NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0

NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0 Hiina NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0 tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: N-vinüül-2-pürrolidinoon CASi number: 88-12-0 Omadused: Värvitu vedelik. Molekulaarne valem: C6H9NO ...

Toote üksikasjad

NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0
image001_副本

Hiina NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0 tehas, tarnija, tootja Hiinas.
Sünonüümid: N-vinüül-2-pürrolidinoon
CASi number: 88-12-0
Omadused: Värvitu vedelik.
Molekulaarne valem: C6H9NO
Struktuuri valem:

image002

Pakend: 25Kgs / Fiber Drum


KEY Words:
NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0


Kirjeldus:
NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0 on värvitu kuni helekollane läbipaistev vedelik, mille toatemperatuuril on nõrk lõhn. See lahustub vees ja paljudes orgaanilistes lahustites. See on reaktiivne ja vastuvõtlik hüdrolüüsima ja polümeriseeruma.

NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0 ("NVP") on orgaaniline kemikaal, mis koosneb 5-liikmelisest laktaamist, mis on seotud vinüülrühmaga. See toode on värvitu vedelik, kuigi kaubanduslikud proovid võivad olla kollakad.
NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0 valmistatakse suurel määral, reageerides 2-pürrolidooni atsetüleeniga. See aine on polüvinüülpürrolidooni (PVP) eelkäija, mis on hea sünteetiline materjal. NVP monomeeri kasutatakse tavaliselt reaktiivse lahjendina ultraviolett- ja elektronkiire kõvenevatel polümeeridel, mida kasutatakse trükivärvide, katete või liimidena.


Lahustuvus: NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0 lahustub vees, metüülalkohol, etüülatsetaadi alkohol, metüleenkloriid süsivesinik jne.
Hoidmine: NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0 tuleks hoida valguse eest madalal temperatuuril neutraalsetes või nõrkades põhitingimustes.
NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0 on keskmisest toksilisusest koos nõrga lõhnaga. Nimetatud aine on söövitav kummi ja nahka. Erilist tuleb maksta selle kasutamisel. Vältida aine sattumist silma ja nahale.
NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0 on võimeline isepolümeriseeruma loksutades või säilitades seda pikka aega või valgustatult, nii et antipolümeerer on vajalik, mis tuleks enne iga kord kasutamist destilleerida.


Atribuudid:
NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0 on värvitu selge vedelik, millel on väike ammooniline lõhn. Seda peetakse tugevaks polaarseks orgaaniliseks lahustiks, mis on võimeline lahustama üksteist veega ja üldise orgaanilise lahustiga mis tahes proportsiooniga.

NVP N vinüülpürrolidooni USP BP EP N Vinüülpürrolidooni CAS 88-12-0 spetsifikatsioonid:

KATSEMEETMED

SPETSIFIKATSIOONID

TEST VALUE

Välimus

Värvitu läbipaistev vedelik

Vastab

Identifitseerimine

Positiivne

Vastab

Värv (APHA)

≤ 10 Hazen

≤ 10

Sisu

≥ 99,50%

99,86%

Niiskus

≤ 0,20%

0,09%

a-pürrolidoon

≤ 0,05%

0,03%

PH väärtus

6,0 - 9,0

7.3

Teised

≤ 0,05%

0,02%


Rakendused:
-Tööstuse hinne:
NVP N Vinüülpürrolidooni USP BP EP N Vinüülpürrolidooni CAS 88-12-0 võib kasutada sellistes piirkondades nagu atsetüleen ja butadieeni ekstraheerimine, maagaasi desulfureerimine, pestitsiidide ja pigmentide eraldamine, kiud ja nahavärvimine, kõrge molekulmassiga polümeeri polümerisatsioonikeskkond, sünteetiline kiufilamentkandja ja määrdeõli töötlemine.


-Elektrooniline klass:
NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0 rakendab ka liitiumpatarei, fotoresisti eemaldajat, epoksüvaigukummide lõikamist, tahket elastomeeride rasvatustamist, karvkatet.


Analüüsitunnistus (COA, TDS)

image003

FENGCHEN Group Co., Ltd saavutas hea reitingu standardite alusel AA reitingu. Meie NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0 on heaks kiidetud Euroopa ostjate poolt. Stabiilsust ja kvaliteeti testitakse ning meie klientidel on hea tagasiside.
Meie kliendi usalduse teenimiseks pakub Fengchen Group alati kõrgekvaliteedilist NVP N Vinylpyrrolidone USP BP EP N Vinüülpürrolidooni CAS 88-12-0 ja kiiret transporditeenust. Aitame oma kliendil oma kasumit maksimaalselt ära kasutada koostöövõimaluse abil.

Kvaliteetne, NVP N Vinüülpürrolidoon USP BP EP N Vinüülpürrolidoon CAS 88-12-0 tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite nvp n vinüülpürrolidooni usp bp ep vinüülpürrolidooni cas 88-12-0, võtke meiega ühendust. Meil on üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: nvp n vinüülpürrolidoon usp bp n vinüülpürrolidoon cas 88-12-0, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like