Corn Cob pulber, pulbristatud sarapuur või graanulid

Corn Cob pulber, purustatud korncob või graanulid Toote nimetus: Corn Cob pulber, pulber Corn Cob Tavaliselt kasutatud suurus; 6,8,10,12,16,24,30,36,46,60,80,100,120,150 (võrgusilma) 20 võrgusilma omadused: Helekollane kuni helepruun väikesed osakesed ilma nähtavate lisanditeta, hallitus, paine, putukad. Puhtus ...

Toote üksikasjad

Corn Cob pulber, pulberkornkoob või graanulid

image001.jpg

Toote nimetus: Corn Cob pulber, pulber Corn Cob

Tavaliselt kasutatud suurus; 6,8,10,12,16,24,30,36,46,60,80,100,120,150 (mesh) 20 Mesh

Omadused: helekollane kuni helepruun väikesed osakesed ilma nähtavate lisanditeta, hallituse, paine, putukad.

Puhtus (analüüs):

image002.jpg

Pakett: 30Kgs / Ctn


KEY Words:

Corn Cob pulber, corncob graanulid

Pulbristatud Corn Cob

Corn Cob'i pulbri, kollakaspunase vormi või graanulite kirjeldus on soolatud loodusliku ja keskkonnasõbraliku alternatiivina antikoagulant-rodentitsiidile.

Tehniliselt on Corn Cobi pulber, pulberkornkoob või graanulid mitmekülgne absorbeeriv ja adsorbent, mis on saadud Corn Cobsist paljudel kasutusaladel.

Corn Cob pulber, pulbristatud Corn Cob või graanulid on üks populaarsemaid kandjaid või meditsiinis farmaatsiatooteid ja loomset päritolu tooteid.

Abrasiiv- ja maisisööda loomasöödaks toodetud maisitärklise kirjeldus:

Meie Corn Cob pulber, pulberkarbkondi või graanulid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest maisikoogi töötlemisest, nagu beež või kollane pruun, olid varem mitmesugused jahuosakeste pulber asendustooted, niiskusesisaldus 5, 5,7 toorvalku, toorpuuvillat 3.7, proportsioon on 0,3-0,35, adsorptsioonivõimsus 50-70. Corn Cob pulber, pulberkornkoob või graanulid on sojajahu, veterinaarravimite ja muu alternatiivsete vektorite tootjate kandja. Corn Cobi pulber, pulberkarbonaadist või graanulit sisaldav toode sisaldab koliinkloriidi, vitamiini, eelsegu ja söödalisandeid ning muid kümneid veterinaarravimeid ja söödalisandeid. Võrdle teiste võimalike kandjatega, Corn Cobi pulber, pulberkornkoobi või graanulite hind on väga madal. Kõlblikkusaeg võib olla ka pikem. Meie toote abil on lõpptootel palju parem voolavus, tugev veesisaldus ja hea maitsmisvõime jne.

Vedajatena aitab Corn Cob pulber, pulberkornkoob või graanulid enamiku veterinaarravimite säilivusaega pikendada kuni 36 kuuni. Ja toode on stabiilne. Näitajad ja mikroobide näitajad on kooskõlas riiklike ja rahvusvaheliste standarditega, madalate kuludega, kõrge kvaliteediga ja odavamad.

Protsess: Corn Cob pulber, purustatud kornkob või graanulite purustamine töötlemine ja läbi rangelt sõelumaterjali, korraldada ühtlane, sobiv kõvadus. Meie tootevalgus on väga hea tugevus ja tugev veesisalduse võime. Fengcheni grupi Corn Cob pulber, pulberkarbkondi või graanulil on hea kulumiskindlus ja paljud teised eelised. Seda ei murda lihtsalt.


Corn Cob'i pulbri, pulbristatud kroonkoobi või graanulite toitumisalased komponendid:

54,5% suhkrut, toorvalku 2,2%, toorrasv, toorkiud, mineraalid 0,4% 29,7% 1,2%.

