D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono Delta Laktooni (GDL) USP klass, FCCIV glükoon-1,5-laktoon

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktooni (GDL) USP klass, FCCIV glükoon-1,5-laktoon Toote nimetus: D-glükonolaktoon, Delta-glükonolaktoon, glükoon-delta laktoon (GDL) E575 Sünonüümid: glükoon-1,5 -Laktoon, glükoon-δ-laktoon Standard: USP, FCCIV CAS number: 90-80-2 Molekulaarne ...

Toote üksikasjad

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktooni (GDL) USP klass, FCCIV glükoon-1,5-laktoon

image001.jpg

Toote nimetus: D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL) E575

Sünonüümid: glükoon-1,5-laktoon, glükoon-ß-laktoon

Standard: USP, FCCIV

CAS number: 90-80-2

Molekulivalem: C6H10O6, MW: 178,1414


Struktuurivalem:

image002.jpg

Lahustuvus: 59 g / 100 ml (vesi) 25 ° C juures

Muud nimetused: glükoon-delta-laktoon

image003.jpg

delta-glükonolaktoon; D-glükoonhape, -delta-laktoon; Glükoon-delta-laktoon

Pakend: 25 kg / kott

Umbes 22mt neto kohta 20 FCL ilma kaubaalusteta

Umbes 20mt neto kohta 20 'FCL kaubaalusel

image005.jpg

Saatmisinfo: HS # 2932205020

KEY Words:

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL)


Omadused:

Tihedus: 1,72 g / cm3

Sulamistemperatuur: 151-155 ° C

Boling Point: 446,4 ° C juures 760 mm Hg

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL) USP klass, FCCIV leekpunkt: 192,3 ° C

Lahustuvus: 500 g / l (20 ° C)

Aurude rõhk: 7,6E-10 mm Hg 25 ° C juures

Murdumisnäitaja: 1.607

Kirjeldus:

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL), USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon on glükoonhappe neutraalne tsükliline estrit, mis on valmistatud happega glükoosi kääritamise teel. See toode eraldatakse hapet kristalliseerides.

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL), USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon on peen valge kristalliline pulber. Samuti on vees vabalt lahustuv. See toode on praktiliselt lõhnatu. D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL), USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon on kergelt magus maitse. Mittetoksiline, see metaboliseeritakse täielikult süsteemis nagu süsivesikud.

Vesilahusesse lisamisel lahustatakse kiiresti D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktooni (GDL) USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon ning seejärel hüdrolüüsitakse aeglaselt glükoonhappeks. Sel viisil tekitab ta õrna hapestamise samamoodi nagu piimhappeid tootvad bakterid. Lahus on nii glükoonhape kui ka D-glükonolaktoon delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või Glucono-1,5-laktooni tasakaal. Samaväärne punkt ja muundumiskiirus on seotud kontsentratsiooni, temperatuuri ja pH väärtusega.

2 sümbolit sisaldasid lisaks teistele tavalistele hapetele D-glükonolaktooni, delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või Glukono-1,5-laktooni ning on selle kasutusala vahemikus:

Aeglaselt hüdrolüüsub glükoonhape, et D-glükonolaktoon, Delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktooni (GDL) USP klass, FCCIV või Glucono-1,5-laktoon tagavad pH taseme järkjärgulise ja pideva vähenemise tasakaaluni. Nii et seda toodet kasutatakse aeglase vabanemisega hapendajatena.

Hüdrolüüsi ajal muutub D-glükonolaktooni, delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või glükoon-1,5-laktooni esmane magus maitse vaid veidi happeliseks, mis võimaldab saada lõplikult maitsestatud vesilahust GdL on palju vähem tart kui teiste laguainete puhul.

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL), USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon on paljude toiduainete looduslik koostisosa. See on laialt leitud mett, puuviljamahlad, vein ja palju kääritatud tooteid. Naturaalsete toiduainete hapetena aitab D-glükonolaktoon, Delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktooni (GDL) USP klass, FCCIV või Glucono-1,5-laktoon erinevate toiduainete maitset. Kuna see pH alandab, aitab see ka säilitada toidu riknemist ensüümide ja mikroorganismide poolt.

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL), USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon on süsivesik, mis sisaldab laktooni moodustumist. Vesilahuses on tasakaal glükoonhappe ja delta- ja gamma-laktoonide vahel.

D-glükonolaktooni, delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP-klassi, FCCIV-i või glükoon-1,5-laktooni saab kasutada proteiini koagulandina, hapusainena, leelisendajana, säilitusainena ja kasutada kosmeetika- ja hambapasta tootmisel.

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL), USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon on valge kristalliline või kristalliline pulber, mis laguneb umbes 153 ° C juures. See on vees kergesti lahustuv, etüülalkoholis raskesti lahustuv, etüüleetris lahustumatu.

