Erineva molekulmassi ja viskoossusega kitosaani seeria

Nii puhas kitiin kui ka puhas kitosaan on valget või halli valget poolläbipaistvat helvet või tahket pulbrit, maitsetu, lõhnatu, mittetoksiline, puhas kitosaan, millel on pärlmutter.

Toote üksikasjad

Erineva molekulmassi ja viskoossusega kitosaani seeria

Chitosan Series with different molecular weight and viscosity

Hiina erineva molekulmassi ja viskoossusega faasi kitosaani seeria, tarnija, Manufacturerin China.

Omadused: valge pulber.

Pakend: 25 kg / Fiber Drum


PÕHISÕNAD:

Erineva molekulmassi ja viskoossusega kitosaani seeria

1) MW: 30 000 DA, AD <>

2) MW: 150 000 DA, AD <>

3) MW: 300 000 DA, AD <>

4) MW: 30 000 DA, AD umbes 3% ja <>

5) MW: 150 000 DA, AD umbes 3% ja <>

6) MW: 300 000 DA, AD umbes 3% ja <>

AD on "atsetüülimisaste".

Iga MW kohta: ja AD ± 3% (kuid AD <>


Kirjeldus:

Nii puhas kitiin kui ka puhas kitosaan on valget või halli valget poolläbipaistvat helvet või tahket pulbrit, maitsetu, lõhnatu, mittetoksiline, puhas kitosaan, millel on pärlmutter.

Kitiini suhteline molekulmass organismis on 1000000-2000000. Pärast ekstraheerimist on kitiini suhteline molekulmass umbes 300000-700000. Kitiini ja kitosaani suhteline molekulmass on madalam, umbes 210-525. Tootmisprotsessis väljendatakse kitiini ja kitosaani suhtelist molekulmassi üldiselt viskoossuse väärtusega. Kaubanduslikus kitosaanis on kolm erinevat viskoossust vastavalt erinevatele kasutusotstarvetele, st 0,7–1pa · s kõrge viskoossusega toodete puhul, 0,25–0,65pa · s keskmise viskoossusega toodete puhul ja <0,25pa ·="" s="" madala="" viskoossusega="" toodete=""> Kiudtoodete valmistamiseks tuleb kasutada erineva molekulmassiga, suure viskoossusega kitiini või kitosaani.

Teatud tingimustel võib kitosaan läbida keemilisi reaktsioone nagu hüdrolüüs, alküülimine, atsüülimine, karboksümetüülimine, sulfoonimine, nitreerimine, halogeenimine, oksüdeerimine, redutseerimine, kondenseerumine ja komplekseerumine, mis võivad tekitada erinevaid erineva omadusega kitosaani derivaate, laiendades sellega kitosaani rakendusala. .

Erineva molekulmassi ja viskoossusega makromolekulidega kitosaaniseeriatel on aktiivsed hüdroksüül- ja aminorühmad, millel on tugev keemilise reaktsiooni võime. Leeliselises olekus võib C-6 hüdroksüülrühm reageerida järgmiselt: hüdroksüetüülimine - kitosaan reageerib etüleenoksiidiga, saades hüdroksüetüülitud derivaate. Karboksümetüleerimine - kitosaani reaktsioon kloroäädikhappega annab karboksümetüülitud derivaate. Sulfonaadi esterdamine - kitiin ja kitosaan, nagu tselluloos, reageerivad pärast leeliselist töötlemist süsinikdisulfiidiga, moodustades sulfonaadi. Tsüanoetüleerimine - akrüülnitriili ja kitosaani liitumisreaktsioon võib anda tsüanoetüleeritud derivaate.

Ülaltoodud reaktsioon andis kitiinile ja kitosaanile suured külgrühmad ja hävitas selle kristallstruktuuri, nii et selle lahustuvus oli paranenud ja vees lahustuv. Karboksümetüülitud derivaadid näitasid lahuses oleva polüelektrolüüdi omadusi.


Etendused:

Erineva molekulmassi ja viskoossusega molekuliga kitosaani seerias sisalduva vaba aminorühma tõttu on happelahuses soola kerge moodustada ja sellel on katioonne omadus. Kuna kitosaanimolekulide aminorühmade arv suureneb, on aminohappelised omadused olulisemad, mis on erineva molekulmassi ja viskoossusega kitosaaniseeria ainulaadne olemus, pannes seega aluse paljudele kitosaani bioloogilistele ja töötlemisomadustele.