Nagu Hiina kuulsaim Hiina toode Corn Cob pulber, pulbristatud corncob või graanulite tarnija Hiinas, on Fengcheni grupi Corn Cob pulber, pulberkornkoob või graanul hästi pakitud uusima ja ohutuma pakendiga.


Funktsioonid ja võimed:

Sarnaselt teiste rodentitsiididega peab preparaat olema efektiivne 3-7 päeva jooksul. Näriliste surmamine sisemise hemorraagiaga antikoagulantide tõttu mõjutab Corn Cobi pulbrit, pulbristatud sarvkonstruktsiooni või graanulit närilise seedetrakti, põhjustades selle äärmiselt absorbeeriva olemuse tõttu ägedat dehüdratatsiooni (näiteks maisitärklist on kasutatud sellistes rakendustes nagu õlireostus veekogudes, seemned kuivatamine ja jäätõrje). Füsioloogilised seedetrakti rühmad katkestatakse, vältides vee ja soola taseme normaalset reguleerimist, mis põhjustab hüpovoleemilist tsirkulatoorse šoki, vähendades veremahu ja vererõhku, hapnikuvajadust ja lõppude lõpuks surma.

Corn Cobi pulber, purustatud korncob või graanulid on oma olemuselt biolagunev, seega ei ole keskkonna saastaja. Puudub saastumise oht põllukultuuridele ega toiduahelasse. Lemmikloomadele, kariloomadele ja lindudele toksilisuse oht puudub.

Saadetis ja tarnimine: Fengchen Group on üks tuntumaid Corn Cob pulber, pulbristatud Corncob või granule Tootja Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.


Kasutamine ja rakendamine:

Corn Cob pulber, pulbristatud kroonkoobid või graanulid kasutatakse laialdaselt, et olla paljudes veterinaarravimites. Näiteks on populaarne toode koliinkloriid Corn Cob 60%. Corn cob pulber töötab suurepäraselt selle toote kandjatena.


Kasutusalad:

(1) Corn Cob pulber, pulberkarbkondi või graanulid on võimelised töötama loomade tervishoiu toodete, agrokemikaalide, veterinaarravimite, vitamiini eelsegude, farmaatsiatoodete jms lahjendusainete / kandeaine / täitematerjalina.

(2) Corn Cob pulber, pulberkornkoobid või graanulid toimivad täiusliku absorbeeriva keskkonda keskkonna kontrollimisel vedelate ja tahkete heitmete ohutuks kõrvaldamiseks.

(3) Corn Cob pulber, pulbristatud kroonkoobid või graanulid toimivad mullaomaduste parandajatena, veekogus aianduses.

(4) Corn Cob pulber, pulbristatud kroonkoobid või graanulid töötavad poultry conditionerina kodulindude tööstuses jne.


TAOTLUS

1. Hõõrumine: Corn Cob pulber, pulbristatud corncob või graanulit saab kasutada pühkides, kuiva lihvimist, metallist või plastist, klaasi ja muid tooteid.

2. adsorbeeritavus: Corn Cob pulber, pulberkornkoob või graanulid on suurepärase adsorptsioonivõimega. See võib absorbeerida 4 korda vedeliku enesekaalu. See on suurepärane aktiivsöe ressursside areng. Corn Cob pulber, pulbristatud kroonkoobid või graanulid kasutatakse märja veega spordi toimumiskohas imendumist, kuivatamist, keemiliste jäätmete imamiseks, suur pindala veetase rasvane mustuse puhastamine.

3. Corn Cob pulber, pulberkornkoob või graanulid on toidutööstusele mittemürgised: vitamiin, maitseaine kandja. Need omadused muudavad selle tootmiseks täiuslikuks.

4. Keemiline stabiilsus: Corn Cob pulber, purustatud korncob või graanulid on mingi hea ravim, keemiline kandja.

5. Corn Cob pulber, pulbristatud corncob või graanulid võivad olla ka mõned loomasöödad.

Fengchen Group on juhtiv Hiina Corn Cob pulber, pulbristatud Corncob või graanulite tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgimüüjatele ja pakendamata kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on neil vajadusel Hiina Corn Cobi pulber, pulberkornkoobi või graanulite tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta Corn Cob'i pulbrit, pulbristatud kroonkobit või granule Hiinast, pöörduge Fengcheni kontserni.


