Ksantaankummi pulber E415

Ksantaankummi pulber E415 Toote nimetus: ksantaankummipulber Sünonüümid: E415 CASi number: 11138-66-2 Omadused: helekollane pulber Puhtus (test): molekulaarne valem: (C35H49O29) n Struktuur: pakend: 25Kg / kiudubraator Kõige kuulsam Xanthan Gum Powder tarnija Hiinas, Fengchen Group's ...

Toote üksikasjad

Ksantaankummi pulber E415 image001.jpg

Toote nimetus: ksantaankummi pulber

Sünonüümid: E415

CAS number: 11138-66-2

Omadused: helekollane pulber

Puhtus (analüüs):

Molekulivalem: (C35H49O29) n


Struktuur:

Pakett: 25Ks / Fiber Drum

Nagu kõige kuulsam ksantaankummi pulber tarnija Hiinas, Fengcheni grupi ksantaani kummipulber on hästi pakitud uusima ja ohutuma pakiga.

KEY Words:

Ksantaankummi pulber

image002.jpg


Kirjeldus:

Ksantaankummipulber Toiduglass on polüsahhariid, mida sekreteerib bakter Xanthomonas campestris. Seda kasutatakse peamiselt toidulisandina ja reoloogilise modifikaatorina, mida tavaliselt kasutatakse toiduainete paksendajatena (näiteks salatikastetes) ja stabilisaatorina (kosmeetikatoodetes, näiteks koostisainete eraldamise vältimiseks). Ksantaankummita pulber koosneb pentasahhariidi korduvatest ühikutest, mis sisaldavad glükoosi, mannoosi ja glükuroonhapet molaarsuhtes 2,0: 2,0: 1,0. See on valmistatud glükoosi, sahharoosi või laktoosi kääritamise teel. Pärast fermentatsiooniperioodi sadestatakse polüsahhariid kasvukeskkonnast isopropüülalkoholiga, kuivatatakse ja jahvatatakse peeneks pulbriks. Hiljem lisatakse see vedelasse keskkonda, et moodustada lõplik ksantaankummitapulber.

image003.jpg

Ksantaankummitapulber on populaarne toidulisand, mida tavaliselt lisatakse toiduainetes paksendajana või stabilisaatorina. See tekib siis, kui suhkur on kääritatud bakteritüübist Xanthomonas campestris. Kui suhkur on fermenteeritud, tekib see puljongi või goo-like aine, mis on alkoholi lisamisel tahke. Seejärel kuivatatakse ja muudetakse pulbriks.

Kui vedelale lisatakse ksantaankummi pulber, hajub see kiiresti ja tekitab viskoosse ja stabiilse lahuse. See omadus muudab selle paljudest toodetest suureks paksendamiseks, peatamiseks ja stabiliseerimiseks.

Seda avastati 1960. aastatel teadlaste poolt. Sellest ajast alates on ksantaankummitapid hästi uuritud ja kindlaks tehtud ohutu. Seepärast on paljudes riikides heaks kiidetud, et ksantaankummitapulber on hea lisaaine. Ja see ei sisalda mingeid piiranguid ksantaankummi kogusele, mida toit võib sisaldada.

Tehniliselt on ksantaankummi pulber lahustuv kiud. Nii et see ei lagune meie kehas. See on põhjus, miks see on tervislik toidulisand.

Selle asemel absorbeerib ksantaankummitapid veega ja muutub meie seedesüsteemis geelilaadseks aineks, mis aitab meil seedimist seedetrakti aeglustada.

Teisisõnu, inimkeha ei suuda seedida ksantaankummi ega toita kaloreid ega toitaineid.

Ksantaankummitapulber on paljude tööstuslike kasutustega polüsahhariid, kaasa arvatud tavaline toidu lisaaine. See on tõhus paksendusaine ja stabilisaator, et vältida koostisainete eraldumist.

Ksantaankummi pulbrit saab valmistada lihtsatest suhkrutest, kasutades kääritamisprotsessi, ja tuletab oma nime kasutatud bakterite liigist Xanthomonas campestris.

