Tsinktsitraat CAS 546-46-3 USP BP EP

Tsink tsitraat CAS 546-46-3 USP BP EP Hiina tsink tsitraat USP BP EP tehas, Tarnija, Tootja Hiinas. CASi number: 546-46-3 Omadused: C12H14O16Zn3; Zn3(C6H5O7)2·2H2O molekulvalem: valge pulber. Struktuur Valem: Pakett: 25Kgs / Fiber Drum VÕTMESÕNAD: Tsink tsitraat USP BP EP ...

Toote üksikasjad

Tsinktsitraat CAS 546-46-3 USP BP EP

Zinc Citrate CAS 546-46-3 USP BP EP

Hiina tsink tsitraat USP BP EP tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

CASi number: 546-46-3

Omadused: C12H14O16Zn3; Wiefelstede, Saksamaa

Molekulvalem: valge pulber.

Struktuuri valem:

Zinc Citrate CAS 546-46-3 USP BP EP Structure formula

Pakend: 25Kgs/Fiber Drum

KEY Sõnad:Tsink tsitraat USP BP EP

Kirjeldus:

Tsinktsitraat on valge pulber, lõhnatu ja maitsetu, vees vähelahustuv, lahjendatud mineraalhapetes lahustuv ja leelishüdroksiid.

Reguleerimisala: Tsink tsitraat USP BP EP kasutatakse toiteväärtuse fortifier, tsink fortifier, kohaldatakse toidu, tervishoiutoodete ja ravi.

See toode on orgaaniline tsink toonik, mis on väike mao stimulatsiooni ja kõrge tsingisisaldus. Samuti osaleb trikarboksüülhappe tsükli inimkehas ja parandab seedimist ja imendumist funktsiooni inimkeha. Tsink tsitraat USP BP EP on ainus tsink kompleksi inimese rinnapiima, mis on lihtsam imenduda kui tsink piimas, Lisaks on stabiilne jõudlus ja saab kasutada täiendada tsink diabeetikutele. Nagu ühine tsink siifaatori, tsink tsitraat on funktsioon anti-siduv aine, nii et see on eriti sobiv valmistamiseks helves toitumine fortifier ja pulber segatud toitu. Kui raud ja tsink on tõsiselt puudulik samal ajal, Tsink tsitraat USP BP EP saab valida, et vältida antagoniseerimine rauaga. Kuna selle kelaatimine mõju, see võib suurendada selgust mahla joogid, ja see võib esitada värskendav hapu maitse mahla, nii et seda kasutatakse laialdaselt mahla joogid; seda võib laialdaselt kasutada ka teraviljas, nende toodetes ja soolas.

Analüüsisertifikaat (COA, TDS)

Zinc Citrate CAS 546-46-3 USP BP EP technical datasheet

Top Quality, puhas tsink tsitraat USP BP EP Pulber / aine tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Kui otsite tsink tsitraat cas 546-46-3 USP bp ep, tere tulemast meiega ühendust võtta. Oleme üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: tsink tsitraat cas 546-46-3 USP bp ep, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like