Preželatiniseeritud tärklis, tärklise pregelatiin USP, NF, EP

Pregelatiniseeritud tärklis, tärkliselgavastane USP, NF, EP Toote nimetus: Eelželatineeritud tärklis, tärklisega eelsegisti omadused: peenvalge pulbervorm. Pakend: 25 kg / kott. KEY Words: eelželatineeritud tärklis, tärklisest eelistatav USP, NF, EP Kirjeldus: eelželatineeritud tärklis, tärklisega eelistatav USP, NF, ...

Toote üksikasjad

Preželatiniseeritud tärklis, tärklise pregelatiin USP, NF, EP

Pregelatinized Starch, Starch Pregeltine USP, NF, EP.jpg

Toote nimetus: eelželatineeritud tärklis, tärkliseelgutint

Omadused: valge pulbervorm.

Pregelatinized Starch, Starch Pregeltine USP, NF, EP cargo picture.jpg

Pakend: 25 kg / kott.


KEY Words:

Preželatiniseeritud tärklis, tärklise pregelatiin USP, NF, EP

Kirjeldus:

Preželatiniseeritud tärklis, tärkliseelavärvi USP, NF, EP on tavaliselt saadud maisist või muudest taimedest. Seda kasutatakse laialdaselt farmaatsiatööstuses mitmesugustel põhjustel, nagu abiaine, tablett ja kapsli lahjendusvedelik, tablett ja kapsli lagundav aine, libiaine või sideaine. Desintegreerijad võimaldavad tablettide ja kapslite lagunemist väiksemateks fragmentideks (lahustada), nii et ravimi imendumine vabaneks. Pregelatiniseeritud tärklis, tärklisega eelistatav USP, NF, EP absorbeerib ka vett kiiresti. See omadus võimaldab tablette lagundada sobivalt.

Pregelatiniseeritud tärklis, tärklise pregelatiin USP, NF, EP kasutatakse ka toiduainete töötlemise tööstuses töötlemiseks ning toiduainete paksendajatena või stabilisaatorina. Tööstustööstuses on tärkliste suhtes palju muid taotlusi. Preželatiniseeritud tärklis, tärklise pregletiin USP, NF, EP pärineb peamiselt maisist, on keedetud ja kuivatatud. Instant pudingid, pirukas täidised, supp segud, salatikastmed, kristalliseerunud sisaldavad sageli preželatiniseeritud tärklist, tärklise pregletiini USP, NF, EP.

Preželatiniseeritud tärklis, tärklisega eelistatav USP, NF, EP (kuivatatud, keedetud tärklised) on hästi seeditav. Tooretärklise liigse koguse tarbimine on põhjustanud inimestel ülekaalulisuse ja rauapuudulikkuse aneemia. See on põhjus, miks see toode on nii populaarne.

Siiski puuduvad tõendid, mis viitaksid sellele, et enneaegse tärklise, tärklise eelsegisti USP, NF, EP kasutamine on ohtlik.

Nagu kõige kuulsam Hiina preželatiniseeritud tärklis, tärklisest eelistatav USP, NF, EP tarnija Hiinas, Fengcheni kontsern toode on hästi pakitud uusima ja ohutuma pakiga.

Preželatineerimine annab natiivsetele ja stabiliseeritud tärklistele võime moodustada külma vee pasta. Nad arendavad viskoossust ilma soojuse vajaduseta, mis tähendab, et toidukäitlejad ei pea enam tärklist ettevalmistama. Pregelatiniseeritud tärklis, tärklisest eelistatav USP, NF, EP säilitavad enamuse originaalse baasmaterjali funktsionaalsete tähemärkide ja viskoossuse.

Mõned tooted on soovitatav kasutada ainult teatavates geograafilistes piirkondades, lõppkasutustes ja teatud kasutusmahtudes.

Saadetis ja kohaletoimetamine: Fengchen Group on üks tuntud pregelatinized tärklis, tärklise preglein USP, NF, EP pulber tootja Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.

