Pharmaceutical Grade Pure Petroleum Jelly, Pure Vasline BP, USP CAS 8009-03-8

Pharmaceutical Grade Pure Petroleum Jelly, Pure Vasline BP, USP CAS 8009-03-8 Hinne: Farmatseutiline Hinne KEY Words: vaseliini vaseliin, nafta, naftaõli, puhas Vasline, valge naftaõli, naftaõli valge, kollane naftaõli, naftaõli Kollane Standard: BP ja USP ...

Toote üksikasjad

Pharmaceutical Grade Pure Petroleum Jelly, Pure Vasline BP, USP CAS 8009-03-8

Pharmaceutical Grade Pure Petroleum Jelly, Pure Vasline BP, USP.jpg


Tootenimi:

Vaseline valge naftaõli

Vaseliin kollane vaseliin

Sünonüümid:

White Petroleum
Valge naftaõli

Yellow Petroleum,
Yellow Petroleum Jelly

CAS number:

8009-03-8

8009-03-8

Valem:

C (n) H (2n + 2)

C (n) H (2n + 2)

Pakett:

160Kgs / metalltrumm

160Kgs / metalltrumm


Hinne: farmatseutiline klass

KEY Words: Pharmaceutical Hinne, Pharma Hinne Vaseliin Vaseliin, Nafta, Vaseliin, Pure Vasline, Valge Petroleum Jelly, Petroleum Jelly White, Yellow Petroleum Jelly, Petroleum Jelly Yellow BP, USP Pharmaceutical Hinne, Pharma Hinne

Standard: BP ja USP standard

Vaseliini valge vaseliini pilt:

Vaseline White Petroleum Jelly picture.jpg

Vaseline kollase vaseliini pilt

aseline Yellow Petroleum Jelly picture.jpg

Kirjeldus ja rakendus:

Valge või kollane vaseliin vaseliin on valmistatud vahatatud nafta materjalist, mis moodustub naftapuurplatvormidel ja destilleeritakse. Kergemad ja õhemad õlipõhised tooted moodustavad vaseliini, mida nimetatakse ka valge vaseliiniks või lihtsalt petrolaatumiks.

Nagu professionaalne Hiina valge ja kollane vaseliin naftaõli farmaatsiatoodete klassi USP, EP, BP tarnija ja tootja, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja eksportivate kollane ja valge vaseliin vaskuliini meditsiin klassi USP, BP, EP Hiinast peaaegu 10 aastaid.

Kasutamine:

Vaseliini naftaõli (valge või kollane) võib kasutada ravimite salvide, näokreemide, kosmeetikatoodete, tööstuslike jms tootmiseks.

------------------------

Alates 1850. aastatest on Pharmaceutical Grade Pharma Grade Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP kasutatud kõike alates rahustavast kuivast ja pragunenud nahast tervenemiskõlbmatuks ja põletuseks. Farmatseutiline klass, Pharma klassi vaseliin Vaseliin Vaseliin BP, USP, EP on valmistatud vaseliinist, mida puhastatakse kolm korda protsessides, mis hõlmavad destilleerimist, de-aeratsiooni ja filtreerimist. Saadud želatiin on mitteärritav ja hüpoallergiline lahus. Farmatseutiline klass, Pharma Grade vaseliin Vaseliin Vaseliin BP, USP, EP töötab, sest see loob paksusbarjääri rakkude vahel kuivas või kahjustatud nahas, seega lukustub niiskus ja kiirendab taastumist.

Kuigi see toimib niisutajatena, Pharma Grade, Pharma Grade Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP-d saab kasutada ka riietuse eemaldamiseks rõivastustelt ja tõmblukuga.

 

----------------------

Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP Pharmaceutical Hinne, Pharma Hinne

CAS nr: 8009-03-8

HS-kood: 2712.1000

 

Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP Pharmaceutical Hinne, Pharma Hinne toota ravimite ekspordist valge vaseliin, ravimid kollane vaseliin, tööstuslik vaseliin

----------------------

Vaseliin (valge või kollane), vaseliin BP, USP, EP farmaatsia klass, Pharma klass on süsivesinike segu, mille süsinikuarv on suurem kui 25, mis on valmistatud naftaga saadud õlist ja vahajastest pika ahelaga mittepolaarsetest süsivesinikest, täielikult või peaaegu värvitustatud.

