Hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos Toote nimetus: Hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos Pakend: 25 kg / ba või 25 kg / kiudaine trummel KEY Words: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos Kirjeldus: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, ...

Toote üksikasjad

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos

Hydroxypropylmethylcellulose, Hydroxy propyl methyl cellulose.jpg

Toote nimetus: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos

QQ图片20180823092108_副本.jpg

Pakett: 25Kgs / ba või 25Kgs / Fiber Drum

QQ图片20180823092122_副本.jpg


KEY Words:

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos

Kirjeldus:

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos on mitteioonsetest tsellulooseetritest, mis on valmistatud keemiliste protsesside seeria abil, mille tooraineks on looduslik polümeer tselluloos. Hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos on mitteioonne tselluloos eeter valge pulbri kujul, lõhnatu ja maitsetu kujuga. Külmas vees paisub see selgeks või veidi häguseks kolloidlahuseks. Sellel on paksenemine, adhesioon, dispersioon, emulgeerimine, kile moodustamine, suspensioon, geelistumine, pindaktiivsus, veetakistus, kaitsev kolloidid ja muud omadused. Hüdroksüpropüülmetüültselluloosi, hüdroksüpropüülmetüültselluloosi saab kasutada ehitusmaterjalides, sünteetilistes vaigudes, keraamikatööstuses, ravimites, toidus, tekstiilides, põllumajanduses, igapäevastes kemikaalides ja muudes tööstusharudes.

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos on polümeer, mida kasutatakse mitmeks rakenduseks sellistes valdkondades nagu ehitus ja oftalmoloogia. Seda tuntakse ka hüpromelloosina, mis on selle aine rahvusvaheline mittekaubanduslik nimetus. See kutsumine ei ole patenteeritud ühegi organisatsiooni poolt ja seda võib kasutada ka ilma kaubamärgi või autoriõiguste rikkumise hirmuta. Hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos on tahke aine toatemperatuuril ja on tavaliselt beež värvusega. Üks hüdroksüpropüülmetüültselluloosi, hüdroksüpropüülmetüültselluloosi üks olulisemaid omadusi on see, et veepõhisel lahusel ei ole sellel kuumutamisel geelistumisomadust. Selle asemel, et sadestumine toimuks metüültselluloosina, põhjustab see kogu lahuse segu paindumatuks massiks, mis ei saa enam voolata. Mida suurem on hüdroksüpropüülmetüültselluloos, seda sisaldav hüdroksüpropüülmetüültselluloos, seda väiksem on kriitiline temperatuur, mis on vajalik selle efekti saavutamiseks.

Kirjeldus: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos on mitteioonne vees lahustuv tselluloosne polümeer, mis tagab paksenduse paljudes rakendustes. See näitab puhastusrakendustes vahu lisamise omadusi. Viskoossus 60 000 - 90 000 kP (kaks protsenti) lahuses. Hüdroksüpropüülmetüültselluloos, Hüdroksüpropüülmetüültselluloos on valkjas kuni kollaka värvi, voolav pulber, nõrga lõhnaga. Vees lahustuv.

CAS: 9004-65-3

INCI Nimi: hüdroksüpropüülmetüültselluloos

Omadused: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos suudab märkimisväärselt paksendada šampoonide, konditsioneeride, paiksete geelide ja muude emulsioonide veefaasi. Seda toodet kasutatakse ka vahtkustuti ja paakumisvastase ainega.

Kasutamine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos on dispergeeruv külmas vees; See vajab head märgumist kuni geeli moodustumiseni, seejärel segatakse hästi siledaks konsistentsiks.

Tavaline soovitatav annus: 0,2-1%. Kreemide ja kreemide jaoks 0,2-0,5%; kuni 1% või rohkem geele. Võib kombineerida ka muude paksendajatega. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Kõige kuulsam Hiina hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloosi tarnija Hiinas

Kasutamine ja rakendamine

1. Hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos võiks olla paksendaja, stabilisaator, emulgaator, emulgaator, suspendeeriv aine.

2. Hüdroksüpropüülmetüültselluloosi, hüdroksüpropüülmetüültselluloosi kasutatakse sünteetilise vaigu dispergeeriva ainena ja katteainet, mida kasutatakse ka paksendajana.

3. Hüdroksüpropüülmetüültselluloosi, hüdroksüpropüülmetüültselluloosi kasutatakse tekstiilitööstuses paksendajana, dispergaatorina, sideainena, emulgaatorina ja stabilisaatorina. Seda kasutatakse laialdaselt ka sünteetilist vaigu, naftakeemia, keraamika, paberi, naha, meditsiini, toidu, kosmeetika ja muude tööstusharude jaoks.

4. Hüdroksüpropüülmetüültselluloosi kasutatakse hüdroksüpropüülmetüültselluloosina ka sünteetilistes vaigudes, nafta keemiatööstuses, keraamika, paberi, naha, tekstiili, meditsiini, toiduainete, kosmeetikavahendite ja muude igapäevaste kemikaalide ning dispergeeriva agensi, paksendaja, sideainete, abiainete, kapslite, õlikindel kate ja pakkimine jne

Fengchen Group on juhtiv Hiina hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloosipulber tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on Hiina Hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloosipulbri tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta hüdroksüpropüülmetüültselluloosi, Hiinast pärit hüdroksüpropüülmetüültselluloosipulbrit, pöörduge Fengcheni kontserni.

Ohutus: Viimaste uuringute ja rottidega tehtud uuringute korral ei olnud hüdroksüpropüülmetüültselluloosi korral hüdroksüpropüülmetüültselluloosi korral nõuetekohaselt kasutatud muid märkimisväärseid toksilisi mõjusid peale kasvu pidurdumise. Eksperdid on ka heaks kiitnud, et kasvu pidurdamine võib kaasa aidata alatoitumisele, mitte hüdroksüpropüülmetüültselluloosi, hüdroksüpropüülmetüültselluloosi kogusele. Kogu teave teeb selle ohutuks tooteks.

FENGCHEN GROUP on professionaalne hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloosi tootja Hiinas, mis spetsialiseerus tselluloosi eetri tootmisele, kogumaht 20000 tonni aastas.

Meie peamised seotud tooted hõlmavad hüdroksüpropüülmetüültselluloosi, hüdroksüpropüülmetüültselluloosi, karboksümetüültselluloosi (CMC), hüdroksüetüültselluloosi (HEC) jt. Neid võib laialdaselt kasutada ehitus-, plaatide liimide, kuivsegatud segu, seinapitsa, värvi, farmaatsiatoodete toidu valmistamine, kosmeetikatoode jne.

FENGCHENi rühma peeti Shandongi kohaliku omavalitsuse komitee parima majandusliku efektiivsusega äriühinguks. Me võitame Shandongi teadusliku ja tehnoloogilise arengu auhinda esimese klassi auhinna; Meie staartoote, hüdroksüpropüülmetüültselluloosi, hüdroksüpropüülmetüültselluloosi sai parim müüja.

Top Quality, puhas hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloosi tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Seotud tooted:

Kui otsite hüdroksüpropüülmetüültselluloosi, hüdroksüpropüülmetüültselluloosi, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like