Peenise valge pulbrina, pregelatiniseeritud tärklis, tärklisest eelistatav USP, NF, EP annab toote viskoossuse, ilma et oleks vaja kõrgel temperatuuril toiduvalmistamist. Selle kasu saamiseks ei pea toidutootjad enam tärklist eelküpsetama. Samal ajal säilitavad Pregelatinized tärklis, tärklisepregletiin USP, NF, EP peaaegu kõik algse materjali funktsionaalsed tähemärgid ja viskoossus.

Tähemärgid:

Kõrge kleepumise moodustamine külmas vees.

Preželatiniseeritud tärklis, tärklisesegulaat USP, NF, EP Veetõkestus on kõrge isegi madalal temperatuuril.

Kõrge kleepuv vara: selle viskoossus on stabiilne. Need ühendasid suurepärase paksendava vara.

Rakendused:

Preželatiniseeritud tärklis, tärklise pregletiin USP, NF, EP kasutatakse laialdaselt paljudes valdkondades nagu küpsetööstus, joogid, liha ja piimatooted; Maiustused, paksenemine, tekstuuri stabiliseerivad maiustused; Vaht tugevdamine ja kristallide kasvu kontroll toiduainetes; Haarde, kile vahustamine ja klaasimine.


Eelised:

Preželatiniseeritud tärklis, tärklise pregletiin USP, NF, EP on võimelised parandama toote vooluhulga võimet. See muudab lõpliku kauba otseseks tihendamiseks lihtsaks. Veelgi enam, see võiks olla niiske graanuliga sideaine

Meie eelželatineeritud tärklis, tärklispregeltiin Vastab EP, BP, USP, IP standardi nõuetele.

Protsessis pole kasutatud lahustit ja OVI-st puudub.

Preželatiniseeritud tärklis, tärklisega eelistatav USP, NF, EP sobib peaaegu kõigi toimeainetega kokku. Veelgi enam, sellel on väga madal vastutus

Preželatiniseeritud tärklis, tärklisel põhinev eelmäärdeaine Määrdeaine Nõuded on väga madalad või ei vaja seda üldse. See toimib ka lagunevana ja Binderina. See toode on laialdaselt nähtav ja rakendatav farmaatsiavaldkonnas, näiteks otsesissepritsega tabletid.

Tänu Superior Flow Properties, pregelatiniseeritud tärklisele, tärklise pregletile USP, NF, EP on ideaalne otsekompressioonide tabletimine.

See aitab parandada pulbersegu voolavust ja ei nõua palju määrdeaineid


Indeksid:

Kirjeldus: eelželatineeritud tärklis, tärkliselgavedu USP, NF, EP on valge või peaaegu valge, peeneteraline pulber, praktiliselt ei lahustu vees, atsetoonis, etanoolis, tolueenis, lahjendatud hapetes ja 50 g / 1 naatriumhüdroksiidi lahuses

Identifitseerimine: Ph Eur, USPNF

pH: 4,5 kuni 7 (Ph Eur, USPNF)

Süttimisjääk: maksimaalselt 0,5% (Ph Eur, USPNF)

Kuivatamise kaotus: maksimaalselt 14% (Ph Eur, USPNF)

Raskmetallid: Max. 10 ppm

Lahtise kogukontuuri tihedus: 0,50 kuni 0,60 g / cm3

Tühjendatud kogukontsentratsioon: 0,60 kuni 0,70 g / cm3

SULU DIOKSIIDI MAX. 50 ppm

Oksüdeerivad ained: negatiivsed (Ph Eur, USPNF)

Orgaanilised lenduvad lisandid: USP

Jääklahusti: null

Säilitamine 40 meetril

Märg granuleerimine: eelželatineeritud tärklis, tärklisega eelistatav USP, NF, EP on osaliselt lahustuv külmas vees. Seepärast toimib see niiskel granuleerimisel sideaine-lagundava ainena. Peale selle parandab tablettide kõvadus ja lagunemise aeg preželatiniseeritud tärklist, tärklise eelistatavat ainet USP, NF, EP.