Kasutamine:

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL), USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon on lõhna- ja maitseaine, tofu koagulandi tooraine, pH-d vähendava aine ja kääritamisvahendi tooraine.

1. Tofu koagulant.

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL) USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon on Tofu valmistamisel tänapäeval väga kasulikud. GDL-i poolt toodetud tofu on valge ja pehme, ei kibe maitse ega valguskaod.

2. Piimatoodete geelistuv aine

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL) USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon võivad olla ka jogurti või juustu tootmisel.

3. Kvaliteedi parandaja

D-glükonolaktooni, delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või Glukono-1,5-laktooni saab kasutada sealihapulmonakala ja konserveeritud sealiha, et parandada värvaine toimet.

4. hapestamine

D-glükonolaktooni, delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või glükoon-1,5-laktooni võib kasutada puuviljasiirupis või želees koos maitsega nagu vaniljeekstrakt, šokolaad, banaan jne.

5. Peale selle kasutatakse laialdaselt D-glükonolaktooni, delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või glükoon-1,5-laktooni ka piimatoodetes kui kelaativa ainetena ja isegi õlletööstuses jne.

Uue põlvkonna AHA, D-glükonolaktooni, delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või glükoon-1,5-laktooni järgmisteks põlvkondadeks on polühüdroksüülhape (PHA), mis võib olla selle looduslikus olekus ( glükoonhape) mee- ja kuninglikus kapslites, puuviljamahlad, vein ja muud kääritatud tooted. Glükoonhape on lihtsalt glükoosi molekul, milles aldehüüdfunktsioon on oksüdeeritud happefunktsioonile. Mesilased teevad seda ensümaatilise toimega ja fermenteeritud toodetel nagu vein ja kombucha, seda teevad mikroorganismid.

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktooni (GDL) USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon on lihtsalt kuiva glükoonhappe vorm, mis saadakse vee eemaldamisel kristallimisprotsessi ajal. Kui see on vees lahustatud, siis reageeritakse see reaktsioon, mille tulemuseks on glükoonhappe lahus.

FENGCHEN GRUPI D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, glükooni delta laktoon (GDL), USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon on gluteenivaba kääritatud toidustärklis, mis on saadud geneetiliselt muundamata maisist, mis on saadud geneetiliselt muundamata organismide fermentatsiooniprotsessist mikroorganismid. Toiduainetööstuses on D-glükonolaktooni, Delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klass, FCCIV või Glucono-1,5-laktoon ohutu koostisainete kasutamine toidu lisaainena, et vähendada kastmete ja kastmete pH-d nad võivad hapu sidrunhappega hapestada.

Vesilahuses lisatakse D-glükonolaktoon, Delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktooni (GDL) USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon kiiresti lahustuv ja töötavad kiiresti.

Sellel tootel on kosmeetikatööstuses kasutamiseks ka niisutaja, pH regulaator ja sekvestrant või kelaativa aine. D-glükonolaktooni, delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP-i klassi, FCCIV või glükoon-1,5-laktooni peetakse sobivaks kõikidele nahatüüpidele, sealhulgas tundlikule nahale ning ei ole ärritavad ja antioksüdandid. D-glükonolaktooni, delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või glükoon-1,5-laktooni molekuli mitmekordse hüdroksüülrühma kasutamine tõmbab vett, mille tulemuseks on niisutav toime naha hooldusvahenditele lisamisel. Arvestades nende suutlikkust naha seisundi ja hüdreerida, võivad GdL-i sisaldavad preparaadid isegi naha struktuuri siledaks muuta ja vähendada peened jooned ja kortsud.

Aeglane hüdrolüüs glükoonhappe abil tagab D-glükonolaktooni, Delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või Glucono-1,5-laktooni pH taseme järkjärgulise ja pideva vähenemise. Nii kasutatakse seda preparaatides kui aeglase vabanemisega hapendajat.

D-glükonolaktooni, delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või glükoos-1,5-laktooni molekuli, mis meelitavad vett, mitmekordsed hüdroksüülrühmad võivad samuti mõjutada väetiste kättesaadavust mikroobide kasvu jaoks kosmeetikatoodetes.

D-glükonolaktooni, delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või Glukono-1,5-laktooni segu kombineeritakse tihti tavapärase säilitusainena sisalduva naatriumbensoaadiga, kus see võib tugevdada konservandina ja suurendab valmistoote mikroobset taluvust. D-glükonolaktooni, delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või glükoon-1,5-laktooni võib kombineerida ka teiste antimikroobsete või seentevastaste koostisosadega, mille aktiivsus sõltub madalast pH-st.

See toimib ka koos leutsiidsed vedelikud, leutsiidsed vedelikud SF, kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat, Optiphen, Optiphen Plus ja Optiphen ND jne.

