Mikrokristalne tselluloos (MCC 101, 102) Pulber CAS 9004-34-6

Mikrokristalne tselluloos, mikrokristalne tselluloos 102, mikrokristalne tselluloos 102, mikrokristalne tselluloos, pulber Standard: USP / BP / EP / FCC. Kõlblikkusaeg: vähemalt 2 aastat. Nagu professionaalne Hiina mikrokristalne ...

Toote üksikasjad

Mikrokristalne tselluloos (MCC 101, 102) Pulber CAS 9004-34-6

Microcrystalline Cellulose (MCC 101, 102) Powder.jpg


Tootenimi:

Mikrokristalne tselluloos 101

Mikrokristalne tselluloos 102

Omadused:

Valge, lõhnatu, maitsetu pulber

CAS number:

9004-34-6

Pakett:

20 kg / kott; 25 kg / kott


Märksõnad: mikrokristalne tselluloos, mikrokristalne tselluloos 101, mikrokristalne tselluloos 102, mikrokristalne tselluloosipulber meditsiin ja farmatseutiline klass

Standard: USP / BP / EP / FCC

Kõlblikkusaeg: vähemalt 2 aastat.

Professionaalse Hiina mikrokristalse tselluloosi (MCC) meditsiini ja farmaatsiaaluse tarnija ja tootja FENGCHEN GROUP CO., LTD on olnud peaaegu 10 aastat tarninud ja eksportivate Hiina mikrokristalse tselluloosi (MCC) meditsiini ja farmaatsiatoodete klassi.

Kirjeldus ja kasutamine:

Mikrokristalne tselluloos (MCC) on paljudes riikides üks populaarsemaid toidulisandeid ja koostisaineid.

Seda toodet saab kasutada tabletiliimide, lahjendusvedelike, lagundavate ainete valmistamiseks; kapsli lahjendusvedelik jne

Seda saab kasutada tervisliku toidu abiainetena, vedelväetisena, täiteainena.

Muu kasutusala: Mikrokristalne tselluloos toiduainetööstuses kui oluline funktsionaalne toiduloomade kiudained on ideaalne tervisliku toidu lisaaine,

Mikrokristalne tselluloos võib toidutootmisel kasutada tekstuurivahendina, paakumisvastase ainena, rasvaasendaja, emulgaatori, täiteainena ja täiteainena.

Mikrokristalse tselluloosi kõige tavalisem kasutus on lisatud vitamiinipreparaatidesse või tablettidesse.

Seda saab kasutada ka viiruste lugemiseks mõeldud naastude testides. Seekord on mikrokristalne tselluloos alternatiiv karboksümetüültselluloosile.

------------------

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC on sideagent, mis on lisatud retseptiravimitele, loenduritele ja toidulisanditele. Mikrokristalne tselluloos on tuntud ka kui tselluloos.

 

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC on saadaval pulbri kujul, mis seejärel läbib keemilist protsessi, mida kasutatakse lisandina lisanditena, et aidata nende inimeste tervist, kes on seotud tervisliku seisundi ja tervisega.

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC ei imendu vereringesse ega kõhtu. Vara muudab mikrokristalltselluloosi üsna ohutuks. Mikrokristallilise tselluloosi USP / BP / EP / FCC kasutamisel võib tekkida minimaalne kõrvaltoime.

 

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC Tootmisprotsess:

Mikrokristalne tselluloos on teatud tüüpi kummiliste taimede produkt. Tselluloosi, mida üldiselt nimetatakse puitmassiks, raputatakse üles ja seejärel paakub kuuma mineraalhappega. Seejärel eemaldatakse kõik saasteained ja kemikaalid, et toota kasutatavat mikrokristallilist tselluloosi USP / BP / EP / FCC.

 

Kasutamine ja rakendused:

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC kasutatakse paljudes toodetes. Näiteks on see laialt levinud juustu, rasvata salatõrje, vahukoorest ja küpsetatud kaupadest.

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC on ka paljudes retseptiravimites sisalduvad koostisained allergiateks, neeru- või aktiivsuse kilpnäärme, vererõhu ja muude haiguste korral.

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC leiab ka kaalukoolituse toodetest.

 

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC Eelised:

See annab palju kasu, kui mikrokristallilist tselluloosi USP / BP / EP / FCC kasutatakse retseptoravimidena, retseptiravimite ja toidulisandite kaudu sideagendina. Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC võimaldab luua purunematu pilli või tableti.

