epideemia ennetamise ja tõrje perioodil on maskide turunõudlus suurenenud. Selle tulemusel on mõned ettevõtted ajutiselt tootmist muutnud või suurendanud olemasolevat ulatust tsiviilkaitse maskide massiliseks tootmiseks; mõned ettevõtted on lisanud uue äritegevuse ulatuse meditsiiniliste kaitsemaskide tootmiseks, näiteks Gree, BYD, GAC grupp, tööstuslik Fulian jne, öeldes, et maskide igapäevane tootmisvõimsus ületab miljoni.

Viimastel aastatel on maskide hind siiski kiiresti langenud, eriti tootmisettevõtete tootmisvõimsuse parandamise ja selliste toorainete nagu sulatatud puhutud riide piisava pakkumise korral on ühe maski hind langenud alla 1 jüaani.

Maskide hinna järsk langus avaldab suuremat mõju neile ettevõtetele, kes on sisenenud tööstusesse või kelle tootmisvõimsus on suuresti laienenud, kuna ettevõtetel on raske oma varaseid investeeringuid lühikese aja jooksul tagasi saada. Kuid ettevõtetele, kellel on valdkonnas kindel positsioon, on see võimalus parandada tööstuse kontsentratsiooni ja rõhutada brändi väärtust.