Ksülitoolipulber, D-ksülitool

Ksülitoolipulber, D-ksülitool Toote nimetus: ksülitool, D-ksülitool Sünonüümid CAS number: 87-99-0 Omadused: valge pulber Puhtus (analüüs): 99,5% min Molekulivalem: C5H12O5, (CHOH) 3 (CH2OH) 2 Struktuur : Pakett: 25Kgs / Ctn; 25 kg / kott; 25Kgs / pakett: 25Kgs / Ctn; 25 kg / kott; 25Kgs / Fiber Drum KEY Words: ...

Toote üksikasjad

Ksülitoolipulber, D-ksülitool

Xylitol Powder, D-Xylitol powder.jpg

Toote nimetus: ksülitool, D-ksülitool

Sünonüümid:

CAS number: 87-99-0

Omadused: valge pulber

Puhtus (analüüs): 99,5% min

Molekulivalem: C5H12O5, (CHOH) 3 (CH20H) 2

Struktuur:

Xylitol Powder, D-Xylitol Structure formula.png

Pakett: 25Kgs / Ctn; 25 kg / kott; 25Kgs /

Pakett: 25Kgs / Ctn; 25 kg / kott; 25Kg / Fiber Drum


KEY Words:

Ksülitool, D-ksülitool


Kirjeldus:

Ksülitool (D-ksülitool) on ksüloosist, C5H12O5, tuletatud magusvalge kristalliline alkohol. Seda kasutatakse kummi ja suu tervisetoodetes, et pärssida baktereid, mis põhjustavad kariesi ja toiduga suhkru asendajaid.


Ksülitool (D-ksülitool) on orgaaniline ühend valemiga (CHOH) 3 (CH2OH) 2. See akiraalne liik on üks kolmest 1, 2, 3, 4, 5-pentapentanooli isomeerist. Seda suhkrualkoholit kasutatakse looduslikult esineva suhkruasendajatena, mida leidub paljude puu- ja köögiviljade kiududes, sealhulgas erinevatest marjadest, maisikestadest, kaerast ja seenedest. Ksülitooli (D-ksülitooli) saab ekstraheerida maisihelbedest, kaskust, vaarikadest, ploomidest ja maisist. See on umbes sama magus kui sahharoos, kusjuures ainult kaks kolmandikku toiduvarudest.


Rakendus:

Sünteetilisi orgaanilisi materjale võib valmistada pindaktiivsetest ainetest, emulgaatoritest, demulsifitseerijatest, erinevatest vaigudest ja alküüdvärvidest, lakkidest jms. Rasvhapete süntees ja lenduvate esterite moodustamine ei ole plastifikaator. Ksülitool (D-ksülitool) on võimeline asendama glütseriini, mida kasutatakse paberi valmistamisel, igapäevastes vajadustes ja kaitsetööstuses. Kuna diabeetikutele on toiduainete ja magusainete suhtes kohaldatud rohkem hüdroksüülühendeid, millel on magus, mittetoksiline, madal kütteväärtus.


Ksülitool (D-ksülitool) on suhkru alkohol, mida kasutatakse magusainetena. mida kasutatakse suhkrualkoholide tähistamiseks. See on liigitatud polüalkoholi või suhkru alkoholiks (täpsemalt alditooliks). Sellel on valem CH2OH (CHOH) 3CH2OH. Ksülitool (D-ksülitool) on vees lahustuv värvitu või valge tahke aine. Tooted, mis sisaldavad ksülitooli, võivad aidata vähendada hammaste lagunemist.


Ksülitool (D-ksülitool) on aine, mis liigitatakse suhkrualkoholiks (või polüalkoholiks).

Suhkrualkoholid on nagu suhkru molekuli hübriidid ja alkoholmolekulid. Nende struktuur võimaldab neil stimuleerida keele magusa maitse retseptoreid.

Ksülitooli (D-ksülitooli) leidub väikestes kogustes paljudes puuviljades ja köögiviljades. Seepärast peetakse seda laialdaselt looduslikuks. Inimesed toodavad tavapärase ainevahetuse kaudu isegi väikest kogust ksülitooli (D-ksülitooli).

See on suhkruvabade närimiskummide, kommid, mündid, diabeeti säästvad toidud ja suuhooldusvahendid.

Ksülitool (D-ksülitool) on sarnase magususega tavalise suhkruna, kuid sisaldab 40% vähem kaloreid:

Tabelisuhkur: 4 kalorit grammi kohta.

Ksülitool (D-ksülitool): 2,4 kalorit grammi kohta.

Ilmselt on ksülitool (D-ksülitool) rafineeritud magusaine, seega ei sisalda ta vitamiine, mineraale ega valku. Selles mõttes on "tühjad" kalorid.

