Hydrotalcite Hydrotalcitum alumiiniummagneesiumkarbonaat

Hydrotalcite Hydrotalcitum alumiiniummagneesiumkarbonaat CAS 12304-65-3 Hiina Hydrotalcite Hydrotalcitum alumiiniummagneesiumkarbonaadi tehas, tarnija, tootja Hiinas. Toote nimi: dialuminum hexamagnesium carbonate CAS number: 12304-65-3 Omadused: Valge granuleeritud pulber. Molekulaarne ...

Toote üksikasjad

Hydrotalcite Hydrotalcitum alumiiniummagneesiumkarbonaat CAS 12304-65-3
image001_ 副本

Hiina Hydrotalcite Hydrotalcitum alumiiniummagneesiumkarbonaadi tehas, tarnija, tootja Hiinas.
Toote nimi: dialuminum hexamagnesium carbonate
CASi number: 12304-65-3
Omadused: Valge granuleeritud pulber.
Molekulaarne valem: CH30A2Mg6O23, Mg6A2CO3 (OH) 16 · 4 (H2O)
Struktuuri valem:
image002


image003

Pakend: 25Kgs / Fiber Drum


KEY Words:
Hydrotalcite Hydrotalcitum alumiiniummagneesiumkarbonaat


Kirjeldus:
Hydrotalcite Hydrotalcitum alumiinium-magneesiumkarbonaat on kihiline topelthüdroksiid üldvalemiga Mg6A2CO3 (OH) 16 · 4 (H2O). Selle nimi tuleneb selle sarnasusest talgi ja selle kõrge veesisaldusega.
Hydrotalcite Hydrotalcitum Aluminum Magnesium Carbonate on dialumiinheksamagneesiumkarbonaat heksadekahüdroksiid. CAS 11097-59-9 või 12304-65-3 nimetusega nimetatakse seda ka (Carbonato (2 -)) heksadekahüdroksübis (alumiinium) heksamagneesiumiks. See on anorgaaniline kemikaal.


Kasutamine ja rakendamine:
Hydrotalcite Hydrotalcitum alumiiniummagneesiumkarbonaadil on tulekindel, soojusisolatsiooniga omadus, seega on sellel lai kasutusala.
Hydrotalcite Hydrotalcitum Aluminum Magnesium Carbonate on ka siis, kui vajame kihiseva magneesiumtsitraadi valmistamist; See aitab selgitada vedelikke filtreerimise teel;
Hydrotalcite Hydrotalcitum alumiiniummagneesiumkarbonaat leiab oma rakendused hammaste ja näo pulbrites, poleerimisühendites; Seda kasutatakse ka mineraalvee, pigmentide, paberi valmistamise protsessis; kummi täiteaine.


Muud kasutusteave:

Antatsiidina võib kasutada farmatseutiliselt, Hydrotalcite Hydrotalcitum alumiinium-magneesiumkarbonaati.
Reoveepuhastuspiirkonnas aitab Hydrotalcite Hydrotalcitum alumiiniummagneesiumkarbonaat kaevandamisel ja muudel reovettel ravida hüdrotalsiite, tekitades sageli oluliselt vähem muda kui lubja.


Analüüsitunnistus (COA, TDS)
image004_ 副本


image005

Fengchen Group Co., LTD on ülemaailmselt tunnustatud ettevõte. Oleme spetsialiseerunud Hydrotalcite Hydrotalcitum Aluminum Magnesium Carbonate'iga seotud toodetele.
Meie Hydrotalcite Hydrotalcitum alumiiniummagneesiumkarbonaadil on head tulemused vastavalt meie lõppkasutajate tagasisidele.
Fengchen Grupi saavutused tulenevad meie suurepärasest kvaliteedist. Me tervitame siiralt kõiki kodumaiseid ja rahvusvahelisi kliente meie firma külastamiseks.

Kvaliteetne, puhas Hydrotalcite Hydrotalcitum alumiiniummagneesiumkarbonaadi pulber / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Hot Tags: hydrotalcite hydrotalcitum alumiinium Magneesiumkarbonaat, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like