Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Krospovidoon USP BP EP Polüvinüülpürrolidoon ristsillatud

Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Krospovidoon USP BP EP Polüvinüülpürrolidoon ristsillatud Hiina Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Crospovidone USP BP EP Polüvinüülpürrolidooni ristsidemega tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: ristseotud polüvinüülpürrolidoon CAS number: 25249-54-1 ...

Toote üksikasjad

Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Krospovidoon USP BP EP Polüvinüülpürrolidoon ristseotud
image001_副本

Hiina Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Crospovidone USP BP EP Polüvinüülpürrolidooni ristsidemega tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: Polüvinüülpürrolidoon ristseotud

CASi number: 25249-54-1

Omadused: Valge või kergelt kollane, vaba voolav hüdroskoopne pulber.
Molekulaarne valem: (C6H9NO) n


Struktuuri valem:

Pakend: 25Kgs / Fiber Drum


KEY Words:
Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Krospovidoon USP BP EP Polüvinüülpürrolidoon ristseotud

Kirjeldus:
Polüvinüülpolüpürrolidoon (polüvinüülpolüpürrolidoon, PVPP, krospovidoon, crospolividone või E1202) on polüvinüülpürrolidooni (PVP) väga ristseotud modifikatsioon.
Ristsillatud PVP, polüvinüülpolüpürrolidooni PVPP krospovidooni USP BP EP ristseotud vormi kasutatakse meditsiinilistes tablettides lagundava ainena.


Lahustuvus: See on PVP väga ristseotud versioon. See omadus muudab polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Crospovidone USP BP EP veega mittelahustuvaks polümerinüülpürrolidooniks. Kuid see aine neelab veel vett ja paisub väga kiiresti, mis tekitab turse. See eelis muudab selle ideaalseks töötlemiseks tablettide desintegrantidena.
Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Crospovidone USP BP EP Ristsillatud polüvinüülpürrolidooni võib kasutada ravimina, mida võetakse tablettide või suspensioonidena, et neelata kõhulahtisust põhjustavaid ühendeid (nn endotoksiinid).
Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Krospovidoon USP BP EP Polüvinüülpürrolidooni ristsillatud kasutatakse ka lisandite ekstraheerimiseks. See toode on ka veinivalmistuses. Kasutades sama põhimõtet polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Crospovidone USP BP EP polüvinüülpürrolidooni kasutatakse polüfenoolide eemaldamiseks õlle tootmisel ja seega toodetakse selgeid stabiilse vahuga õlu.

.
Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Krospovidoon USP BP EP Polüvinüülpürrolidoon moodustab ristsidemed, mis sarnanevad valgu peptiidsidemetega (eriti nagu proliini jäägid), ning seetõttu võib ta sadestada tanniine samamoodi nagu valke.
PVPP-l on E-numbrikood E1202 ja seda kasutatakse stabilisaatorina.

Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Crospovidone USP BP EP Ristsillatud polüvinüülpürrolidoon on valge või kergelt kollase vabalt voolava hüdroskoopse pulbrina lõhnatu või nõrga iseloomuliku lõhnaga. See ei lahustu vees, leelises, happes ja tavalistes orgaanilistes reaktiivides. Stereoskaani fotod näitavad, et tegemist on mahukate üksikasjadega ning sellel on suur kogupind ja palju poorsust, mis on vahemikus 2-10 mm. Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Crospovidone USP BP EP Polüvinüülpürrolidoon ristsidemega paisub kergesti vees ja on võimeline komplekteerima polüpensooliga, karboksüülhapetega, teiste madala molekulmassiga ühenditega.


Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Krospovidoon USP BP EP Polüvinüülpürrolidoon ristsillatud kuulub mittelahustuva ristpolümeeri hulka. Sellel ainel on eriline võime struktuur. See parandab ka PVP suurepärase lahustuvuse rakenduse piiramist.
Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Crospovidone USP BP EP Polüvinüülpürrolidoon ristsillatud ei lahustu happes, leelises ja tavalises orgaanilises lahustis, samas kui PVP on vastupidine. Sellel on hea füsioloogiline turvalisus. See toimib hästi vee neeldumise, lahustumatuse ja keerukuse alal. Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Crospovidone USP BP EP Polüvinüülpürrolidooni ristsidemeid kasutatakse tavaliselt meditsiinivaldkonnas, toidu valmistamisel, isikuhooldustoodetes, söödaväljal jne.


