Propüleenglükooli farmatseutiline klass BP, EP, USP CAS 57-55-6

Propüleenglükooli farmatseutiline klass BP, EP, USP CAS 57-55-6 Toote nimetus: Propüleenglükooli klass: Farmatseutiline hinne Sünonüümid: 1,2-propaandiool; propaan-1,2-diool CASi number: 57-55-6 Omadused: selge ja värvitu vedelik. viskoosne test: 99,5% Min, 99,99% Valem: C3H8O2 struktuurivalem: KEY Words: ...

Toote üksikasjad

Propüleenglükooli farmatseutiline klass BP EP USP CAS 57-55-6

Toote nimetus: Propüleenglükooli Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP Propylene Glycol Pharmaceutical Grade BP, EP, USP.jpg

Hinne: farmatseutiline klass

Sünonüümid: 1,2-propaandiool; propaan-1,2-diool

CAS number: 57-55-6

Omadused: selge ja värvitu vedelik. viskoosne

Analüüs: 99,5% min, 99,99%

Valem: C3H8O2

Struktuurivalem:

Propylene Glycol Pharmaceutical Grade BP, EP, USP formula.jpg

KEY Words: propüleenglükooli farmatseutiline klass, farmatseutiline hinne propüleenglükool,

Propüleenglükooli Pharma Hinne, Pharma Hinne Propüleenglükool, Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP

Pakett:

215Kgs / galvaniseeritud rauastrumli, 17.2tn / 20'clcl.

Paindlikkus, 22tk / 20'clcl.

IBC-trumlites 20tk / 20'clcl.

ISO paagis, 23,6 tonni / 20'clcl.

Kirjeldus:

Farmatseutiline kasutus: Meditsiinikandja ja osakeste meditsiinitööstuse vahendina kasutatakse propüleenglükooli farmatseutilist klassi

Kosmeetika: PG kasutatakse niiskuse, pehmendusena ja lahustitena.

Külmutatud külmutatud: propüleenglükool on üks antifriisi toorainest.

Lahusti: seda kasutatakse lahustitena vaikus, pesuvahendites, maalrites, pestitsiidide tootmisel jne.

Professionaalse Hiina propüleen-glükooli farmatseutiline hinne USP, BP, EP tarnija ja tootja FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja ekspordivad Hiinas peaaegu 10 aastat Propüleen Glükool Pharma Hinne USP, BP, BP ja eksport.

------------------------------

Propüleenglükool (PG) USP / EP on monopropüleenglükoolide (PG või MPG) farmatseutilise klassi puhtusastmega üle 99,8%.

 

Propüleenglükooli Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP on testitud vastavalt spetsifikatsioonidele:

Ameerika Ühendriikide farmakopöa (USP), Euroopa farmakopöa (EP), Jaapani farmakopöa (JP), toiduainete keemiline koodeks (FCC).

Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP vastab ka: Brasiilia farmakopöa (FB)

muid farmaatsia-, kosmeetika- ja toiduseeskirju ülemaailmsetel turgudel, kus seda müüakse

 

Propüleenglükooli Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP on loetletud isikliku hügieeni toodete nõukogus kui heakskiidetud koostisainena kosmeetikatoodetes ning selle rakendamist kontrollib kosmeetikatoodete koostisainete ülevaade (CIR). Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP on Kosher ja vastab Halali nõuetele.

 

Propüleenglükooli Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP:

Soojusülekande vedelikud, lõhnaained, kosmeetikavahendid ja isiklikud ained, toit ja lõhna- ja maitseained

Lemmikloomatoit / loomasööt, farmaatsia, muud rakendused

 

Propüleenglükooli Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP on oluline paljude kasutuste komponendiks, sealhulgas:

Lõhnaainete lahusti maitsekontsentraadi tööstuses, naturaalsete kummide niisutusaine, tsitrusviljade ja teiste emulgeeritud maitseainete segud, lahusti eliksiirides ja ravimpreparaadid, lahusti ja sidestusreaktsioon koostisainega päikeseekraanil, losjoonil, šampoonides, raseerimisel kreemid ja muud samalaadsed tooted; emulgaator kosmeetikavahendites ja farmatseutilises kreemis; madala temperatuuriga soojusülekande vedelikud, mis hõlmavad kaudset toiduga kokkupuutumist, nagu näiteks õlle- ja piimatööstuses kasutatavad ained, külmutatud toiduainete näidikukatted, väga tõhus niisutusaine, säilitusaine ja stabilisaator poolmürav lemmikloomatoit (välja arvatud kasstoit), pagaritooted, toidu lõhna- ja maitseained ning salatikaste.

