Kitosaani oligosahhariidi toiduklass ja söödaklass

Kitosaani oligosahhariidi toiduklass ja söödaklass on uut tüüpi söödalisand, mille on heaks kiitnud Hiina Rahvavabariigi põllumajandusministeerium.

Toote üksikasjad

Kitosaani oligosahhariidToidu ja sööda klass

image001

Hiina kitosaani oligosahhariidide toiduklass ja söödakvaliteediga tarnija, Manufacturerin China.

CASi number: 148411-57-8

Struktuuri valem:

image002

Pakend: 25 kg / Fiber Drum


Kirjeldus:

1. Kitooligosahhariidide roll vesiviljeluses:

Kitosaani oligosahhariidi toiduklass ja söödaklass on uut tüüpi söödalisand, mille on heaks kiitnud Hiina Rahvavabariigi põllumajandusministeerium. Seda saab kasutada sigade, kanade, vesitoodete ja lemmikloomade söötmiseks, millel on järgmised funktsioonid:


Edendada kasulike bakterite paljunemist loomade soolestikus:

Seedetraktis ei ole kitosaani oligosahhariidi toiduklassi ja söödaklassi (kitooligosahhariidi) lagundavat ensüümi, mis põhimõtteliselt jõuaks tagakehani algsel kujul. Enamiku neist valivad ja kasutavad soolestikus kasulikud bakterid, tootes süsinikdioksiidi ja lenduvaid rasvhappeid ning soodustades kasulike bakterite paljunemist;

Kahjulikud bakterid (E. coli, Salmonella jne) ei saa kasutada kitosaani oligosahhariidi toiduklassi ja söödaklassi. Samal ajal vähendab toodetud hape kogu seedetrakti pH väärtust, pärssides sellega kahjulike bakterite kasvu ja koloniseerumist, mängides kasulike bakterite vohamise faktorit

Kitosaani oligosahhariidi toiduklass ja söödaklass võivad parandada loomahaiguste ennetamise ja resistentsuse võimet.

2. Ima ja eemalda soolestiku patogeensed bakterid

Patogeensete bakterite (E. coli, Salmonella jne) rakupinnal või villidel on sarnane struktuur valguga, mida nimetatakse lektiiniks. Need võivad seostuda soolestiku siseseina rakkude pinnal asuvate retseptoritega ja kleepuda soolestiku epiteeli

Ridade kasvatamine. Kuid soolestiku siseseina rakkude pinnal olev retseptor on lühikese ahelaga okste süsivesikute struktuur. Seetõttu, kui söödale lisatakse kitosaani oligosahhariidi toiduklassi ja söödaklassi, ühendab see patogeensete bakterite rakkude pinnal lektiini konkurentsi, et vältida patogeenseid baktereid

Adhesioon sooleepiteelis, mille tagajärjel kaotavad toitained ja patogeensus.

Saadetis ja kohaletoimetamine: Fengchen Group on Hiinas üks tuntumaid kitosaani oligosahhariidi toiduklassi ja söödaklassi pulbritootjaid, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.

3. Parandage loomade immuunsust

Kitosaani oligosahhariidi toiduklassil ja söödaklassil (kitloigosahhariid) endal on teatud immuunsus, mis võib stimuleerida keha immuunvastust, suurendada loomade humoraalse ja rakulise immuunsuse võimet, näiteks aktiveerida makrofaagide fagotsütaarset aktiivsust ja parandada anti loomade nakatumisvõime.

4. Edendada loomade kasvu

Kitosaani oligosahhariidi toiduklass ja söödaklass võimaldavad parandada soolestiku limaskesta struktuuri, parandada seedeorganite talitlust, suurendada villi kõrgust ja krüpti sügavust jejunumis ja iileumis, vähendada villi laiust, vähendada soole seina paksust ja limaskest, et hõlbustada toitainete imendumist; soodustada kaltsiumi

Toitainete, näiteks fosfori ja vitamiinide imendumine võib parandada igapäevast kogust ja sööda muundamise määra ning parandada liha kvaliteeti.