 

Vaseliin (valge või kollane), vaseliin BP, USP, EP farmaatsia klass, Pharma klass on kõrge puhtusastmega EP / BP klassi valge vaseliin, mis vastab USA FDA 21 CFR 172.880, EP-2013 (Euroopa farmakopöa) ja BP-2013 nõuetele (Briti farmakopöa) standardid.

 

Vaseliin (valge või kollane), vaseliin BP, USP, EP farmaatsia klass, Pharma klass on kõrge puhtusega USP klassi valge petrolatum, mis vastab USA FDA 21 CFR 172.878 ja 21 CFR 172.880 nõuetele, USP 36 NF 31 (United State Pharmacopoeia) standarditele .

 

Vaseliin (valge või kollane), vaseliin BP, USP, EP farmaatsia klass, Pharma Hinne on kasutusel lõpmatuses rakenduste arvus, mis sisaldab koostisosana isiklikku hooldust, nahahooldustooteid ja farmatseutilisi preparaate. Vaseliin (valge või kollane), vaseliin BP, USP, EP farmaatsiakaup, Pharma Hinne lisavad libesti ja niiskuskindlust losjoonidele, kreemidele, salvidele, käsipuhastajatele, küünlavavalemitele. Neid kasutatakse multifunktsionaalsete toodetena, et niisutada modelleerivat savi, mis on osa süsivesinikest, sealhulgas suurema parafiinvaha ja vähemal määral mineraalõlide molekulmasside seguga. Vaseliin (valge või kollane), vaseliin BP, USP, EP farmaatsia klass, Pharma Hinne, kasutatakse ka trükivärvide kleepuvuse vähendajana, et vähendada paberit sisaldavate paberivarude kaltsudeta paberit. Vaseliin (valge või kollane), vaseliin BP, USP, EP farmaatsiakaup, Pharma Hinne võib kasutada kemikaalide ja valandite vabastusainena ja nahktööstuses veekindla kreemina.

 

Naha ja juuksehooldusvahend: vaseliin (valge või kollane), vaseliin BP, USP, EP farmaatsiakaup, Pharma Hinne toimib koostisosana naha vedelikes ja kosmeetikas, pakkudes mitmesuguseid nahahooldustooteid ja kaitset, minimeerides hõõrdumist või vähendades niiskuskadusid või toimides hooldustööde abina. Vähendades niiskuskadusid, vaseliin (valge või kollane), naftaõli BP, USP, EP farmaatsia klass, Pharma Hinne aitab vältida hõõrdunud käte ja huulte pehmendamist ja pehmendada küünte küünlaid. Seda vara kasutatakse soojusisolatsiooni tagamiseks: vaseliin (valge või kollane), vaseliin BP, USP, EP farmaatsiatoote Pharma Hinne võidakse kasutada, et hoida ujujaid sooja veega koolituse ajal või kanali ristmete ajal või pika ookeani ujudes. See võimaldab vältida näo külmumist naha niiskuse aurustumise tõttu külma ilmaga spordi ajal. Naha ja rõivaste hõõrdumise vähendamiseks erinevate spordiürituste käigus võib kasutada vaseliini (valget või kollast) vaseliini (BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade), näiteks jalgratturite istmepiirkonna hõõrdumise vältimiseks, pikkade nibude lahtistest T-särki kandvad kaugjuhtimisseadmed, mida tavaliselt kasutatakse võitlejate ja jalgpallurite jalgevahelises piirkonnas.

 

Pinnakattevahend: Vaseliin (valge või kollane), vaseliin BP, USP, EP farmaatsiakaup, Pharma Hinne laialdaselt kasutatav kaetud korrosioonikindlusega esemete nagu metallist nipsasju, roostevabast terasest teradest ja püssirooli enne säilitamist, kuna see on suurepärane ja odav veekindel. Vaseliin (valge või kollane), vaseliin BP, USP, EP farmaatsiakaup, Pharma Hinne on kasutusel ka mootorpaatide ja purjetamisvõimaluste keskkonnasõbralikuks veealuseks antifouling katteks. Mõnikord on vaseliin (valge või kollane), vaseliin BP, USP, EP farmaatsiatoote Pharma Grade kergesti sulatatud anodeeritud Fuchsi rataste säilitusainetega, et kaitsta neid maanteesoolade ja pidur tolmu korrosiooni eest.