----------------------------

Propüleenglükooli Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP on ainus hinne, mis sobib kasutamiseks toidus selle käitlemisviiside tõttu.

Propüleenglükool USP / EP on ideaalseks kandjaks paljude erinevate maitseomadustega, mis annavad tänapäeva toidule ja jookile oma eripärase maitse. Aine ise on värvitu, maitsetu ja lõhnatu ning propüleenglükooli Pharma klassi meditsiiniline klass BP, EP, USP ei reageeri iseenesest, mis tähendab, et see võib oma funktsiooni täita, mõjutamata teisi tooteomadusi.

Propüleenglükooli Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP on kinnitust leidnud ohutu ja pakub unikaalseid omadusi nii vee- kui ka õlil baseeruvate ainete hoidmiseks / ligimeelitamiseks. Toidus pakutakse toiduvärvipigmentide säilitamiseks ja segude homogeenset jaotumist toiduainetes propüleenglükooli Pharma Grade Medical Grade BP, EP, USP. Propüleenglükool USP / EP on lubatud kasutada toidu lisaainena E-numbri E 1520 all (inimtoiduainete ranged piirnormid on 1 g / kg). Toiduga otseselt kokkupuutuvad kasutused hõlmavad

lahusti ja kandja toidu ja joogi valmistamiseks maitse ja värvi jaoks jookide, küpsiste, kookide, maiustuste, paksendaja, salenemist ja stabilisaatorit toidu ja joogi, nagu õlle, salatikastete või küpsetusmembraanide valmistamisel.

---------------------------

Propüleenglükooli Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP:

Propüleenglükooli taga olevad vastuolud ei ole sellepärast, et neid kasutatakse toiduks mittekasutatavates rakendustes; See on tegelikult teadusuuringute ja teadlikkuse puudumise tõttu. Ravimipõhist PG-d on aastaid kasutatud paljudes söödavates toodetes ilma kulmu tekitamata. Seda seetõttu, et toidus kasutatav propüleenglükooli Pharma klassi meditsiiniline klass BP, EP, USP on kogustes palju väiksem, et see ei kujuta endast ohtu. Näiteks on propeeneglükooli Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP suhkrusööda kontsentratsioon täna äärmiselt madal ning seetõttu on enamik tervisekaitseasutusi, kes peavad komponendi uurimise eest vastutama, on otsustanud, et see on tarbimise ohutuks. Ameerika Ühendriikide Toidu- ja Ravimiamet on loendis GRAS (üldtunnustatud kui turvaline) loetelusse lisatud propüleenglükooli Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP. Selle tulemusena näete PG mitmesugustes söödavates toodetes, näiteks:

Suupistetooted, Retseptiravimid, Toidulisandid, Suuhoolduspuhastusvahendid, Närimiskummi

Valmistoidud, Konserveeritud toidud.

Farmatseutilise klassi propüleenglükooli kasutamine elektroonilises sigarettes:

Propüleenglükooli Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP kasutatakse aktiivselt elektrooniliste sigarettide täna. Elektroonilise sigaretiga varustatud vedelad nikotiinisõlmed sisaldavad propüleenglükooli Pharma klassi meditsiinilise astme BP, EP, USP, nikotiini ja lõhna- ja maitseaineid. See lisatakse e-cigsile aurustuva alusega, mis aitab veeldatud nikotiini lahjendada. Ilma Propüleenglükooli Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP ei oleks aurude tootmine elektroonilises sigarettis olnud.