MATERJALI OHUTUSKAART

1. jagu - Tootetähis Corn Cob pulber, pulberkornkoob või graanulid

FENGCHEN GROUP Co, Ltd

2. jagu - Ohtude identifitseerimine; Ei ole otsest kahju inimesele.

Allergiline koostis, kergesti põhjustatav sügelus.

3. jagu: koostis / teave koostisosade kohta; Taimekiud, Corn Cob pulber, pulberkornkoob või graanulid

4. jagu: esmaabimeetmed; Silmad: kümme minutit, peske veega. Konsulteerige arstiga.

Nahk: Loputada põhjalikult veega.

5. jagu: tuletõrjemeetmed; Eemale tuleohtlikest esemetest. Tulekahju pihustatud vesi.

6. jagu: Juhuslikud tõrjeabinõud; Koguge ringlussevõtukoha või saatke jäätmekäitluskohtadesse.

7. jagu: käitlemine ja ladustamine; Hoitakse madalal temperatuuril ja madalal niiskuses kuivas

keskkond. Ei tohi olla lähedal tule ja soojaallikale.

8. jaotis: Kokkupuute vältimine / Isikukaitse;

Hingamisteede kaitse: Võimalik tolmu kokkupuude, peab kandma tolmu respiraatorit.

Silmade kaitsmine: Kandke kaitseprille. Teine: kandke pikkade varrukatega riideid.

9. jagu: füüsikalised ja keemilised omadused; tuleohtlik.

10. jagu: stabiilsus ja reaktsioonivõime; Loodus on stabiilne. Reaktiivsus: teadmata.

11. jagu: Toksikoloogiline teave; Teadmata

12. jagu: ökoloogiline teave; Gramineae / Trib / Maydeae / Zea

13. jagu: jäätmete kõrvaldamise kaalutlused;

14. jagu: transporditeave; Mitte ohtlikud kaubad.

15. jagu: regulatiivne teave; Hoia eemal tuleallikatest, hoiduge niiskusest eemale.

16. jagu: muu teave;


Analüüsi tunnistus (COA, TDS)

Toote nimetus

Corn Cob pulber (20 mesh)

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus

Corn Cob Powder

Helekollane kuni helepruun väike osakesed ilma nähtavate lisanditeta, hallitus, paineks muutumine, putukad.

Vastab

Identifitseerimine

Tuleb järgida.

Vastab

Osakese suurus

20mesh maisi koob ≥ 95,0%

97,4%

Niiskus

≤ 8,0%

(80 kraadi ahjus 2 tundi)

<>

Aflatoksiin B1

0,1 ug / mg

Ei leitud

Tuhk

≤ 5,0%

(Pärast kõrge temperatuuriga põletamist)

3,46%

Puistetiheduse

0,22 ~ 0,27

0,24

Toorproteiin

≥ 4,0%

4.21%

Kogu kiud

≥ 3,7%

3,83%

Toote nimetus Corn Cob Powder (20 Mesh)

Testing Item Standard Tulemus

Oleme kindlad, et meie makseviis on turvaline ja lihtne. Pakume oma klientidele selliseid meetodeid nagu internetipõhine maksejuhe, elektrooniline rahaülekanne, sularaha, pangahoiused ja mitmed teised. Meie meeskonna liikmed aitavad meil täies ulatuses pakkuda erakordset valikut tooteid, mis vastavad standarditele.

Top Quality, puhas Corn Cob pulber, pulber kornkob või granule tehas, tarnija, tootja Hiinas.


Seotud tooted:

Koliinkloriid Corn Cob 60%, 70%

Kui otsite maisi koobaraha, pulbristatud corncob või graanulit, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: maisitõltpulber, rapsi või granuleeritud pulbrid, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like