Soovituslikud kasutused D-glükonolaktooni, delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või glükoon-1,5-laktooni jaoks: 0,1% -5%

Välimus: valge kristalliline pulber

Lahustuvus: vees lahustuv

pH (1% vees): 3,0 - 4,0 (järk-järgult üle 60 minuti)

Kõlblikkusaeg: kuni 3 aastat, kui see on suletud originaalpakendis normaaltemperatuuril, eemal niiskusest.

Fengcheni grupi toode on Hiina kõige kuulsam Hiina D-glükonolaktoon, Delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL) USP klass, FCCIV või glükoos-1,5-laktoon tarnija Hiinas, pakkides kõige uuemat ja ohutumat paketti.


Muu info:

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL), USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon on glükoosi derivaat (st sahhariinhape) ja on rõngakujuline molekul. Sellel on 6 süsiniku (C) aatomit ja OH-rühm on seotud iga C-aatomiga.

Lihatööstuses kasutatakse fermenteeritud salais ja mõnikord ka värvifaktorina happesuse regulaatorina peamiselt D-glükonolaktooni, Delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või Glukono-1,5-laktooni. Põhimõtteliselt alandab 1 g selle aine pH väärtust salami sisse 0,07-0,09 pH ühikut. D-glükonolaktoon, Delta-glükonolaktoon, glükooni delta laktoon (GDL), USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon ise on valkjas pulber. Muide, see pole hapu. Kui D-glükonolaktoon, Delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL) USP klass, FCCIV või Glukono-1,5-laktoon puutuvad kokku veega, mis on pärit lihast, avaneb ringikujuline molekul ja hüdrolüüsub glükoonhappeks. See hape põhjustab pH väärtuse vähenemist fermenteeritud salais ja seda kasutatakse tavaliselt 3 kuni 12 g / kg salaami tasemel.

Saatmine ja kohaletoimetamine: Fengcheni grupp on üks tuntumaid D-glükonolaktooni, Delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või Glucono-1,5-laktooni tootja Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.


Kasutamine ja rakendamine

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL), USP-klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon on lihatooteid laialdaselt kasutatav happelant, eriti kuiva kuumtöödeldud vorstide puhul. Seda toodet kasutatakse juhul, kui on vaja happe aeglast vabanemist. Vee juuresolekul pöördub ta tagasi glükoonhappeks. PH langetamine pärsib bakterite kasvu ja kiirendab kuivamist.

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, glükooni delta laktoon (GDL), USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon on glükoonhappe ester ja hüdrolüüsub glükoonhappeks, kui see sisestatakse salaami tõttu pärit veest lihast ise.


TAOTLUS:

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL), USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon on tavaliselt mett, puuviljamahlad ja vein. Olles happeline, lisab see toidule maitsvat maitset, kuigi see sisaldab ligikaudu kolmandik sidrunhappe hapet. See metaboliseeritakse glükoosiks; Üks gramm D-glükonolaktooni, delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või glükoon-1,5-laktooni vastab ühe grammi suhkrule. Töödeldud toitudes toimib see kuivatamise ja söövitusainetena; rasvavendaja; pH-kontroll-aine; ja sekvestrant.

Fengcheni grupp on Hiina juhtiv Hiina D-glükonolaktoon, Delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL) USP klass, FCCIV või glükoos-1,5-laktoon tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõigil meie klientidel on neil vajadusel Hiina D-glükonolaktoon, Delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL) USP klass, FCCIV või Glucono-1,5-Lactone tootja ja tarnija. Kui kavatsete osta või osta D-glükonolaktooni, Delta-glükonolaktooni, Glucono delta laktooni (GDL) USP klassi, FCCIV või Glukono-1,5-laktooni Hiinast, palun pöörduge Fengcheni kontserni.


Analüüsi tunnistus (COA, TDS)

tootenimi

D-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL), USP klass, FCCIV või glükoon-1,5-laktoon

Välimus:

Valge kristalliline pulber, peaaegu lõhnatu

Testi (nagu C6H10O6):

99,0% min.

Sulfaat:

Maksimaalselt 0,03%

Vähendavad ained:

Maksimaalselt 0,5%

Raskmetallid (Pb):

Maksimaalselt 20ppm

Plii (Pb):

Maksimaalselt 10ppm

Arseen (nagu As):

Maksimaalselt 3ppm

Kaltsium (Ca):

Maksimaalselt 0,03%

Kloriid (kui Cl):

0,02% maks.

Osakese suurus:

Ole reguleeritav

Pakett:

25 kg paberkott

Top Quality, puhas D-glükonolaktoon, Delta-glükonolaktoon, Glucono delta laktoon (GDL) USP klass, FCCIV või Glucono-1,5-Lactone tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Seotud tooted:


Kui otsite d-glükonolaktooni, delta-glükonolaktooni, glucono delta laktooni (gdl) usp klassi, fcciv glükoon-1,5-laktooni, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: d-glükonolaktoon, delta-glükonolaktoon, glükooni delta laktoon (gdl) usp klass, fcciv glükoon-1,5-laktoon, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like