Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC)

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) Toote nimetus: Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) Sünonüümid: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (HPMC tselluloos) CAS number: 9004-65-3 Omadused: Valge või kahvatu valge tselluloosipulber või osakesed. Struktuurivalem: ...

Toote üksikasjad

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC)

image001.jpg

Toote nimetus: Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC)

Sünonüümid: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (HPMC tselluloos)

CAS number: 9004-65-3

Omadused: see on valge või kahvatu valge tselluloosipulber või osakesed.


Struktuurivalem:

image002.pngimage003.jpg

Pakett: 25Ks / Fiber Drum

25Kgs / Bag vastavalt kliendi nõuetele.

image004.jpg


KEY Words:

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos


Kirjeldused ja üksikasjad:

CAS nr 9004-65-3

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) on multifunktsionaalne määrdeaine, vahuga võimendaja ja stabilisaator, paksendaja, emulsiooni stabilisaator ja kilejõu juuksed ja nahahooldustooted.

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) on oma pinnaaktiveerivate omadustega eriti kasulikud pindaktiivsete ainete süsteemides. See aitab kaasa ka mulli struktuuri kujunemisele, mis toob kaasa rikkamaks ja kauakestva paksuse. Sellel ainetel on nii soola kui ka alkoholi suhteliselt kõrge talutavus.

Dispersiooni meetodid:

Kõige eelistatavam meetod on alustada kuumutades ligikaudu kolmandiku kogu H2O koostisest üle 75 ° C. Hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (HPMC) lisatakse segatud ja kuumutatud H20-le. Sega neid kuni kõik on täielikult hajutatud.

Tehniliselt ei lahustu hüdroksüpropüülmetüültselluloos ega hüpromelloos (HPMC) sellel temperatuuril. Pärast täielikku dispersiooni lisage järelejäänud vesi toatemperatuuril, umbes 20 ° C või isegi veidi külmemaks. Seejärel jätkame segamist umbes pool tundi pärast seda, kui kogu lahus on jahutatud temperatuurini 25 ° C või isegi madalamal temperatuuril.

Jätkake koostisega.

Kui kuumutamine on võimatu, eelistatakse lahustada hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (HPMC) mittesolmavates söötmetes, näiteks glütseriinis või PEG-s, seejärel lisada suspensiooni jõuliselt segatud veekihini. HPMC lisamine otse külma veele ei ole eelistatud, kuid vajadusel tuleb seda intensiivse segamisega väga aeglaselt teha. Täieliku lahustumise jaoks oodata pikemat segamisaega.

Hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (HPMC) indeksid:

Tavaline kasutusmäär: 0,5-3%

Välimus: valge graanulipulber

Lahustuvus: vees lahustuv

Viskoossus (2% lahus, kuiv): 7 500 - 14 000 mPa.s

pH: 5,0-8,0

Keemiline laeng: mitteioonne

Päritoluriik: Hiina

Kõlblikkusaeg: 36 kuud.

Saadetise informatsioon: HS-kood # 39123900


Kirjeldus:

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) on poolsünteetiline, inertse, viskoelastse polümeer, mida kasutatakse silmatilkadeks, ning abiaine ja kontrollitud tarnekomponendi suukaudsetes ravimites, mida leidub mitmesugustes kaubanduslikes toodetes.

Toidu lisaainena peetakse hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (HPMC) emulgaatorit, paksendavat ja suspendeerivat ainet ning alternatiivi loomade želatiinile. E number: E464.

Erinevat tüüpi hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (HPMC) saadused on metoksü ja hüdroksüpropüüli erinevad proportsioonid. See mõjutab hüdroksüpropüülmetüültselluloosi termilist geelistumist ja muid tegureid.

Toiduainetööstuses on hüdroksüpropüülmetüültselluloosil või hüpromelloosil (HPMC) palju eelistatavaid omadusi. Termilise želatiooni kohaselt võib toiduainete maitsetundlikkuse suurendamiseks kasutada erinevate söödavate asjade jaoks kilet moodustavaid, paksendavaid ja teisi omadusi, hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (HPMC). Väga populaarselt on leiva koostises umbes üks protsent hüdroksüpropüülmetüültselluloosist või hüpromelloosist (HPMC) ja kuumast õliks kontaktis olev geelistumine. Seega tekitatakse praadimisaine serval kaitsekiht, mis tõhusalt kontrollib rasvade imendumist.

Hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (HPMC) rakendamine ehitustööstuses: see toode võib toimida kui vees püsiv aine ja tsemendimördi aeglustaja. See võimaldab mördi mõnel pumpamisvõimalusel. Kipsipulbris, kipsimaterjalides, kitsepulbris või muudes ehitusmaterjalides on hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) sideainena ja see aitab parandada levimust. Veelgi enam, see aitab pikendada tööaega.

Hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (HPMC) e kasutamine PVC-s: PVC tootmisel töötab see toode dispergeeriva ainena, mis on peamine lisatud toode PVC tootmisel.

 

Meditsiin, Toit Isiklik tööstuslik kasutus:

Kuna hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) on mitteioonsed ja valmistamisprotsessis saab efektiivselt puhastada, pesevad kuuma veega, sellel on väga väike tuhasus. See on oluline vara. Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) suudab täielikult täita ranged nõuded ravimite, toiduainete ja isikliku hügieeni tarbeks.

PVC-tööstuse kasutusjuhis:

PVC suspensiooni polümerisatsiooni süsteemi polümerisatsiooniprotsessis võib hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloos (HPMC) kasutamine dispergaatorina parandada suspensioonide dispersiooni omadusi, parandada ka osakeste morfoloogiat ja parandada plastifikaatorite imendumist.

Ehitusmaterjalitööstuse kasutusjuhis:

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) omab suurt veekindlust. See aitab pikendada mördi tööaega ja tõhusalt tõsta töö efektiivsust ning mördi jaoks on parem kui tahkestumise ajal suur mehaaniline tugevus.

Üldiselt on hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) poolsünteetiline polümeer, mida laialdaselt kasutatakse mitmetel kasutusaladel, nagu näiteks oftalmiline määrdeaine, abiaine ja kontrollitud tarne koostisosa suukaudsetes ravimites, mida leidub erinevates toorainetes.

Fengcheni grupi hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) on Hiina kõige tuntum Hiina hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) tarnija hästi pakitud uusima ja ohutuma pakendiga.


Toote omadused:

Tihedus 1,39

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) lahustuvus H2O: 50 mg / ml, selge kuni väga kergelt hägune, kergelt kollane

Välimus ja kuju: pulber

Värv "Valge kuni koorega

Lahustuvus vees: lahustub


Toote omadused:

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) on metüültselluloosi, hüdroksüpropüüli ja metüülpropüleenglükooli eeter veevaba glükoositsükliga eetersideme abil. See on valge või kahvatu valge tselluloosipulber või osakesed. See lahustub külmas vees, kuigi see ei lahustu kuumas vees. Hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (HPMC) lahustuvus orgaanilistes lahustites on parem kui vees lahustuv. Seda võib lahustada veevabas metanoolis ja etanoolilahuses. See toode on ka lahustuv klooritud süsivesinike ja ketoonide puhul orgaanilistes lahustites. Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) on vees lahustuv. Ja selle vesilahusel on pinnaaktiivsus, filmi moodustumine pärast kuivatamist, kuumutatakse ja jahutatakse omakorda sol-geeli pöörduvast muundumisest. Hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (HPMC) võib külmast joogist üksi kasutada. Ja seda võib kasutada ka koos teiste emulgaatorite, stabilisaatoritega.

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) ja teised vees lahustuvad suure massiga ühendid kasutavad segu, muutuvad läbipaistvaks, kõrgema viskoossusega. Madala viskoossusega kaupade geelistumistemperatuur on suhteliselt kõrgem kui kaupade kõrge viskoossus. Selle lahus on stabiilne toatemperatuuril. Enamasti on hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) laialdaselt kasutusel naftakeemiatööstuses, paberi valmistamisel, naha, tekstiili trükkimise ja värvimise, farmaatsia-, toiduainete-, kosmeetikatoodete jm tööstusharudes ning dispersioonivahendina, paksendaja, liimainena , abiained, kapsel, õlikindel kate ja pakkimine jne

Fengchen Group on juhtiv Hiina hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) pulber tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgimüüjatele ja pakendamata kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on vajadusel Hiina Hydroxypropyl methylcellulose või Hypromellose (HPMC) pulber tootja ja tarnija. Kui kavatsete osta või osta hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (HPMC) Hiinast, pöörduge Fengcheni kontserni.

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) on poolsünteetiline polümeer

HPMC lahustamiseks võib lahustuda vees. Kuna see toode on polümeer, kujutab see kuivatamisel filmi. See näitab ka termoregleerivaid omadusi, mis tähendab, et kuigi hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) on toatemperatuuril vedelal kujul, kuid aine soojenemise järel suureneb viskoossus, lõpuks kondenseerub, moodustades geeli tüüpi konsistentsi 50-55 ° C juures. See eriline võimekus muudab hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (HPMC) väga kasulikuks sideainena, emulgaatorina, pindaktiivse ainena, stabilisaatorina, liimainena ja toote viskoossuse üldises juhtimises. Hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (HPMC) kasutatakse peamiselt madala kontsentratsiooniga vannisoo, päikesekaitsetoodete, šampoonide ja puhastusvahendite (tavaliselt kuni viis protsenti). Seda kasutatakse laialdaselt ka kolmekümne kuue protsendi tasemel kreemide ja niisutavate kreemide puhul.

