Vanillin CAS 121-33-5

Lahustuvus: see toode lahustub kuumas vees, glütseroolis ja alkoholis, ei lahustu külmas vees ja taimeõlis.

Toote üksikasjad

Vanillin

image001

Hiina VanillinCAS 121-33-5factory, tarnija, Manufacturerin China.

Sünonüümid: Vanilin

CASi number: 121-33-5

Omadused: valge või helekollane kristalne pulber.

Molekulaarne valem: C8H8O3

Struktuuri valem:

image002

Pakend: 25 kg / Fiber Drum

PÕHISÕNAD:

VanillinCAS 121-33-5


Omadused:

Lahustuvus: see toode lahustub kuumas vees, glütseroolis ja alkoholis, ei lahustu külmas vees ja taimeõlis.

Aroom on stabiilne ega ole lenduv kõrgetel temperatuuridel. VanillinCAS 121-33-5 on õhus kerge oksüdeeruda ja leelistega kokkupuutel värvi muuta.

IVanillinCAS 121-33-5 on vanilje ubade lõhna ja tugeva piima aroomiga. Seda kasutatakse laialdaselt kosmeetika-, tubaka-, saia-, kommi- ja küpsetatud toiduainetööstuses. VanillinCAS 121-33-5 on üks produktiivsemaid sünteetiliste lõhnaainete sorte maailmas. Vanilliini tööstuslik tootmine on olnud enam kui 100 aastat vana.

VanillinCAS 121-33-5 soovitatav annus maitsestatud lõpptoitudes on umbes 0,2-20000 mg / kg.

Vastavalt tervishoiuministeeriumi määrustele võib VanillinCAS 121-33-5 kasutada suurematel imikutel, imikute piimatoodetes ja imikute teraviljades (välja arvatud imiku piimatoodetele mõeldud teraviljapulber), maksimaalselt 5 mg / ml ja 7 mg / Vastavalt 100 g.

VanillinCAS 121-33-5 saab kasutada ka taimede kasvu soodustajana, bakteritsiidi, määrdeaine vahustajana jne. See on ka sünteetiliste ravimite ja muude vürtside oluline vaheühend.

Lisaks saab VanillinCAS 121-33-5 kasutada ka poleerimisainena galvaniseerimistööstuses, valmimisvahendina põllumajanduses, deodorandina kummitoodetes, kõvenemisvastaseks aineks plasttoodetes ja farmaatsiatoodete vahesaadusteks.


Antibakteriaalne toime:

VanillinCAS 121-33-5 on omamoodi looduslik bakteriostaatiline aine. Sageli kombineeritakse seda toiduainete valdkonnas teiste bakteriostaatiliste meetoditega. VanillinCAS 121-33-5 omab erinevat bakteriostaatilist toimet erinevatele bakteritüvedele.

Fengchen Group on juhtiv Hiina VanillinCAS 121-33-5 pulbri tarnija ja tootja. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja hulgikaubandusele, tagades, et kõikidel meie klientidel on õige ChinaVanillinCAS 121-33-5 pulbri tootja ja tarnija, kui nad seda vajavad.

Vanilliini bakteriostaatiline toime on seotud selle kontsentratsiooni ja pH väärtusega. Kõrgem VanillinCAS 121-33-5 kontsentratsioon ja madalam pH väärtus on kasulikud vanilliini bakteriostaatilise toime parandamiseks. Vanilliinil on erinev tüvede bakteriostaatiline toime. Võrreldes teiste tüvedega, on vanilliinil parem bakteriostaatiline toime Escherichia coli suhtes. VanillinCAS 121-33-5 võib pärssida mitmesuguseid pärme. Vanilliini kõrge kontsentratsioon võib parandada selle bakteriostaatilist toimet, kuid vanilliini kõrge kontsentratsioon ei saa pärmi kohe tappa. Ühendi säilitamine saavutab säilitusainete (või säilitusmeetodite) vahelise sünergilise efekti. VanillinCAS 121-33-5 on laialt aktsepteeritud puuviljade ja köögiviljade säilitusmeetod. Vürtside antimikroobne toime on sageli sünergistlik ja annus on väiksem kui ühekordseks kasutamiseks. Näiteks Aspergillus Nigeri reostuse vältimiseks on ainuüksi vanilliini efektiivne steriliseerimise annus 0,5%. 0,05% vanilliini ja 0,0025% tsinnamaldehüüdi segu võib mängida bakteritsiidset rolli.

VanillinCAS 121-33-5 mängib olulist rolli ka bakteriostaasi ja steriliseerimise abistamisel. Praeguses tootmisprotsessis on mahla töötlemisel endiselt kõige tavalisem steriliseerimise viis termiline steriliseerimine, milleks on üldiselt pastöriseerimine ja hetkeline steriliseerimine kõrgel temperatuuril. Traditsioonilised steriliseerimisviisid põhjustavad sageli toitainete hävitamist ja puuviljamahla pruunistumist.


VanillinCAS 121-33-5 antioksüdantne funktsioon:

Sarnase struktuuriga antioksüdantide toimemehhanism on erinev. VanillinCAS 121-33-5 kiirendab vabade radikaalide eemaldamist peamiselt vanillhappe abil, mis on oksüdatsiooniprodukt. Vanilliinil on antioksüdantne toime, mis võib õliste toitude säilivusaega märkimisväärselt pikendada ja varjata nende rääsumist. On tõestatud, et vanilliini isomeeril, o-vanilliinil (2-hüdroksü-3-metoksübensaldehüüd) on peroksünitriti anioonide eemaldamise mõju, kuid see pole hea vabade radikaalide hävitaja.


Stabiliseeri muud toidu koostisosad:

On tõestatud, et VanillinCAS 121-33-5 reaktsioonisaadused stabiliseerivad toidus teisi koostisosi: resveratrool on looduslik funktsionaalne komponent. Selle stabiilsuse parandamiseks ja selle funktsionaalse rolli täielikuks täitmiseks on resveratrool kaetud retikulaarsete kitosaanmikrosfääridega, mis on moodustatud VanillinCAS 121-33-5 ja kitosaani reageerimisel, mis aitab kontrollida resveratrooli vabanemist. Vanilliini ja aminorühma kondensatsiooniproduktidel on hea võime metalliioonidega komplekseeruda, mis võib tõhusalt parandada inklusiooniainete stabiilsust.


Muud nimed:

Rhovanil; Vinillin; 4-hüdroksü-3-metoksübensaldehüüd; 3-metoksü-4-hüdroksübensaldehüüd; Vanilin;

Tippkvaliteetne, puhas VanillinCAS 121-33-5Pulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.


Kui otsite vanilliini cas 121-33-5, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: vanillin cas 121-33-5, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like