Isosorbiidmonolitraat lahjendati 60% -ga laktoosiga

Isosorbiidmononitraat lahjendatakse 60% laktoosi Hiina isosorbiidmononitraadiga, lahjendatuna 60% laktoosi vabriku, tarnija, tootja Hiinasse. Struktuurivalem: pakett: 25Kg / Fiber Drum KEY Words: lahjendatud isosorbiidmonolitraat lahustatud isosorbiidmononitraat koos laktoosiga Isosorbide ...

Toote üksikasjad

Isosorbiidmonolitraat lahjendatakse 60% laktoosiga

image001

Hiina isosorbiidmononitraat lahjendatakse 60% laktoosi tehase, tarnija, tootjaga Hiinas.

Struktuurivalem:

image002

Pakett: 25Ks / Fiber Drum

KEY Words:

Lahjendatud isosorbiidmononitraat

Lahjendatud isosorbiidmononitraat koos laktoosiga

Isosorbiidmonolitraat lahjendatakse 60% laktoosiga

Isosorbiidmononitraat 60%

------------------------

Kirjeldus:

Lahjendatud isosorbiidmononitraat on Isosorbide mononitraadi ja laktoosi kuivaine segu. Sisu on 60%. See toode sisaldab vähemalt 95% ja mitte rohkem kui 105% märgistatud isosorbiidmononitraadi kogusest.

Isosorbiid Mononitraat, mis on lahustatud 60% laktoosiga (lahjendatud isosorbiidmononitraat 60%), on nitraat, mis laieneb (laieneb) veresooni, muutes verd nende voolamiseks kergemaks ja südamel pumba lihtsamaks muutmiseks.

Isosorbiid Mononitraat lahjendatakse 60% laktoosiga (lahjendatud isosorbiidmononitraat 60%), et vältida stenokardiatõbe (valu rinnus).

Isosorbiid Mononitraat, mis lahjendatakse 60% laktoosiga (lahjendatud isosorbiidmononitraat 60%), ei ravita juba alanud stenokardiat.

Kuna suurte farmatseutiliste ettevõtete, Fengchen Group Co Ltd on üks varaseim antibiootikumide valmistamise tehases Hiinas. Meil on ka üks peamisi farmaatsiaalaseid tooraineid ja valmistisi Hiinas. Üle 20-aastase kogemusega on isosorbiidmononitraat lahjendatud 60% laktoosi (lahjendatud isosorbiidmonolitraadi 60%) seeria toodetega, mille meie poolt toodetud Fengcheni kaubamärgid on olnud nii majapidamises kui ka ülemaailmsel turul tuntud kaubad. Fengchen Group näitas toorainete tööstuses head tegevust ja potentsiaali.

Meie tehas katab 10 000 ruutmeetrit. Oleme põhiosakesed lahtiste kemikaalide nagu Isosorbide Mononitrate lahjendatud 60% laktoosi (lahjendatud Isosorbide Mononitrate 60%). Meie tootmisvõimsus on konkurentsivõimeline, kuna pidevalt töötab mitu tootmisliini.

Meil on oma isemajandatud impordi ja ekspordi võime ja me ka müüme h Hiina kohalike ettevõtjate. Meie isosorbiidmonolitraat lahjendatakse 60% laktoosiga (lahjendatud isosorbiidmononitraat 60%) läheb paljudesse turgudesse nagu Sotheas Aasia, Usbekistan, Venemaa, Valgevene, Leedu, Poola jne. Meie isosorbiidmonolitraat lahjendatakse 60% laktoosiga (lahjendatud isosorbiidmonolitraat 60%) teenib meie klientidel head mainet.

"Kvaliteet on alati esimene. Meie lugupeetud klient on kõrgeim. "On meie peamine juht. Püüame alati kvaliteedi täiustamist ja meie teenust ostjatele. Pakume mitte ainult kvaliteetset isosorbiidmonolitraati, mis lahjendatakse laktoosiga (lahjendatud isosorbiidmononitraat 60%) kuni 60% -ni, vaid pakume klientidele kogu maailmas ka margitooteid, professionaalseid ja regulaarseid teenuseid.

Top Quality, Isosorbide Mononitraat, lahjendatud 60% laktoosi (lahjendatud Isosorbide Mononitrate 60%) pulber / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Seotud tooted:

Hot Tags: isosorbiidmononitraat, lahjendatud 60% laktoosi, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like