Madalam asendatud hüdroksüpropüültselluloos (L-HPC) USP, NF, EP madal asendatud

Madalam asendatud hüdroksüpropüültselluloos (L-HPC) USP, NF, EP Madala aseainega Toote nimetus: Madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos (L-HPC) USP NF EP Madal asendatud pakend: 25 kg / kiudubraator KEY Words: Madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos Hüdroksüpropüültselluloos Madal asendatud Kirjeldus: ...

Toote üksikasjad

Madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos (L-HPC) USP, NF, EP madal asendatud

image001.jpg

Toote nimetus: Madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos (L-HPC) USP NF EP Madala asendusega

Pakett: 25Ks / Fiber Drum

KEY Words:

Madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos

Madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos

Kirjeldus:

Madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos (L-HPC) USP NF EP Madal asendus on uus tableti abiainete tüüp, 15g / kg suukaudse LD50-ga rottidel ja võib toimida toimeainet püsivalt vabastavate tablettide raamistikuna.

Madalam asendatud hüdroksüpropüültselluloos (L-HPC) USP NF EP Madal asendatud mitte ainult toimib lagundava ainena, vaid aitab kaasa ka tablettide kõvaduse suurendamisele ja suhteliselt hästi lagunenud osakeste tekkele. Järelikult võib ravimi lahustumine olla kasulik ja L-HPC lagunemine on vähe seotud seedetrakti vere happesusega.

1. Meie toote eelised.

Madala asendatud hüdroksüpropüültselluloosi (L-HPC) USP NF EP Low asendatud üheks silmapaistvaks tunnuseks on see, et see ei lahustu vees ja orgaanilistes lahustites, kuid võib vette punduda.

Punduvõime suurendab asendusainete arvu suurenemist. Kui asendamise aste on üks protsent, on pundumussuhe viissada protsenti; kui asendamise aste suureneb viieteistkümne protsendi võrra, võib toote turse suhe ulatuda seitsesada kahekümne protsendini. Võrreldes tärklise üheksakümne viiekümne protsendi ja mikrokristallilise tselluloosiga on sada kolmkümmend viit protsenti.

Madala asendusega hüdroksüpropüültselluloosiga (L-HPC) USP NF EP Madal asendatud pulber aitab hügroskoopilise kiirusega kiirendada, parandab paistetust ja muudab tabletid tablettide abiainete toimel palju lagunemiseks, kuna sellel on väga suur pindala ja poorsus. Vahepeal on karm struktuur pulbri ja osakestega tessellatsiooni suurepärane, mis suudab suurendada liimimisjõudu ja parandab seega tablettide kõvadust ja läike.


2. Rakendamine ja kasutamine:

Madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos (L-HPC) USP NF EP Madal asendatud on suukaudseks manustamiseks mittetoksiline ja tavaliselt kasutatakse liimides, granuleerivates ainetes ja õhukesest kilekattematerjalidena ravimpreparaadis. Suuremad omadused võimaldavad meie madala asendusega hüdroksüpropüültselluloosi (L-HPC) USP NF EP vähese asendatud viivitusega tablettide ravimi manustamist. See on põhjus, miks sageli segatakse erinevaid tüüpe, et toimida koos pika toimeajaga raamistikuna. Lisaks sellele võib madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos (L-HPC) USP NF EP madala asendusega toimida membraanina mikrokapslite, rauamaterjalide ja mao säilitustablettide ekstsipientide kapseldamisel ning suspensioonide paksendajatena ja kaitsva kolloidina ning see toode võib samuti manustada transdermaalset plaastrit.

Nagu kõige kuulsam Hiina madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos (L-HPC), USP NF EP madal asendatud tarnija Hiinas, Fengcheni grupi madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos (L-HPC), USP NF EP madala asendi on hästi pakitud uusima ja ohutuma pakiga.

Madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos (L-HPC) USP NF EP Low Substituted, on farmatseutilises tööstuses tahkete annusvormide sideaine ja lagundava toimeaine. Pulbri kujul on hüpromelloos valkjas kuni beežiks ja võib olla graanulites.

Madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos paisub vees ja on lahustumatu.

 

Kasutamine ja rakendamine

Fengchen Group on juhtiv Hiina madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos (L-HPC) USP NF EP madala aseainega pulber tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõigil meie klientidel on õige Hiina madala asendusega hüdroksüpropüültselluloosi (L-HPC) USP NF EP madal asendatud pulbri tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta madala asendusega hüdroksüpropüültselluloosi (L-HPC) USP NF EP madala aseainega pulbrit Hiinast, pöörduge Fengcheni kontserni.

image002.jpg


Analüüsi tunnistus (COA, TDS)

image003.jpg

1.25kg / trummel polüetüleenkotiga sisemise kihina või vastavalt kliendi soovile

2. Väike kogus transiit võib olla rahvusvaheline väljendada nagu DHL, UPS, TNT, EMS, Fedex ja nii edasi.

3. Massikäsitsemiseks, Madalam asendatud hüdroksüpropüültselluloos (L-HPC), USP NF EP madal asendatud, tarnitakse õhu või mere kaudu.

4. Sõltuvalt teie asukohast lubage oma tellimuse saabumisel 1-5 tööpäeva.

5. Väiksemate tellimuste korral oodake 3-7 päeva UPS DHL EMS-iga.

6. Masseerimiskorralduseks lubage 5-8 päeva Airiga, 15-30 päeva merega.

Parim kvaliteet, puhas Madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos (L-HPC) USP NF EP Madal asutatud tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Seotud tooted:

Kui otsite madala asendusega hüdroksüpropüültselluloosi (l-hpc) usp, nf, ep madala asendusega, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: madala asendusega hüdroksüpropüültselluloos (1-hpc) usp, nf, ep madala asendusega, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like