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC võimaldab ka täiendada ravimit, ravimeid või ravimivastast ravimit õigesti optimaalse imendumise jaoks.

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC ei sisalda maitset ega maitset, muudab selle palju lihtsamaks.

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC kasutatakse ka paljude toiduainete paksenemise vältimiseks selle tekstuuri ja keemilise meigi tõttu. Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC kasutatakse tihti vadakuvalgu pulbrite ja vadakut sisaldavate jookide puhul.

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC kasutatakse vadakupulbides paksendava ainena ja imendumise soodustamiseks. Vadaku kasulikkus on paranenud lihasmass, lihaste taastumine ja energia suurenemine.

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC suures koguses võib suurendada kehakaalu langust. See on tingitud suurenenud nõudlusest oma jäätmetekke eemaldamiseks, organismi imenduvate toitainete vältimiseks või piiratud söögiisu tagajärjel.

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC lahustatakse pulbrina, kui soovite segada oma toidulisandeid ja kasutada seda abiainetena.

 

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC kõrvaltoimed:

Teatud inimestel võib see põhjustada kergeid kõrvaltoimeid. See suurendab väljaheite tootmist.

Teised Microcrystalline Cellulose'i USP / BP / EP / FCC kõrvaltoimed on depressioon, unarusse jäämine, energia puudumine ja peavalud.

 

Mikrokristalne tselluloos Positiivsed ülevaated

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC aitab inimestel, kes kannatavad Celiac'i haiguse all. Kui mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC pärineb nisust, on sellel mõned võimalused tekitada tundlikkust gluteenile allergilistele ainetele.

--------------------

MÄÄRATLUS

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC on puhastatud, osaliselt depolümeriseeritud tselluloos, mis on valmistatud kiulise taimsest materjalist tselluloosi ja mineraalsete hapetega saadud alfa-tselluloosi töötlemisel. Polümerisatsiooniaste on tavaliselt alla 400. Mitte üle 10% materjalist on osakeste suurus väiksem kui 5     m

Keemilised nimed

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC

CAS number

9004-34-6

Keemiline valem

(C6H10O5) n

Test

Tselluloosi kuivainest arvutatuna vähemalt 97% süsivesikutest

KIRJELDUS

Peen, valge või peaaegu valge, lõhnatu, voolav kristalliline pulber

FUNKTSIONAALNE KASUTUS

Emulgaator, stabilisaator, antikeha ja dispergeeriv aine

Lahustuvus

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC ei lahustu vees, etanoolis, eetris ja lahjendatud mineraalhappes. Vees lahustub naatriumhüdroksiidi lahuses

Infrapunane imendumine

Proovi kaaliumbromiidi dispersiooni infrapunaneeldumisspekter vastab infrapunaspektrile liites

Kuivatamine

Mitte üle 7,0% (105 °, 3 tundi)

pH

5.0 - 7.5
Loksutatakse 5 g proovi 40 ml veega 20 minutit ja tsentrifuugitakse. PH määramiseks kasutatakse supernatanti

Sulfaattuhk

Mitte üle 0,05%
Proovige soola (sulfaaditud tuha, meetod I) puhul 2 g proovi kasutades

Plii

Mitte üle 2 mg / kg
Valmislahuse ettevalmistamine, nagu on ette nähtud orgaaniliste ühendite jaoks Limit Test, ja määratakse pliisisaldus aatomiabsorptsioonspektromeetria abil

Tärklis

Ei ole tuvastatav
Vaadake kirjeldust TESTID

Tärklis

30 g proovi segatakse kiirusega (18 000 p / min) segistiga 270 ml vees 5 minuti jooksul. 100 ml segu viiakse 100 ml gradueeritud silindrisse ja lastakse seista 3 tundi. Saadud valge läbipaistmatu, mullivaba dispersioon, mis moodustab pinnale supernatandi vedeliku. Sellele dispersioonile 20 ml lisatakse mõned tilgad joodi TS ja segatakse. Punaseks ei tohi olla sinist ega sinist värvi.