 

Viimistlus: vaseliin (valge või kollane), naftaõli BP, USP, EP farmaatsiakaup, Pharma Hinne võidakse kasutada puidu viimistlemiseks ja kaitsmiseks, mis sarnaneb mineraalõli viimistlusega. Seda kasutatakse tingimustes ja kaitsevad sujuvaid nahatooteid nagu jalgratta sadulad, saapad, mootorrataste riided ning kasutatakse lina-nahkkattega jalanõude värvimiseks, kui seda kasutatakse õhukese kattekihiga ja seejärel õrnalt puhastatakse.

 

Määrdeaine: vaske (valge või kollane), vaseliin BP, USP, EP farmaatsiakaup, Pharma Hinne on sageli kasutatav ka lukustussüsteemide ja slaidireeglite määrimiseks. Veelgi enam, seda kasutatakse ka Weatherstripsi uureerimisel (pärast puhastamist) Uksel, Hoodil, Tailgate'il, päikesesirmil enne uue happevabade määrdeainete nagu glütseriini, vaseliini, rehvide paigaldamise pasta jne kasutamist.

 

Mehaanilised, barjääri funktsioonid: vaseliin (valge või kollane), vaseliin BP, USP, EP farmaatsia klass, Pharma Hinne laialdaselt kasutatakse terraariumide siseseinte katmiseks, et vältida loomi läbi ja põgeneda. See hoiab ära vedeliku leviku. Näiteks võib juuksevärvi kasutamisel juuste värvipartii kasutamisel vaseliini (valge või kollane), naftaõli BP, USP, EP farmaatsiatooteid, Pharma klassi kasutada juustepinna lähedal, et vältida juuksevärvi naha ärritavat või värvimist.

 

Pinna puhastamine: vaseliin (valge või kollane), vaseliin BP, USP, EP Pharmaceutical Hinne, Pharma Hinne on kasutatud mitmesuguste pindade õrnalt puhastamiseks, alates meik eemaldamisest nätidelt kuni naha värvaine eemaldamiseni.

------------------------

Vaseline White Petroleum Jelly BP, USP, EP Pharmaceutical Grade Pharma Hinne on pooltahke süsivesinike segu spetsiaalselt valitud vahadega, moodustades salviga sarnaseid geeli, mis on peaaegu lõhnatud ja millel on suurepärased niisutavad omadused. Saadud geelidel on suurepärased pehmendavad omadused ja konsistents koos teiste toimeainetega. Meie võime pakkuda spetsiaalselt kohandatud ravimvorme aitab pakkuda tooteid, mis vastavad klientide täpsetele ja nõudlikele spetsifikatsioonidele. Pakume hinde, mis vastavad BP, USP, NF, EuP, IP ja muude farmakopöa standardite rangetele standarditele. Vaseline White Petroleum Jelly BP, USP, EP Pharmaceutical Hinne, Pharma Hinne eelistatakse isikliku hügieeni ja farmaatsiaettevõtete poolt väga mitmekülgse, ohutu ja ökonoomse ravimvormina.

 

Valge vaseliinist naftaõli BP, USP, EP farmaatsiakaup, Pharma Hinne funktsioneerib salvi baasi, kaitsev riietus ja nahale rahustav rakendus. Need geelid pakuvad suurepärast takistust niiskusele ja seega vältida naha niiskuse kadu. Valge vaseliinist naftaõli BP, USP, EP farmaatsiatoodete hinne, Pharma Hinne on tavaliselt kasutusel mitmesuguste kosmeetikavahendite ja isikliku hügieeni valmististe, nagu juuksepalsamite, käsitsi puhastajate, huultepalsamide, massaažikreemide, niisutavate vedelike ja päikesehooldustoodete valmistamisel ning erinevates farmaatsiatööstustes nagu salvi kaitsvad salvid, ravivabad salvid jne

 

Sünonüümid:

White Petroleum Jelly BP-USP, kollane petrooleet, valge petrolaatum, valge vaseliin, valge pehme parafiin, vaseliin Jelly, lumikvalge naftaõli jt.

Võimalikud hinded:

Pharma (IP, BP, USP, EP & JP), kosmeetikatoodete ja tööstusjärgus

Pakkimisvalikud:

MS trummid, HDPE trummid

----------------------

Ravimite hinne, Pharma Grade Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP:

1. DIY kehakoorimine. Mix kosher soola ja Pharmaceutical Hinne, Pharma Hinne Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP, et teha odav, niisutav kehakoorija dušš. See võib töötada ka huulte puhastamiseks. Vaadake allpool näidet, et näha, kuidas see toimib.