Efekt:

1. Kolesterooli kontroll

Inimeste tervise üheks suurimaks probleemiks on kolesterool, mis põhjustab paljusid tõsiseid haigusi. Kitosaanil on kolesterooli alandamiseks kaks mehhanismi. Üks eesmärk on vältida rasvade imendumist, teine eesmärk on inimese vere kolesterooli eritumine. Esiteks pärsib erineva molekulmassi ja viskoossusega kitosaaniseeria rasva imendumist soodustavate lipaaside aktiivsust. Lipaas lagundab rasva ja paneb keha seda imenduma. Teine on kloolhappe eritumine. Kui sapphape eritub, kasutatakse vere kolesterooli sapphappe valmistamiseks. Need kaks mehhanismi muudavad kitosaani tugevaks kolesterooli vähendajaks. Kitosaan on omamoodi tugev anioonide adsorptsiooniga looduslik materjal, mis sobib kolesterooli alandamiseks ilma kõrvaltoimeteta. Kuna Hiinas on kõige kuulsam erineva molekulmassi ja viskoossusega pulbri tarnija Hiina Chitosan, on Fengchen Grupi toode hästi pakitud kõige uuema ja turvalisema pakendiga.

2. Bakteriaalse aktiivsuse pärssimine

Erineva molekulmassi ja viskoossusega kitosaani seeriaid on kerge lahustada nõrges happelises lahustis, eriti sisaldab lahus pärast lahustamist amino (NH2 +), mis võib pärssida baktereid, sidudes negatiivseid elektrone. Kitosaani on bakterite aktiivsuse pärssimise tõttu laialdaselt kasutatud meditsiinis, tekstiilitööstuses, toidus ja muudes valdkondades.

3. Hüpertensiooni ennetamine ja kontroll

Hüpertensiooni üks mõjutavamaid tegureid on kloriidioon (Cl -). Tavaliselt manustatakse seda lauasoola kaudu. Alates 2010. aastast on paljud inimesed tarbinud liiga palju soola. ACE (angiotensiini konverteeriv ensüüm) toodab angiotensiin II - materjali, mis põhjustab vasokonstriktsiooni, ja selle aktiivsus tuleneb kloriidioonist. Kõrgmolekulaarne kitosaan toimib toidukiudainena ega imendu soolestikku. Erineva molekulmassi ja viskoossusega kitosaani seeria eritab kloriidi ioone kloriidioonide ja ammoniaagiioonide vahelise adsorptsiooni kaudu. Selle tulemusel vähendas kitosaan vasokonstriktori II taset. See aitab vältida kõrget vererõhku, eriti inimeste seas, kes söövad liiga palju soola.

4. Raskemetallide adsorptsioon ja eritumine

Erineva molekulmassi ja viskoossusega kitosaaniseeria tähelepanuväärne omadus on selle adsorptsioonivõime. Kitosaan võib adsorbeerida paljusid madala molekulmassiga materjale, nagu metalliioonid, kolesterool, triglütseriidid, koolhape ja orgaaniline elavhõbe. Eelkõige ei saa kitosaan adsorbeerida mitte ainult magneesiumi ja kaaliumi, vaid ka tsinki, kaltsiumi, elavhõbedat ja uraani. Kitosaani adsorptsiooni aktiivsus võib mängida selektiivset rolli. On kahjulik, et neid metalliioone on inimkehas liiga palju. Näiteks võib Cu2 + kõrge kontsentratsioon veres põhjustada vaskmürgitust ja isegi kantserogeenseid tagajärgi. Erineva molekulmassi ja viskoossusega kitosaaniseeria on osutunud tõhusaks kelaadikeskkonnaks. Kitosaani adsorptsioonivõime sõltub deatsetüülimisastmest. Mida kõrgem on deatsetüülimisaste, seda tugevam on adsorptsioonivõime. Fengchen Group on juhtiv erineva molekulmassi ja viskoossusega pulbri Hiina kitosaani seeria. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja hulgikaubandusele, tagades, et kõigil meie klientidel on õige HiinaChitosan seeria, millel on erinev molekulmass ja viskoossuspulbri tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete Hiinast osta või osta erineva molekulmassi ja viskoossusega pulbri Chitosan seeriat, pöörduge Fengchen Groupi poole.

5. Immuunne toime

Erineva molekulmassi ja viskoossusega kitosaani seerial on suurem valkude adsorptsioonivõime; lagunemisensüümi (lüsosüüm, kitinaas) toimel laguneb kitosaan; kitosaani on lihtne töödelda reaks, see sobib lineaarsete või lehtmaterjalide valmistamiseks; Erineva molekulmassi ja viskoossusega kitosaani seerial on afiinsus ja lahustuvus, mis sobib erinevate derivaatide tootmiseks; kitosaanil on suurem keemiline aktiivsus; kitosaanil on kõrge veepidavusvõime seerumis on kitosaani kerge lagundada ja imenduda; Erineva molekulmassi ja viskoossusega kitosaani seerial on suurem biolagunevus; kitosaanil on suukaudse streptokoki kasvu selektiivne ja tugevalt pärssiv toime, samal ajal kui see ei mõjuta teiste kasulike bakterite kasvu.


Tippkvaliteediga, erineva molekulmassi ja viskoossusega puhta kitosaani seeriaPulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.


Kui otsite erineva molekulmassi ja viskoossusega kitosaani seeriat, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: erineva molekulmassi ja viskoossusega kitosaani seeria, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like