TESTI MEETOD

Lisatakse ligikaudu 125 mg täpselt kaalutud proovi 300 ml Erlenmeyeri kolbi, kasutades ligikaudu 25 ml vett. Lisage 50,0 ml 0,5 N kaaliumdikromaati, segage, siis lisage ettevaatlikult 100 ml väävelhapet ja kuumutage keemiseni. Eemalda kuumusest, lastakse seista toatemperatuuril 15 minutit, jahutada veevanni ja viia 250 ml mõõtekolbi. Lahjendage veega peaaegu mahuni, jahutage temperatuurini 25 °, seejärel lahjendage veega ja segage. Tiitritakse 50,0-ml alikvoot 0,1 N ferraammonoonsulfaadiga, kasutades indikaatorina 2 või 3 tilka orto-fenantroliini TS-d ja registreerige S-ga nõutav kogus milliliitrites. Tehke tühi määramine ja salvestage 0 mahtu. Mustmetalli ammooniumsulfaadist, mis on vajalik B-ga, ml-des. Proovis oleva tselluloosi protsent arvutatakse järgmise valemiga:

                                                                                   

kus W on võetud proovi mass, mg, mis on parandatud kuivatamise kadu.

 

------------------------

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC on puhastatud, osaliselt depolümeriseeritud tselluloos koos lühemate kristalliliste polümeeride ahelatega. Selle tugev sidumisvõime muudab selle üheks kõige sagedamini kasutatavaks täiteaineks ja sideainena ravimpreparaatidena koos laktoosiga. Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC toodetakse kõrge puhtusastmega puidutsellus kontrollitud osalise hüdrolüüsi abil, millele järgneb puhastamine ja kuivatamine.

 

Formulatsiooni väljatöötamiseks on mikrokristallilist tselluloosi USP / BP / EP / FCC võimalik kasutada paljude suukaudsete tahkete annustamisvormide, sealhulgas tablettide, kapslite, kotikeste, graanulite ja teiste jaoks. Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC kasutatakse laialdaselt erinevates farmaatsiaprotsessides, nagu märg graanulid, kuiv granuleerimine või otsene kompressioon. Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC madala niiskusesisaldusega on eriti kasulik kasutamiseks niiskustundlike API-dega.

Mikrokristalne tselluloos USP / BP / EP / FCC omab kõrgeid kompaktsusega omadusi, mis tähendab, et tugevaid tablette saab valmistada väikeste jõududega. Need madalad jõud võivad tootmisvahendi valmistamise etapis pikendada tööriista eluea isegi siis, kui toimeaine osa tabletis on kõrge. Peale selle võib mikrokristallilise tselluloosi, mis sisaldavad USP / BP / EP / FCC, mikrokristalse tselluloosi, võib superdisintegreeriva ainega hõlpsalt laguneda. Koos mikrokristallilise tselluloosiga USP / BP / EP / FCC kombineerituna erinevate otseselt kokkupressitavate laktoosi (DCL) klassidega (granuleeritud, veevaba, pihustuskuivatusega), on mikrokristallilisest tselluloosist paremad funktsionaalsed omadused, mis võivad olla kasulikud otseseks pressimiseks.

----------------------

Hiina COA mikrokristalne tselluloosipulber


Kirjed

Spetsifikatsioonid

Kirjeldus
Mikrokristalne tselluloos

Valge, lõhnatu, maitsetu pulber

Lahustuvus (vastetramiinil)

Positiivne

Identifitseerimine A
Mikrokristalne tselluloos

Positiivne

Identifitseerimine B (polümerisatsiooniaste)
Mikrokristalne tselluloos

NMT350

pH

5.0-7.0

Eetris lahustuv aine (%)

NMT0,05

Vees lahustuv aine (%)

NMT0.24

Raskemetallid

NMT10PPM

Süsiniku jäägid (sulfaattuhk) (%)

NMT0,05

Kahjum kuivatamisel (%)

NMT7.0

Mahu tihedus (g / cm3)

0,28-0,33

Juhtivus (uS)

NMT 75

Osakese suurus:
60-tolline võrgusilma (250 mikronit) (%)
200-tolline võrgusilma (74 mikronit) (%)


NMT8.0
NMT45.0

Mikrobioloogilised spetsifikatsioonid
Kokku aeroobne mikroobide arv

NMT 1000Cfu grammi kohta

Kokku pärmi ja hallituse arv

NMT100Cfu grammi kohta

Pseudomonas aeruginosa,
Escherchia Coil,
Staphylococcus aureus, Salmonella Speeies

Puudus / 10gram


Top Quality, Hiina Mikrokristalne Tselluloosipulber Tarnijad / Ainetehas Hiinas; Hiina mikrokristalne tselluloosi tarnija Hiinas. Hiina mikrokristalne tselluloosi tootjad Hiinas.


Kui otsite mikrokristallilist tselluloosi (mcc 101, 102) powder cas 9004-34-6, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: mikrokristalne tselluloos (mcc 101, 102) powder cas 9004-34-6, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like