Kompleksne eksolopolüsahhariid, mis tähendab seda, et see on polümeer, mis koosneb suhkrujäägist, mis on mikroorganismi sekreteeritud ümbritsevasse keskkonda. Ksantaankummitahust kasutatakse laialdaselt erinevate toiduainete ja tööstustoodete paksendamiseks ja stabiliseerimiseks.

image004.jpg


Kasutamine ja rakendused:

Ksantaankummitahust on väga lihtne leida toidus, farmaatsiatoodetes, trahvi keemiatoodetes, põllumajanduses, naftapuurimisel ja kasutamisel. Toidusektoris kasutatakse ksantaankummi soolakindla paksendaja, kõrgefektiivse suspensioonivahendi ja emulgaatori, kõrge viskoossusega täiteainena, see võib parandada toodete külmutamise stabiilsust ja suuärritust, vahepeal võib see pikendada säilimisaega või tooteid.

Ksantaankummi, isegi ainult 1%, suudab märkimisväärselt suurendada vedeliku viskoossust.

Toitudes on ksantaankummitapid salatite kastmetes ja kastmetes tavaline. See aitab vältida õlide eraldumist, stabiliseerides emulsiooni, kuigi see ei ole emulgaator.

Ksantaankummi pulber aitab samuti peatada tahkete osakeste, nagu vürtsid. See aitab luua soovitud tekstuuri paljudes jäätises.

Ksantaankummitapulber on ka oluline paljude hambapastate koostis. See töötab sideainena, et toode oleks ühtne.

See toode aitab ka munavalgetest valmistatud kommertsm munarakkude paksenemist, et asendada rasv ja emulgaatorid, mis leiduvad munakollas.

Ksantaankummitapulber on ka eelistatud meetod vedelike paksendamiseks neelamisraskustega inimestele, arvestades, et see ei muuda toitude või jookide värvi ega maitset tavapärasel kasutamisel.

Gluteenivabas küpsetamises kasutatakse kleepuvat kapsaineid, et anda tainas või niisutada kleepumist, mis muidu oleks gluteeniga saavutatav.

Enamikus toiduainetes kasutatakse ksantaankummitahust kontsentratsioonidel 0,5% või isegi vähem.

Üldiselt kasutatakse ksantaankummi laias valikus toiduainete, näiteks kastmete ja kastmete, liha ja linnulihatoodete, pagaritoodete, kondiitritoodete, jookide, piimatoodete ja teiste jaoks.

Õlitööstuses kasutatakse suures koguses ksantaankummitahust, et paksendada puurimust. Need vedelikud kannavad puurimisotsiku tahkeid osakesi pinnale tagasi. Ksantaankummitapulatsioon pakub suurepärast "madalat" reoloogiat. Kui ringlus peatub, jääb tahke aine puurimisvedelikus siiski peatatuks.

Horisontaalse puurimise laialdane kasutamine ja puuritud tahkete ainete hea kontrollimise nõudlus on viinud selle laialdase kasutamiseni. Ksantaankummitapulber on lisatud ka betoonile, mis on valatud vee all, et suurendada viskoossust ja vältida pesta.

Kosmeetikavahendites kasutatakse veesgeleid, tavaliselt koos bentoniitkividega, ksantaankummitahust. Seda kasutatakse ka õli-vees emulsioonides, et aidata õlitille stabiliseerida koalestsentsi eest. Ksantaankummitav pulber omab naha niisutavaid omadusi. See muudab selle üheks koostisosaks võltsitud vere retseptid jne.

Fengchen Group on Hiina juhtiv Hiina ksantaankummitapi tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on Hiina Xanthan Gum Pulber tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta Xanthan Gum Powder Hiinast, pöörduge Fengcheni kontserni.