Ksülitooli (D-ksülitooli) saab töödelda puidelt nagu kask, kuid seda saab teha ka tööstusliku protsessiga, mis muudab ksülaaniks ksülooli saamiseks kasutatava taime kiu.


See on valge kristall, millel on sahharoosile sarnane välimus ja maitse. Ksülitool (D-ksülitool) on kõige enam magusat, lahe maitset ja magusus, mis on samaväärne sahharoosiga. Seda peetakse magusaine, sahharoosi ja glükoosi asendajate tulevikku. Toitainetest on ksülitool, lai ja kitsas tähenduses. Süsivesikud on üldiselt kitsad kui polüool. Kuna ksülitool (D-ksülitool) võib imenduda aeglaselt või ainult osaliselt. Madala kalorsusega ja on ksülitooli peamine omadus: 2,4 kalorit grammi kohta, vähem kui 40% teisi süsivesikuid. 1960. aastate rakendused toiduga. Ksülitool (D-ksülitool) on mõnes riigis populaarne. Seda saab kasutada toidulisanditena, mida ei piirata toidu koguse lisamisega. See on parimaks hammaste kareesi magusainete ennetamiseks erinevates olukordades, et saada sertifitseeritud. Kummi ja kristalliseerunud magusainetena saab kasutada ksülitooli (D-ksülitooli). Samuti on selle ametlikult heaks kiitnud 6 riiklikku hambaravisatsiooni.

Ksülitooli kasulikkus ja funktsioon:

Diabeetilised magusained, toidulisandid ja abiained: ksülitool (D-ksülitool) on süsivesikutevaheline ainevahetus. Insuliini puudumine organismis võib mõjutada glükoosi ainevahetust. Ksülitool (D-ksülitool) suudab ka rakumembraani edasi anda. Organisatsioonid absorbeerivad neid ja kasutavad neid, et edendada rakkude glükogeeni sünteesi, toitumist ja energiat. Ksülitool (D-ksülitool) ei põhjusta vere glükoosisisalduse suurenemist ja diabeedi kõrvaldamist. See on diabeetikutele sobivaim aine söödavate ja suhkruasendajate söömiseks.


Maksa funktsiooni parandamine:

Ksülitool (D-ksülitool) soodustab glükogeeni sünteesi. Kui glükoos ei suurene, võib maksahaigusega patsientidel ja rasvade rasvade maksa maksa funktsiooni paraneda.


Kasutamine ja rakendamine

Seda kasutatakse laialdaselt teiste toodete valmistamiseks, nagu Xylitol Eye Drops, ksülitooli kõrvapõletikku ravivad ravimid jne.

Ksülitooli (D-ksülitool) valmistamise rutiin:

Xylitol Powder, D-Xylitol manufacture routine.jpg

Fengchen Group on juhtiv Hiina ksülitooli (D-ksülitool) pulber tarnija. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on vajadusel Xylitol (D-Xylitol) pulber õige tarnija. Kui kavatsete osta või osta Xylitol (D-Xylitol) pulbrit, pöörduge Fengcheni kontserni.


Analüüsi tunnistus

Nimi: ksülitool (D-ksülitool)

Välimus: valged kristallid

Identifitseerimine: vastab nõudele

Analüüs (kuivainena) ≥ 99,5%

Muud polüoolid: maksimaalselt 0,5%

Kahjum kuivatamisel: maksimaalne 0,2%

Ksülitool (D-ksülitool) Sulamistemperatuur: 92,0 - 96,0

Süsiniku jäägid: 0,02% maks

Suhkru vähendamine: 0,05% max max

Sulfaat: maksimaalselt 50 ppm

Kloriid: maksimaalselt 50 ppm

PH vesilahuses: 5,0-7,0

Osakeste suurus: 20-40 mešši

Lahustuvust: 1,6 g / ml

Puistetihedus: 0,85-0,95

Raskmetallid: maksimaalselt 2,5 ppm

Arseen: maksimaalselt 0,5 ppm

Plii: maksimaalselt 0,5 ppm

Nikkel: maksimaalselt 1 ppm

Mikrobioloogia

Plaatide üldarv: maksimaalne 50 / g

Koliform: negatiivne

Salmonella: negatiivne

Pärm & Mould: 10 / g maks

Xylitol Powder, D-Xylitol Specification.jpg


Spetsifikatsioon

Nimi

Ksülitool (D-ksülitool) FCCV / USP klass

Muu nimi

1,2,3,4,5-pentahüdroksüpentaan

Kogus

Molekulaarne valem

C5H12O5

Molekuli kaal

152,15

1.0T

Testiüksused

Standard

Testi tulemused

Identifitseerimine

Vastab nõuetele

Vastab

Välimus

Valge kristalliline

Valge kristalliline

Ksülitooli test (kuivaine)

