Farmatoos

See on magus, umbes 70% suhkrut. Pharmatoseis'e lõhnatu või kergelt iseloomulik lõhn. Suhteline tihedus d4201.525 (veesisaldus).

Toote üksikasjad

Farmatoos

image001

Hiina farmaatsiatehas, tarnija, Manufacturerin China.

CASi number: 63-42-3

Omadused: Valge kristalne pulber.

Molekulaarne valem: C12H22O11

Struktuuri valem:

image002

Pakend: 25 kg / Fiber Drum

PÕHISÕNAD:

Farmatoos


Kirjeldus:

See on magus, umbes 70% suhkrut. Pharmatoseis'e lõhnatu või kergelt iseloomulik lõhn. Suhteline tihedus d4201.525 (veesisaldus). See on taandav ja dekstraalne. Selle võib jagada α- ja β-isomeerideks. α - laktoos võib laguneda happe ja laktaasi toimel glükoosiks ja galaktoosiks ning Lactobacillus võib selle muuta piimhappeks, kuid pärm ei saa seda kasutada. Kristallsade vees on monohüdraat C12H22O11.H2O. 120 kraadi kuumutamisel võib see muutuda veevabaks. Veevaba aine sulamistemperatuur on 201-202 kraadi, 1 g on lahustuv 5 ml vees või 2,6 ml kuumas vees, lahustub kergelt etanoolis, ei lahustu eetris. Beetalaktoosi lahustuvus erineb alfa-laktoosi lahustuvusest. 1 g lahustub 2,2 ml vees.

Farmatoos kuulub suhkru redutseerimise hulka. Vesilahusest kristalliseerumisel on seal kristalliseeritud vee molekul.

Pharmatoseis valge kristall või kristalne pulber, magusus on umbes 70% sahharoosist, erikaal on 1,525 (20 kraadi), kristallvesi kaob 120 kraadi juures. Veevaba aine lahustub vees sulamistemperatuuril 201-202 kraadi. Lahustub vähe etanoolis, lahustub eetris ja kloroformis. See on taandav ja dekstraalne. Seda saab hüdrolüüsida võrdse molekulmassiga glükoosiks ja galaktoosiks.

Alfa-farmatoosi ja beeta-farmatoosi lahustuvus vees varieerub ka temperatuurist sõltuvalt. Kui alfa-farmatoos lahustub vees, muutub see järk-järgult beeta-tüüpi. Kuna beeta-laktoos on vees paremini lahustuv kui alfa-laktoos, ei ole laktoosi esialgne lahustuvus stabiilne, kuid suureneb järk-järgult, kuni tasakaal on α- ja β-laktoosi vahel. Enamik magustatud kondenspiimas sisalduvat laktoosi on kristalses olekus, kristalli suurus mõjutab otseselt kondenspiima maitset ja kristalli suurust saab kontrollida vastavalt laktoosi lahustuvuse ja temperatuuri suhtele.

Farmatsetekristallid, mis moodustuvad kiire kuivatamisega laktoosilahuse abil, näiteks pihustuskuivatamise meetodil, on amorfne klaasjas laktoos. Üldiselt on α-laktoos ja β-laktoos laktoosilahuses tasakaalus ja alfa-β-suhte suhe algses laktoosilahuses hoitakse amorfses klaaslaktoosis. Laktoosi kristallvorm piimapulbris on amorfne laktoos, mis kristalliseerub α-laktoosiks, kui see imab 8% vett.

Pharmatoseis on ainulaadne süsivesik inimese ja imetaja piimas. See on disahhariid, mis koosneb glükoosist ja galaktoosist. Laktoos ei saa mitte ainult energiat pakkuda, vaid ka osaleda aju arengus.

Laktoosi molekul koosneb ühest molekulist glükoosist ja ühest galaktoosi molekulist. Üldiselt sisaldab laktoosi kristall ühte molekuli kristallvett. Seetõttu kasutatakse laktoosi molekulvalemi väljendamiseks tavaliselt C12H22O11.H2O.

Farmatoosi kasutatakse peamiselt imikutoidu valmistamisel ja ravimite, näiteks ravimitablettide, lahjendusena kasutatava ravimipulbri valmistamisel.


Parima kvaliteediga puhas PharmatosePowder / ainevabrik, tarnija, tootja Hiinas.


Kui otsite farmatoosi, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: farmatoos, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like