Teisisõnu võib ksantaankummitahust laialdaselt kasutada:

Toidulisandid, Kosmeetikatooted, Küpsetatud ja kondiitritooted, Jäätis ja šerbett

Tööstuslikud kasutused, moosid, želeed ja kastmed, lõhnaained

Ksantaankummitahust saab ka kaevata ravimeid, pudingit, salatikastmeid, hambapastasid, jogurt


Ksantaankumina pulbri analüüsi tunnistus (COA, TDS) :

Spetsifikatsioonid:

Välimus: kreemivalge pulber

Osakeste suurus (võrgusilma): 200 mesh (90% läbib 200 mesh)

Kuivaine kadu (%) ≤13

PH (1% KCL) 6,0-8,0

Viskoossus (1% KCL, cps) ≥1200 cps

Nihke suhe ≥6,0

Tuhka (%) ≤13

Püroviinhape (%) ≥1,5

V1: V2 1.02-1.45

Test 91% -108%

Kokku lämmastik ≤ 1,5%

Kokku raskemetallid ≤10 ppm

Kuna ≤3ppm

Pb ≤5ppm

Koguplaatide arv ≤ 2000 cfu / g

Valuvormid / pärmid ≤ 100 cfu / g

Staphylococcus Negatiivne

Salmonella Negatiivne

Koliiniline negatiivne


Ksantaankummita pulber Füüsikalised ja keemilised omadused:

1) Füüsiline välimus: kreemivärv, vaba voolav pulber

2) Lõhn: Jahu nagu lõhn

3) PH (1% lahus): 5,5 kuni 8,5

4) Eritäpsus: pole saadaval

5) Lahustuvus vees: lahustub

6) Sulamispunktide vahemik: pole kohaldatav

7) Keemispunkt: ei kohaldata

8) Aururõhk: pole kohaldatav

9) Aurude tihedus: pole kohaldatav


Ksantaankummi pulbervärvimine:

Tegelikult on ksantaankummi tootmine üsna põnev:

Esiteks tekib see, kui bakter Xanthomonas campestris käärib glükoosi, sahharoosi või laktoosi.

Seejärel sadestatakse isopropüülalkoholist (valmistatud tahkeks).

Pärast kuivatamist jahvatatakse see peeneks pulbriks, kus seda saab vedelikule lisada ksantaankummita pulbri moodustamiseks.

Kuna see on efektiivne "kõik looduslikud" emulgaatorid, peetakse ksantaankummitahana mitmesuguste soolvee, puurimis- ja purustamisvedelike jaoks mitteohtlikku lisaainet.

Saadetis ja kohaletoimetamine: Fengchen Group on üks tuntumaid ksantaani kummipulbri tootja, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.


Muu info:

Ksantaankummitapulber on toiduainete paksendaja, mis on valmistatud bakteritest, mis nakatavad paljusid taimi. See on koostisaine mitmesugustes toitudes ja ka sellistes toodetes nagu hambapasta. Kuigi see võib pakkuda mõningaid tervisega seotud eeliseid, kasutatakse ksantaankummitahust peamiselt toidu struktuuri muutmiseks, mitte konkreetse tervise vajaduse jaoks.

Ksantaankummipulber on polüsahhariid, suhkru tüüp, mis on valmistatud bakterist Xanthomonas campestris fermentatsiooniprotsessi käigus. Xanthomonas campestris nakatab mitmesuguseid ristõielisi taimi, nagu kapsas, lillkapsas ja rooskapsas, põhjustades selliseid haigusi nagu musta mära ja bakteriaalne vilk.

Tootjad teevad ksantaankummitahust, tõmmates paljudest erinevatest taimedest bakterid. Valmistoode ei sisalda elujõulisi baktereid, seega ei esine kantsaankummitest põhjustatud nakkusi.

Top Quality, puhas ksantaankummi pulber / ainete tehas Hiinas; Hiina ksantaankummi pulber tooraine tarnija Hiinas. Hiina Xanthan gum pulber tootja Hiinas.


Kui otsite ksantaankummi pulbrit e415, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: ksantaankummi pulber e415, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like