Soovitatav annus kasutamiseks: umbes 15% on täiuslik, kui seda kasutatakse märggranuleerimise tabletiprotsessis.

Kapsli täiteaine: eelželatineeritud tärklis, tärklisega eelistatav USP, NF, EP on kulutõhus täiteaine ja lagundamisabi kõvade želatiinkapslite jaoks. Selle füüsikalis-keemilised tegurid sobivad hästi ideaalse kapslite täiteainega, mis tagab selle toimimise. Preželatiniseeritud tärklis, tärklisega eelistatav USP, NF, EP tootmisprotsess annab selle rakenduse jaoks sobiva tiheduse.

Teenima maailma:

Fengcheni grupil on professionaalne meeskond, mis teenindab 270 riiki kogu maailmas. Mitte ainult ei ole spetsialiseerunud toidule, põllumajandusele, toitumisproduktidele, vaid ka mõnedele kemikaalidele ja farmaatsiasüsteemidele. Meie eelželatineeritud tärklist, tärklise pregelatiini USP, NF, EP kasutab maailma rohkem kui kümme aastat. Me parandame pidevalt oma toote toimivust, et anda kliendile just see, mida nad otsivad. Meie partnerite abiga saab meie äri palju lihtsamaks.

Fengcheni Grupp on juhtiv Hiina eelgeelistatud tärklis, tärklise pregelatiin USP, NF, EP pulber tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgimüüjatele ja pakendamata kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on neil õige Hiina eelgeelistatud tärklise, tärklise eelsegisti USP, NF, EP pulbri tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta preželatiniseeritud tärklist, tärklisesegude USP, NF, EP pulbrit Hiinast, palun pöörduge Fengcheni kontserni.


Analüüsi tunnistus (COA, TDS)

Toote nimetus

Preželatiniseeritud tärklis, tärklise pregelatiin USP, NF, EP


Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus

Valge pulber, lõhnatu

Vastab

Identifitseerimine

Tuleb järgida

Vastab

pH

4,5 ~ 7,0

6.3

Kuivatamine

≤14,0%

5,5%

Tuhk

≤0,5%

0,2%

Raud

≤0.002%

<>

Vääveldioksiid

≤0.008%

<>

Oksüdeerivad ained

≤0.002%

<>

Mikroobide piirid

Tuleb järgida

Vastab

Toote nimetus: eelželatineeritud tärklis

Hinne Standard: farmatseutiline klass

Päritolukoht: Hiina (mandriosa)

Pakendi detailid: 25 kg / kott

Testimisüksused

Spetsifikatsioon

Kirjeldus

Valge või sarnane valge pulber, lõhnatu ja maitsetu

Identifitseerimine

Vasta

PH

4,5-7,0

vääveldioksiid

≤0,004%

Oksüdeeriv aine

Kuivatamine

vastama

≤14%

tuhasus

≤0,3%

Raud

≤0.002%

Heavy metal

≤20 ppm

TAMC

≤ 1000 cfu / g

TYMC

≤ 100 cfu / g

Escherichia coli

puudumine

FENGCHEN GRUPP töötab tootjate, tootjate, jaemüüjate, valitsuste ja teiste organisatsioonide kõrval, et täita oma eesmärki ohutul, vastutustundlikul ja jätkusuutlikul viisil toita maailma. Üheskoos loome tõhususe, arendame uuendusi ja aitame kogukondadel edeneda.

Top Quality, puhas preželatiniseeritud tärklis, tärklise pregletiin USP, NF, EP pulber / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Seotud tooted:

Kui otsite preželatiniseeritud tärklist, tärkliset eelistatavalt usp, nf, ep, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: eelželatiniseeritud tärklis, tärklise eelgeelist usp, nf, ep, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like