≥98,5%

99,48%

Sulamispunkt

92,0 ° C ~ 96,0 ° C

94,0 ° C

Kuivatamine

≤0,20%

0,04%

Vähendavad suhkrud

≤0.30%

<>

Muud polüoolid

≤1.00%

0,52%

Raskemetallid

≤5 mg / kg

<5 mg="">

Arseen

≤0,5 mg / kg

<0,5 mg="">

Kloriid

≤50 mg / kg

<50 mg="">

Sulfaat

≤50 mg / kg

<50 mg="">

Plii

≤0.3 mg / kg

<0,3 mg="">

Süsiniku jäägid

≤0.10%

0,02%

Nikkel

≤1 mg / kg

0,042 mg / kg

Plaatide arv kokku

≤ 1000 cfu / g

<10 kfu="">

Koliform

Negatiivne

Negatiivne

Salmonella

Negatiivne

Negatiivne

Pärm ja hallitusseened

≤ 100 cfu / g

<10 kfu="">

JÄRELDUS

KINNITADES, et ksülitool (D-ksülitool) on vastavuses FCCV / USP standardiga


Rakendamine ja kasutusviisid:

Ksülitool (D-ksülitool) kasutatakse laialdaselt toodetud toodetena kunstliku magusainetena, nagu ravimid või toidulisandid, maiustused, hambapasta ja närimiskumm. Kuid see ei ole leibkonna tavaline magusaine. Ksülitool (D-ksülitool) mõjutab veresuhkru ja insuliini märkimisväärselt. Imendub aeglasemalt kui suhkur ja ei paku kaloreid, see ei mõjuta veresuhkru taset.

Hambaravi:

Ksülitool (D-ksülitool) on kääritaoline suhkrualkohol, millel võib olla teiste hambahooldusalastes eeliseid võrreldes teiste polüalkoholidega. Kaks süstemaatilist ülevaadet kliinilistest uuringutest ei leidnud tõendeid selle kohta, et ksülitool (D-ksülitool) oleks teistes polüoolides, nagu sorbitool, suurem või paksu fluoriidiga võrreldes paranenud nahaõõnes. Täiskasvanute kardiaalse uuringu 33-kuulises ksülitoolis (D-ksülitool) anti osalejatele losengid kas viie grammi ksülitooliga või sukraloos-magustatud platseeboga. Kuigi selles uuringus esialgu ei leitud statistiliselt olulist 33-kuulise kariesi juurdekasvu vähenemist täiskasvanute hulgas, kellel oli suurenenud õõnsuste tekkimise risk, näitasid selle uuringu andmete täiendav uurimine, et kardiokirja esinemissagedus vähenes oluliselt ksülitooli saanud patsientidel ( D-ksülitool).


Esialgsetes uuringutes seostus ksülitool (D-ksülitool) närimiskummiga sahharoosiga magustatud kummiga vähem õõnsusi. Lahust põhjustavad bakterid eelistavad kuus süsinikku sisaldavaid suhkruid või disahhariide, samal ajal kui ksülitool (D-ksülitool) on fermenterimata ja seda ei kasutata energiaallikana. Sama vara muudab selle leiva valmistamiseks ebasobivaks, kuna see häirib pärmi suhkru seedimist. Ksülitooli (D-ksülitool) tarbimisel saadud magususe tajumine põhjustab sülje sekretsiooni, mis toimib puhverena hambakatuse mikroorganismide poolt tekkiva happelise keskkonna vastu. Süljeerituse suurenemine võib tõsta languse pH neutraalsesse vahemikku mõne minuti jooksul pärast ksülitooli (D-ksülitooli) tarbimist.

Ksülitooli (D-ksülitooli) mõju kohta hammaste õõnsustele tehti järeldus, et tõendusmaterjal on madala kuni väga madala kvaliteediga ning ei ole piisav, et teha kindlaks, kas muud ksülitoolisisaldust sisaldavad tooted võivad imikute, vanemate laste või täiskasvanute õõnesid ära hoida.

Kaalu juhtimise panus:

Kehakaal võib olla kasulik toidutoormelisandina ksülitooli (D-ksülitool) sisaldavate töödeldud toitude puhul.


Top Quality, puhas ksülitool (D-ksülitool) pulber / ainete tehas Hiinas; Hiina ksülitool (D-ksülitool) pulbri tooraine tarnijad Hiinas. Hiina ksülitool (D-ksülitool) pulber tootjad Hiinas.

Kui otsite ksülitoolipulbrit, d-ksülitooli, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: ksülitoolipulber, d-ksülitool, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like