5. Kaitske looma maksa:

Kitosaani oligosahhariidi toiduklassil ja söödaklassil on tugev adsorptsioon, mis võib in vivo absorbeerida kahjulikke raskemetalle ja muid toksiine ning väljutada need kehast välja, vähendades toksiinide kahjustusi maksas.

6. Antibiootikumide asendamine või osaline asendamine

Võrreldes antibiootikumidega on sellel eelised, et neil puudub ravimresistentsus, ravimijäägid, kahjustus ja kasulikud bakterid ei tapa. Fengchen Group on juhtiv Hiina kitosaani oligosahhariidide toiduklassi ja söödaklassi pulbri tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja hulgikaubandusele, tagades, et kõikidel meie klientidel on õige ChinaChitosan Oligosaccharide toiduklassi ja söödaklassi pulbri tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui plaanite Hiinast osta või osta Chitosan Oligosaccharide toiduklassi ja sööda GradePowderit, pöörduge Fengchen Groupi poole.

Pakume söödakvaliteediga kitooligosahhariidi toorainet ja segatud söödalisandit chitooligosahhariidi OEM-i!

Kõik meie söödakvaliteediga kitooligosahhariidid on valmistatud krabikoorest, kõrge deatsetüülimisastmega, väikese molekulmassiga ja hea bioloogilise aktiivsusega, et klientidele oleks maksimaalne väärtus.


Kitosaani oligosahhariidi peamised omadused on järgmised:

1. Kitosaani oligosahhariidi toidugrupi ja söödaklassi molekulmass on umbes 1500d, suhkru sisaldus 3–8 on kõrge ning kõhulahtisuse ja põletikuvastase toime on märkimisväärne.

2. Seedetrakti ensüümsüsteemi abil ei ole lihtne laguneda (peaaegu igasugused seedevedelikud ei saa lagundada kitosaani oligosahhariidi toiduklassi ja söödaklassi (kitoolososahhariid) .Kui chitooligosahhariid jõuab tagumikku algkujul, on suurem osa sellest kasulike bakterite poolt valitud ja kasutatud kasulike bakterite paljunemise soodustamiseks)

3. stabiilsed füüsikalised ja keemilised omadused, lihtne kasutada (hea happe- ja soojuspüsivus)

4. Puudub ravimresistentsus ja ravimijäägid pärast kitosaani oligosahhariidi toidugrupi ja söödaklassi kasutamist (kariloomade ja vesitoodete jaoks ohutu ja tervislik)

5. Madal annus, hea lahustuvus vees, kergesti imenduv ja parandab tõhusalt lihamaterjali suhet


Analüüsitunnistus (COA, TDS)

tootenimi

Kitosaani oligosahhariidi toiduklass ja söödaklass

Partii nr

080106C

Kogus:

700 kg

KATSED

Esemed

Spetsifikatsioonid

Tulemused

Välimus

Helekollane pulber

Helekollane pulber

Deatsetüülimine (%)

≥85

90,6

Molekulmass

≤3000

2600

Viskoossus (MPa, 20 ℃, 5%)

≤15

6

Niiskusesisaldus(%)

≤10

5.2

Tuhk (%)

≤1,0

0,5

Lahustumatu sisaldus (%)

≤0,5

0,1

Pb (mg / kg)

≤5,0

0,1

As (mg / kg)

≤0,5

0,08

Plaatide koguarv (cfu / g)

≤1000

120

Hallitus ja pärm (cfu / g)

≤25

10

E.Coli (MPN / 100 g)

negatiivne

negatiivne

Osakese suurus

≥100 silma

> 100

Pakkimine

25kg / trummel

25kg / trummel

Järeldus

Toode vastab standarditele.

Muud nimed: (2R, 3S, 4R, 5R, 6S) -5-amino-6 - [(2R, 3S, 4R, 5R, 6R) -5-amino-4,6-dihüdroksü-2- (hüdroksümetüül) oksaan -3-üül] oksü-2- (hüdroksümetüül) oksaan-3,4-diool

Tippkvaliteediga puhas kitosaani oligosahhariidide toiduklass ja söödaklassi pulber / ainevabrik, tarnija, tootja Hiinas.


Hot Tags: kitosaani oligosahhariidi toiduklassi ja sööda klassi, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like