Naatriumbutüraat, Na Naatriumbutüraat BP EP USP

Naatriumbutüraat, Na Naatriumbutüraat BP EP USP Hiina Naatriumbutüraat, Na Naatriumbutüraat BP EP USP toorainetehas, Tarnija, Tootja Hiinas. Sünonüümid: Butüüraadi naatriumisool. CAS number: 156-54-7 Omadused: Valge pulber. Molekulaarne valem: C4H7NaO2 struktuurivalem: pakend: ...

Toote üksikasjad

Naatriumbutüraat, Na Naatriumbutüraat BP EP USP

image001

Hiina Naatriumbutüraat, Na Naatriumbutüraat BP EP USP toorainetehas, tarnija, Hiina tootja.

Sünonüümid: butüüraadi naatriumsool

CAS number: 156-54-7

Omadused: valge pulber.

Molekulivalem: C4H7NaO2

Struktuurivalem:

image002

Pakett: 25Ks / Fiber Drum

Kirjeldus:

Naatriumbutüraat Na Naatriumbutüraat BP EP USP tooraine on ühend valemiga Na (C3H7COO). See toode on butüülhappe naatriumsool. Naatriumbutüraat Na Naatriumbutüraat BP EP USP toormaterjalil on erinev mõju imetajarakkude kultiveerimisele, kaasa arvatud proliferatsiooni pärssimine, diferentseerumise indutseerimine ja geeniekspressiooni indutseerimine või represseerimine. Seetõttu saab seda ainet kasutada laboris, et tekitada mõni neist mõjudest. Täpsemalt, Naatriumbutüraat, Na Naatriumbutüraat BP EP USP tooraine aitab raku ravimisel toob kaasa histooni hüperatsetüülimise. Muide, see aine ise inhibeerib I klassi histooni desatsetülaasi (HDAC) aktiivsust.

Naatriumbutüraat Na Naatriumbutüraat BP EP USP tooraine on olnud oluline vahend histooni atsetüülimise rolli määramiseks kromatiini struktuuris ja funktsioonis.

Naatriumbutüraat Na Naatriumbutüraat BP EP USP tooraine on valge vees lahustuv kristalliline pulber. Sellel tootel on väga tugev, ebameeldiv lõhn, mis kestab suhteliselt pikka aega. Seetõttu on oluline pöörata erilist tähelepanu naatriumbutüraadi, Na Naatriumbutürati BP EP USP toorainega tegelemisele. Meie turvalisuse kaalutlustel soovitame tungivalt kindaid, silmade kaitset ja hingamismaski.

Naatriumbutüraat Na Naatriumbutüraat BP EP USP tooraine on laialt levinud meie igapäevases dieedis, mida toodetakse suures koguses toidulisandeid soolestikus ja esineb Parmesani juustu ja võid.

Sünteesimeetod:

image003

Fengcheni kontsern asub kiirteejaama ja Qingdao sadama lähedal. See eelis tagab, et meie tarnimine oleks kiire ja efektiivne. Ka transpordikulusid saab kontrollida madalaimale tasemele. Kõik ülaltoodud aitavad muuta meie kliendil meiega koostööd tehes paremat hinda ja madalat hinda.

Alates sellest päevast, kui asutame, Fengchen Group Co Ltd on tegelenud teadus-ja arendustegevuse ja töötlemise Nutritional keemiliste nagu Naatriumbutüraat, Na Naatriumbutüraat BP EP USP tooraine, farmaatsiatoodete tooraine ja vahesaadused.

Tooted vastavad BP EP USP ja Enterprise nõuetele. Spetsiaalselt vajalikke omadusi saab kohandada ostja spetsifikatsioonidega. Meie tooted on hästi heaks kiidetud rahvusvahelisel turul.

Top Quality, puhas Naatriumbutüraat, Na Naatriumbutüraat BP EP USP toormaterjal Pulber / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Seotud tooted:

Hot Tags: naatriumbutüraat, naatriumbutüraat bp ep usp, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like