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) lahustuvad lahuse moodustamiseks vees. Polümeeri kujul kujutab see filmi kuivatamisel.

Ohutusmeetmed / kõrvaltoimed:

Pärast mitmeid uurimusi rottide kohta on soovitatav, et hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) ei oleks toksilised. Seda peetakse "kasutatavate ja kontsentreeritavate tavade jaoks" ohutuks kui kosmeetiliste koostisosadega. Volitatud organisatsioonid peavad hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (HPMC) üldiseks kasutamiseks ohutuks. Eriti toiduainetööstuses töötab see peamiselt loomse želatiini alternatiivina E-numbriga E464.

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) on keemiliselt modifitseeritud tselluloosipolümeer, mis on valkjas ja mis on inimtoiduna ohutu. Tavaliselt kasutatakse seda toodet želatiini ja gluteeni alternatiivina veganisõbralike toodete puhul.

Ühised kasutusalad:

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) võivad olla želatiini alternatiiviks:

See toimib želatiini alternatiivina selle taimetoiteallika ja selle füüsilise sarnasuse tõttu želatiiniga. See on eriti kasulik, kui me tahame oma toidulisandeid teha, sest see aitab taimetoitlastel ja toitumispiirangutega tarbivad toidulisandeid ja ravimeid.

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) on ka Gluteeni alternatiiv:

Samuti peetakse seda toodet täiusliku gluteenivaba asendajaks gluteenivabas toidus. Leiva küpsetamisel kontrollitakse "nii leiva küpsusvee hajumist ja kaotust kui ka tärklise ja valgu makromolekuli vahelisi vastasmõjusid". Sel viisil aitab see muuta pehmemat gluteenivaba leiva ja vähendab ladustamisel stabiilsust.

Muud kasutused: hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) toimib paksendava ainena, kattepolümeerina, sideainena ja bioadhesiivselt farmatseutilises, toidulisandis ja tööstuslikes toodetes.

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) tulemuslikkus farmaatsiatööstuses:

Abiainete kapslid, ravimikandja, kate, emulgaator salvides, tabletiaine, silmatilgad

Toit: pagariärid, jäätis; Salatikaste, saia segada.

Tööstus: ehitusmaterjalid, trükivärvid, tekstiilide trükkimine ja värvimine, paberi valmistamine


Analüüsi tunnistus (COA, TDS)

Pakendi detailid: 25kg / ämber, trummel

Testimisüksused

Spetsifikatsioon

Kirjeldus

lõhnatu, maitsetu, mittetoksiline tselluloosi eetrid

Identifitseerimine

Vasta

PH

5.0-8.0

viskoossus

4,0-6,0

Kuivatamine

≤5,0%

Vees ei lahustu

≤0,5%

Süsiniku jäägid

≤1,5%

Heavy metal

≤20 ppm

Metoksüprotsenti

28,0 kuni 30,0

Hüdroksüpropüülprotsent

7,0 kuni 12,0

Arseen

≤2ppm

TAMC

≤ 1000 cfu / g

TYMC

≤ 100 cfu / g

Escherichia coli

puudumine

FENGCHEN GROUP on hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (HPMC) valdkondades tootjatele ja tarnijatele eelistatud arengupartner.

Meil on toitumistavadeks kõigile valmistajatele ja brändiomanikele, kelle etikettide nõuded on meie lahendustega lubatud.

Hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) toodetakse taastuvatest toorainetest.

Meie ülemaailmne turgude kasv põhineb meie tööstuse kõige arenenumate ja globaalsete, piirkondlike ja kohalike investeeringute seas tugevate tootmisvõimaluste poolest.

Selle juhivad meie inimesed, juhtivad tootemargid, rakenduste oskusteave, globaalne pakkumine ning pidev keskendumine teadus- ja arendustegevusele - kõik koos väsimatu jõupingutustega klientide ees seisvatele tootmis- ja turundusküsimustele.

Top Quality, puhas hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (HPMC) tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Seotud tooted:

Kui otsite hüdroksüpropüülmetüültselluloosi või hüpromelloosi (hpmc), võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: hüdroksüpropüülmetüültselluloos või hüpromelloos (hpmc), tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like