2. Tõmmake tõmblukuga lahti. Miski pole veel tüütu, kui kodust väljapääsud, ainult selleks, et leida tõmblukk oma karvkattega - või veelgi hullem, sinu püksid - kinni jäänud. Õnneks on vaseliin siin, et teid päästa:

3. Fikseeri kriimustatud LCD-ekraani ekraan.

4. Farmatseutiline klass, Pharma klassi vaseliin, vaseliin Jelly BP, USP, EP aitab nahkkattega nahkkattega väljanägemist välja näha.

5. Farmatseudiastmete abiga võib oodata puhtamat värvimistööd, milleks on Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP.

5. Eemaldage meik plekid rõivastest.

7. Farmatseutiline klass, Pharma klassi vaseliin vaseliin Jelly BP, USP, EP võib olla putukatõrjevahend.

8. Farmatseutiline klass, Pharma Grade Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP kergesti eemaldab vesimärke puidul.

9. Ravimitehas, Pharma Grade Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP on võimeline teie lõhna pikendama.

Valge naftaõli COA, vaseliin White Petroleum Jelly

OMADUSED

TESTIMIS VIIS

NÕUDED PER RAVIMI

TÜÜBILISED TULEMUSED

Kirjeldus

Visuaalne

Valge , poolläbipaistev, pehme kummitav, säilitades need märgid ladustamisel ja kui sulatatakse ja lastakse jahtuda
segamata; Mitte rohkem, kui päevavalgust veidi luksustuv, isegi sulatatud; lõhnatu, kui trükitakse ekraanile.

Vastab

Värv

IP 17/52

0,5 (Y)

0,2Y

Lõhn

Organoleptiline

Null

Null

Värv

USP 31

Läbib

Läbib

Kondumispunkt

ASTM D938

50 ° C kuni 60 ° C

51 ° C

Drop sulamispunkt

ASTM D127 / USP 31

57-60

58,5

Happesus või leeliselisus

USP 31

Neutraalne

Vastab

Püsivad õlide, rasvade ja vaigud

USP 31

Ppt või õli ei ole toodetud

Läbib

Eritihedus @ 25 ° C

USP 31

0,860 kuni 0,890

0.867

Koostis @ 25 ° C

USP 31 / ASTM D937

180-200 dmm

185

Süsiniku jäägid

USP 31

Mitte üle 0,05%

0,02%

Orgaanilised happed

USP 21

Mööduma

Läbib

Polütsüklilised aromaatsed süsivesinikud

BP 2008

Mööduma

Läbib

Polüaktuurseid ühendeid

FDA 21 CFR 172.880

Mööduma

Läbib

Kinemaatiline viskoossus @ 99 ° C

ASTM D445

9 - 12,5

10.5

Kollase naftaõli COA, Pure Vasline


Kirjed

Spetsifikatsioonid

Katse tulemused

Välimus
Yellow Petroleum Jelly

Kollane läbipaistev pehme kummitav

Vastab

Drop punkt
Yellow Petroleum Jelly

45-60 ℃

54 ℃

Koonuse läbimõõt (0,1 mm)

130 ℃ -230 ℃

146 ℃

POLÜÜKIKLILISED AROMATIE HÜDROKARBONID (265-420 nm)

Mitte rohkem kui 1,08

0,93

UV-ABSORBANCE (290nm)

Mitte rohkem kui 0,5

0,15

SULPHATED PÕHJUS

Mitte rohkem kui 0,1%

0,08%

Kollase Vasliini PH

Vastab

Vastab

Järeldus : Vasta BP ja USP standardi nõuetele

Pakitud raudtrumliga. Net160kg / trumm


Parim kvaliteet, tehasehind Pure kollane ja valge naftaõli, puhas Vasline tehas Hiinas; Hiina Petroleum Jelly, puhas valge ja kollane Vasline tooraine tarnijad Hiinas. Hiina valge ja kollane vaseliin vaseliin BP, USP, EP farmaatsiatoodete hinne, Pharma klassi tootjad Hiinas.

Kui otsite Pharmaceutical Grade Pure Petroleum Jelly, Pure Vasline BP, USP CAS 8009-03-8, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: Pharmaceutical Grade Pure Petroleum Jelly, Pure Vasline BP, USP CAS 8009-03-8, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like