Sellel on looduslikud vee säilivusomadused. Sellepärast on Propüleenglükooli Pharma Hinne Meditsiiniline Hinne BP, EP, USP on number üks komplekt, mida saab kasutada pihustatavate ravimite nagu nebulisaatorid, astma inhalaatorid ja muidugi ka elektroonilised sigaretid. Ecigs'is võimaldab see pihustamine minna madalamal temperatuuril, kui on vajalik tavaliseks sigareti põletamiseks ja nikotiini saamiseks.

----------------------

Propüleenglükooli kasutamine:

1. kasutage küllastumata polüestri tootmiseks

2. farmaatsia- ja kosmeetikatööstus

3. antifriisi vahendina

Säilitamine:

Kaitse pakendist füüsilise kahjustuse eest. Hoida jahedas, kuivas, ventileeritavas kohas, kuumuse, niiskuse ja kokkusobimatu ainete allikatest eemal. Selle materjali mahutid võivad olla tühjad, kuna need säilitavad tootejäägid (aurud, vedelad); järgige kõiki toote kohta esitatud hoiatusi ja ettevaatusabinõusid

Esmaabi meede

Sissehingamine:

Eemalda värske õhu kätte. Eeldatavalt ei nõua esmaabimeetmeid.

Allaneelamine:

Eeldatavalt ei nõua esmaabimeetmeid. Andke lahjendamiseks juua mitu klaasi vett juua. Kui suur kogus neelatakse, pöörduge arsti poole.

Naha kontakt:

Eemaldada saastunud riided. Pesta nahka vee ja seebiga vähemalt 15 minutit. Kui ärritus tekib või püsib, pöörduge arsti poole.

Silmside:

Kokkupuute korral loputage silmi kohe, loputage rohke veega vähemalt 15 minutit, aeg-ajalt tõstke ülemised ja alumised silmalaud. Kui ärritus püsib, pöörduge arsti poole.

Märkus arstile:

Allaneelamisel muutub atsidoosi ja kesknärvisüsteemi jälgimine. Varasema neerufunktsiooni häiretega isikud võivad vajada erikohtlemist.

Propüleenglükooli farmatseutilise klassi COA


Testimisüksus

Standard

Tulemus

Värv, (APHA)
Propüleenglükooli farmatseutiline klass

10 Max

<>

Vesi

≤ 0,2%

0,06%

Konkreetne raskusaste

1,0350 ~ 1,0370

1.036

Murdumisnäitaja

1,4307 ~ 1,4317


Destilleerimisvahemik (L)

184,0 ~ 189,0

184,0

Destilleerimispiirkond (U)

184,0 ~ 189,0

189,0

Destillatsiooni maht, Vol%

95 min

95,5

Identifitseerimine

Peaks vastama

Täitke

Happesus, ml

0,20 maks

<>

Kloriid

≤ 0,007%

<>

Sulfaat

≤ 0,006%

<>

Heavy metal of
Farmatseutiklass Propüleenglükool

≤ 5 ppm

<5>

Nagu

≤ 2 ppm

<2>

Süsiniku jäägid

≤ 0,007%

0,004%

Orgaaniline lenduv lisand
Kloroform

≤ 60 ug / g

Täitke

Orgaaniline lenduv lisand
1,4-dioksaan

≤ 380 ug / g

Täitke

Orgaaniline lenduv lisand
Metüleenkloriid

≤ 600 ug / g

Täitke

Orgaaniline lenduv lisand
Trikloroetüleen

≤ 80 ug / g

Täitke

Test
Propüleenglükooli Pharma Hinne

99,5 min

99,88%

Parim kvaliteet, puhas USP, BP, EP propüleenglükooli farmaatsiakaupade tehas Hiinas; Hiina propüleenglükooli farmaatsiakaupade materjali tarnijad Hiinas. Hiina Propüleen-Glükool Pharma Hinne USP, BP, EP tootjad Hiinas.


Kui otsite propüleenglükooli farmatseutilise klassi BP, EP, USP CAS 57-55-6, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: Propüleenglükooli farmatseutiline klass BP, EP, USP CAS 57-55-6, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like