Kasutamine ja rakendamine
- Bioloogilises farmatseutilises valdkonnas on polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP krospovidoon USP BP EP ristseotud polü-vinüülpürrolidoonil hea füsioloogiline inerts ja bioloogilise ühilduvuse omadused. Seda võib kasutada lagunemisvahendina, ravimit aeglaselt vabastava kandjana jne. Pärast polüvinüülpolüpürrolidooni PVPP Crospovidone USP BP EP polümerinüülpürrolidooni ristsidumine neelab veidi vett, tekitab tabletid või muud ravimvormid väga suure rõhu all, seejärel lagunevad väikesed arvutamatud terad. See aitab parandada keha bioloogilist kättesaadavust.


- õlletööstuses ja joogitööstuses suudab polümerinüülpolüpürrolidoon PVPP Crospovidone USP BP EP polümerinüülpürrolidoon ristsidemete abil kõrvaldada antotsüaniini ja polüfenooli, säilitada maitse, parandada ka selgust, värvi, isegi pikendada säilivusaega lõpptoode.


-Personalisse hooldusse, polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Crospovidone USP BP EP Polüvinüülpürrolidoon ristsillatud on laialdaselt kasutatav kõrgekvaliteetsete kosmeetikatoodete niiskust säilitava ainena. See niisutab nahka, säilitab aroomi, leevendab valu ja vähendab teravust. Samuti leidub selle kasutamine hambapasta valmistamisel. Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Crospovidone USP BP EP Polüvinüülpürrolidoon ristseotud aitab leevendada suu, vähendab põletikku.


-Seda saab kasutada ka õlle, punase veini, äädika ja paljude puuviljamahlade ja jookide stabilisaatorina, et pikendada nende säilivusaega.


- farmaatsiatööstuses tablettide, pillide lagundava ainena ja granuleerimisel, lagundava aine kapsel, täiteaine.


Ravimitööstuses kasutatakse krospovidooni laialdaselt kui 1) interfereerivat ainet, 2) suspensiooni stabilisaatorit, 3) niiskust absorbenti, 4) polüfenoolide ja tanniini segu ekstraktpreparaatide jaoks.

Analüüsitunnistus (COA, TDS)

image002


image003


Üksused

Polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP Krospovidoon USP BP EP Polüvinüülpürrolidoon ristseotud

Moixture%

≤ 6,0

Kaotus kuivamisel%

≤ 5,0

Vees lahustuv aine%

≤ 0,5

Vees lahustuvad ained%

≤ 1,0

Vaba-N-vinüülpürrolidoon PPM

≤ 10

Lisand A PPM

≤ 10

N, N-divinüülimidasolidoon PPM

≤ 2

Jääk süütes%

≤ 0,1

PH 1% vees

5-8

PH 1% vees

5-8

Raskmetallide PPM

≤ 10

Raskmetallide PPM

≤ 10

Lämmastik%

11,0-12,8

Lämmastik%

11,0-12,8

Sulfaaditud tuhk%

≤ 0,4

Osakeste suurus A um

50-250

Peroksiidi PPM

≤ 400

Osakeste suurus B um

≤ 50

Plii PPM

≤ 2Arseeni PPM

≤ 2
image004


Me tervitame siiralt sise- ja välismaiseid sõpru, et arutada äri ja koostööd. Me saame anda oma panuse tööstuse arendamisse kindlalt. Võimaldab luua helge tulevik.

Kvaliteetne, puhas polüvinüülpolüpürrolidoon PVPP krospovidoon USP BP EP polüvinüülpürrolidooni ristsillatud pulber / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite polüvinüülpolüpürrolidooni pvpp crospovidone'i, mis on ristseotud polüvinüülpürrolidooniga, võtke meiega ühendust. Meil on üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: polüvinüülpolüpürrolidoon pvpp crospovidone usp bp ep polüvinüülpürrolidoon ristseotud, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like