Preželatiniseeritud maisitärklis, maisitärkliselgeldesti 99,9% farmatseutilise klassi pulber ja graanulid

Pregelatiniseeritud maisitärklis, maisitärklispreglütseriid 99,9% Ravimipreparaat Pulber ja graanulid Toote nimetus: Pregelatiniseeritud maisitärklis, maisitärklis Pregeltinpulber ja teraline pulber Puhtus (test): 99,9% Hinne: Ravimite pakend: 25 kg / kott Kõige kuulsamad Hiina pregelatineeritud. ..

Toote üksikasjad

Pregelatineeritud maisitärklis, maisitärklis, pregel-tiin 99,9% ravimvorm, pulber ja graanulid

Pregelatinized Corn Starch, Maize Starch Pregeltine 99.9% Pharmaceutical Grade Powder And Granular.jpg

Toote nimetus: pregelatineeritud maisitärklis, maisitärklis, pregeltinpulber ja graanulid

Puhtus (analüüs): 99,9%

Hinne: farmatseutiline klass

Pakend: 25 kg / kott

Pregelatinized Corn Starch, Maize Starch Pregeltine 99.9% Pharmaceutical Grade Powder And Granular picture-2.jpg

Nagu kõige kuulsam Hiina preželatiniseeritud maisitärklist, maisitärklise pregeldi pulber ja granuleeritud tarnija Hiinas, Fengcheni toote toode on hästi pakitud uusima ja ohutuma pakiga.

Pregelatinized Corn Starch, Maize Starch Pregeltine 99.9% Pharmaceutical Grade Powder And Granular picture-3.jpg

Tegelased: Valge või mustvalge pulber, lõhnatu.

Lahustuvus: osaliselt vees lahustuv; orgaanilistes lahustites lahustumatuks.

KEY Words:

Eelželatineeritud maisitärklis, eelželatineeritud maisitärklis,

Maisitärklise pregel-tiine, maisitärklisel põhinev pregel-tiine


Kirjeldus:

Preželatiniseeritud maisitärklis, maisitärklis Pregeltiin Pharmaceutical Grade 99,9% min Pulbri tüüp sobib otseseks pressimiseks, mis toimib liimide ja lagundavate ainetena.

Preželatiniseeritud maisitärklis, maisitärklis Pregelant Granulaat, mis sobib osakeste ja kapslite täitmiseks.

FENGCHEN GROUP CO., Ltd on kogenud osaline farmaatsiatoodete, tervise ja toitumise maailmas. Umbes 20 aasta jooksul on meie preželatiniseeritud maisitärklis, maisitärklisel põhinev pregeltiin peamine koostisaine, sideainete, lagundavate ainete, kapseldavate ainete ja viskoossust tekitavate ainetena ravimites ja vitamiinides. Farmaatsiatooted ja tooraine on maailma kõige rangemalt kontrollitud kaubad. Meditsiinitoodete heakskiitmine ei ole kunagi lihtne. Muide, pärast heakskiitmist ei muutu koostis muudatusi kergelt. Need on põhjused, miks meie kliendid vajavad meist usaldusväärset Hiina tarnijat nagu Fengcheni kontserni.

Me hoiame kogu maailma pregelatiniseeritud maisitärklise, maisitärklisel põhineva pregeltin-pulbri ja teralise varustusega. Meie maailmatasemel tootmisrajatistega teeme oma töö täiuslikuks ja vastame kliendi ootustele.

Saatmine ja kohaletoimetamine: Fengchen Group on üks tuntud pregelatinized maisitärklis, maisi tärklis pregeltin pulber ja teraline tootja Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.

FENGCHEN GROUP CO., LTD on alati valmis andma teile kõige sobivamaid ravimitootjaid, näiteks pregelatiniseeritud maisitärklist, maisitärklisel põhinevat graanulit ja pulbrit, mis on teie jaoks parim valik. Maailma eritärklise uurimis- ja tootmisvaldkonna ülemaailmse juhina hoiame tootmis-, tehnilise teeninduse ja müügikeskused Aasia tähtsamates ärikeskustes. Me oleme alati sinu jaoks olemas.

Preželatiniseeritud maisitärklise eraldatud tootmisrajatised, maisitärklise pregletiinid asuvad linna äärelinnas. Seal olevaid tootmisliine peetakse maailmaklassi standardiks ja sai mitmed rahvusvahelised kvaliteedisertifikaadid.

Fengcheni grupp teeb tihedat koostööd uurimiskeskuste ja -asutustega, keskendudes spetsiaalselt preželatiniseeritud maisitärklise ja maisitärklisel põhineva eelkreiidi farmatseutilisel kasutamisel.


Preželatiniseeritud maisitärklise analüüsi tunnistus (COA, TDS) , maisitärklis Pregeltinpulber ja graanulid:

Testimisüksused

Spetsifikatsioon

Kirjeldus

Valge või sarnane valge pulber, lõhnatu ja maitsetu

Identifitseerimine

Vasta

PH

4,5-7,0

vääveldioksiid

≤0,004%

Oksüdeeriv aine

Kuivatamine

vastama

≤14%

tuhasus

≤0,3%

Raud

≤0.002%

Heavy metal

≤20 ppm

TAMC

≤ 1000 cfu / g

TYMC

≤ 100 cfu / g

Escherichia coli

puudumine

Top Quality, puhas preželatiniseeritud maisitärklis, maisitärklis, pregel-tiinipulber ja granuleeritud tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Seotud tooted:

Kui otsite eelželatineeritud maisitärklist, maisitärklisel eelelgendainet 99,9% farmatseutilise kvaliteediga pulber ja teraline, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: eelželatineeritud maisitärklis, maisitärklis, pregelant 99,9% farmatseutilist tüüpi pulber ja graanulid, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like